Jump to content

Bluetooth


Nikola2012

Recommended Posts

В самата програма си има подсказки за лонг кодинга, но пипай вниматлно там. Освен този канал, който съм ти дал да провериш нямаш друга работа из кан гейтуей-а. Иначе за грешката има няколко неща - недовършен MMI ъпдейт, да се наложи да разкачиш акомулатора на колата за 10тина минути и пак да го включиш, дефектен блутут модул, неправилен кодинг. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Кажете от къде мога да намеря адаптор за iPhone 5 за подлакътника,ясно е че служи само за зареждане на телефона но е практично.Ето подобно:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам какво му е практичното... аз си управлявам всичко през телефона, само говоря през колата, изобщо не цъкам по MMI, да не говорим, че като ми дойде някав mail, не мога да го видя на колата, за това си го чета на телефона който иделано се събира над пепелника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата проблема е недовършен ъпдейт или по-скоро за телефона иска диск 2 да го пуснеш втори път. Отиди да ти довършат ъпдейта, и аз бях така, но се оправи бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убеден съм че половината от вас са с Iphonе-и.Никой ли няма такъв адаптор да каже от къде мога да си взема,или си ги зареждате със зарядно в запалката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето от тук може да си поръчаш адаптора. Не е лошо като идея, ако и цената те устройва :).

 

Функционалността обаче ще е различна при MMI 2g и MMI 3g. Клипчето е за MMI 3g, твоята система такава ли е? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Предлагат вече такъв адаптор в Порше,но не такъв като от линка,подобен е но е специално за iphone 5.

354лв. струва.

Мисля да направя ъпдейт на блутут модула,възможно ли е да възникнат някакви проблеми за него след това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Ровя от два часа, но не мога да го намеря, дали може да погледнеш из някакви логове на VCDS-a евентуално?

 

Ето модула, който си купих и се чудя дали има:

 

lzb9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм колеги, и аз да попитам в тази тема. Възможно ли е да се свържат 2 телефона към блутут модула на колата? Става въпрос за а6 2008г. S-line2,7 тди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да питам и аз по темата :) уж имам bluetooth поне в менюто на кола има настройки за него там парола и тн. ама телефона ми не намира нищо?  може ли да е изгорял приемника на колата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И айфоните стават ;) или му е заминал модула, което си се случва често, или не е упдейтван откакто е взел колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен вече всички части за ретрофита са налични. До няколко дни ще монтирам и ще пусна снимки и инфо. Мисля модула да го сложа в жабката, където е по-сигурно и много по-лесно за инсталация.

В този ред на мисли имам въпрос, кога се слага антената (акулската опашка) на покрива - при нави и телевизия и блутут или не. В смисъл дали ще трябва да слагам само защото ще ползвам колата за хендсфрии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,акулската опашка е само за навигация и телевизия,няма нищо общо с блуутута,също така ако имаш само навигация-както съм аз пак не е необходима ,тъй като антената на навигацията,радиото и централното на повечето 4ф-ки е в реотаните на задното стъкло.Тоест акулската опашка е комбинирана опашка за навигация и ТВ.При ретрофита на навигацията бях взел такава но се оказа че не е необходима и после я продадох...

Редактирано от PokupkiBg.com
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, значи скоро няма да ми се налага да взимам такава антена :) Оооосвен ако не полудея пак и не сменя MMI юнита с такъв с FBAS за да си прекарам Aux In, което ще доведе и до слагане на тунер...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...