Jump to content

Търся малко инфо


Alekkk

Recommended Posts

Колата ми е А6 С4, та на табло между оборотомера и километража имам три екранчета (четери ако броим и това за външната температура). Та има едно малко квадратно и две по големи правоъгълни. Въпроса ми е това което се пада средно трябва ли когато е запалена колата и няма никакъв проблем да ми дава някаква информация или поне да свети защото аз никога не съм го виждал да показва нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото таблата, които се слагат са еднакви. За да не правят 100 броя с борд и 1000 без правят такова, че който си е с борд комп да му се изписват данните, а който е без да седи като свидетел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш борд компютър, трябва да имаш едни копченца за управление, които се намират на върха на ръчката която ти е от дясната страна на волана (ръчката с която си пускаш чистачките) :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега, за съжаление нямаш борд компютър.Другото, което може да си се чудил за какво е една вертикална лента между таблото и допълнителните уреди - при ръчните скорости за нищо, а при автоматиците покава на коя предавка си. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее не е бре там ми показва кога са вклучени габаритите, за къси лампа не ми свети а дългите ми ги показва насреща. Искаммм компютър. :hilezh: . Я па ще си сложим истински с тач дисплеи само да му намеря място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Да колега, за съжаление нямаш борд компютър.Другото, което може да си се чудил за какво е една вертикална лента между таблото и допълнителните уреди - при ръчните скорости за нищо, а при автоматиците покава на коя предавка си. :hilezh:

:hilezh: тъкмо и аз се чудих за какво е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Хммм интересна тема :unsure:

Моето е Ауди 100, 92 г. АСЕ мотор и има копченца на лостчето на чистачките, но на таблото освен външната температура друго не показва. Дали само тези копченца са критерий че има борд компютър и възможно ли е кола 92 г. въобще да има?

Редактирано от sapyt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е много вероятно да имаш борд-комп. Аз имах Пасат 89г. стакъв компютър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...