Jump to content

9,639@242км/ч Audi S2 Madness Motorsport !!!RECORD!!!!


Recommended Posts

Нов национален рекорд на 1/4 миля

Audi S2 2.5 20V GTX4202 Madness Motorsport

9.639@ 242 / 1.78 60ft.

dsc04816r.jpg

dsc04832e.jpg

видео от диното преди състезанието

  • Like 21
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера при рекорда имах чуството, че тази кола има сила да изведе совалка в космоса. :respekt: Догодина очакваме още по- ниски времена :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

винаги сме знаели и вярвали че колата има силата за подобни времена... просто при тези автомобили вече е доста сложно, невъзможността за реални тестове на писта ни спъва сериозно подготовката. така използваме самите състезания за тестове.

мисля, че С2-ката само загатна за потенциала който има, надявам се догодина да подобрим собствения си рекорд :zustimm:

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето на брой състезания тази година веднага дадоха положителен резултат при всички отбори. Честит рекорд, пожелавам 2013-та да е още по-успешна. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Наско :zustimm:

След цяла година мъки и лош късмет, накрай съвсем заслужено направи рекорд :)

Аз лично съм много изкефен, акакто от неговия, така и от този на Драг Пауър :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за рекорда! И аз както спомена по горе един колега , колата се чупи много и е трудно да се тества. В неделя я видях само 2 пъти да стартирва , първия път се пусна и спука нещо , хората го опраиха и я пуснаха пак, 1ва 2ра и нещо стана пак , но този път е било доста сериозно и не можаха да я оправят. Тази кола може да направи много повече от това ! Поздравления за Наско и компания , браво и на Madness Motorsport. Ауди това е колата ! До година още по ниски рекорди пожелавам ! :respekt::zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

счупи се съединителя на колата, за съжаление двудисковият не издържа, ще бъде заменен от тридисков :zustimm: затова и не взехме участие в клас Ц и не успяхме да направим опит за подобряване на рекорда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, как ги правят тия снимки не знам! Сигурно с някакви много скъпи апарати и обективи :stupid:

Яката работа! :respekt:

А относно рекорда :zustimm: :zustimm: :zustimm:

И още много победи! :zustimm: :zustimm:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

счупи се съединителя на колата, за съжаление двудисковият не издържа, ще бъде заменен от тридисков :zustimm: затова и не взехме участие в клас Ц и не успяхме да направим опит за подобряване на рекорда...

Сигурен съм , че ако в неделя не се беше счупило щеше де подобри рекорда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

парашут, след като на Божурище миналата година Наско едва не се изби след края на 400 метра, си купи парашут, който му монтирахме...

рекорда го дадохме в неделя от един старт - първия. втория колата отсече и на третия съединителя.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се е случило на Божурище ? Някои разправяха , че се е обърнал !?

За рекорда значи бил в неделя , един съфорумник каза , че е даден в събота на тренировките , но явно се е объркал

Редактирано от Wizi
Безсмислен цитат на последно мнение в темата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по време на този старт

където Аудито даде 10.3 със 160 терминална, пилота караше за първи път на Божурище и каза че намалил защото ми се видяло че пистата свършва много бързо... както и да е, от тогава колата има монтиран парашут.

иначе колата катастрофира на завоите на Владая, преди първия Кондофрей това лято заедно с платформата на път за състезанието. за радост без сериозни повреди, както за хората така и за техниката, но много неприятен инцидент <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Тази година от MADNESS motorsport и с2-ката какво да очакваме ???

Тази комбинация вече не е налична, но мисля че и Наско и Маднесс ще се представят достойно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...