Jump to content

Коя s8 ще изберете?


Recommended Posts

Не виждам как, ако търся автомат, някой или нещо ще ме накара да купя ръчка...и обратното.

+ 1000

На фона на разходи за гориво/ремонти/данъци/първоначално обслужване и т.н. закупуването ми изглежда бял кахър за бъдещия собственик. Като четох Зевса в една тема цените на частите каква цифромания са (според моята скромна представа, естествено), не смятам, че 1-2 хил. в покупната цена трябва да наклоняват везните към конкретен екземпляр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

S8 или А8 ръчка? Т'ва е супер зле. Aвтомата има спортен режим и тип троник ако някой иска да се прави на състезател.

Аз съм за 1 та кола, но се съмнявам че е в добро състояние, но е фейлифт-а 2001 г. Втората е ръчка, старото табло, преди феискифт-а и има и гас, не е регистрирана и т.н.

Ако някой си търси A8/S8 4.2 фейслифт имам такава кола, перфектна, не са пестени пари, всичко е оригинално по колата. Продавам я или правя бартер за следващата А8 - 2003 -2006 година фейслифт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомата, но не този конкретно.

Алеко, това с невъзможността на цеденето на автомата е несериозно. Дет се вика бая коли са ти минали явно през ръцете, но това твърдение е несериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S8 или А8 ръчка? Т'ва е супер зле. Aвтомата има спортен режим и тип троник ако някой иска да се прави на състезател.

Нищо не помага този "спортен" режим. Само измества оборотите на превключване леко нагоре. А с лага, който е проблемът на тези кутии, нищо не се случва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Росене, скачай на ръчката.

Тая любов край няма, нали :hilezh:

Ами ти си виновен за тая вечна любов където имам към D2. :) И за всички знаещи, ще споделя че съм получил любовта точно от 2.5tdi. Където всички го плюят по форума.

Редактирано от motorsport
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е невероятен автомобил. Уникален!

Ще ти кажа няколко истини, S8 с ръчни и автоматични скорости са две коренно различни неща.

Автомата е толкова скопен в случая, че дори буквата S става неуместна.

Поведението на ръчната скоростна кутия прави колата коренно различна, мощността се усеща в целия диапазон на оборотите, като дори дава възможност за по - добро доизцеждане. Няма замисляне, няма закъснение.

Доста по - здрава е, по - безпроблемна.

Тези където си лалат за автомат, имай в предвид, че никога не са сядали на таква кола. Камоли да имат реална база за сравнение.

Това, че не е фейслифт не ти е голям проблем, само със смяна на предна броня ще подобриш визията.

Дори "старите" фарове светят по - добре, заради двете лупички вътре. Мисля знаеш!

А и не на последно място, ако я обслужиш безкомпромисно От - До, няма да имаш никакви грижи.

Познат кара точно такава на газ и е леко казано много доволен.

Така че ако си го решил - скачай, мисля си, че и Nasti може леко да ти помогне в избора :rolleyes:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомата, но не този конкретно.

Алеко, това с невъзможността на цеденето на автомата е несериозно. Дет се вика бая коли са ти минали явно през ръцете, но това твърдение е несериозно.

Нека да е несериозно, аз ти казвам, че за мен S8 скорости е съвсем различна кола, от автоматичната. Освен това има един велик филм с уникални артисти и едно великолепно S8, (колата трябва да е бърза и здрава - Audi S8 например) в Ронин S8-цата също е ръчка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тука само състезатели и пилоти има при това никой не оспорва че с ръчна кутия ще върви повече , но дали това интересува бъдещия собственик или да си се вози и почива с автомата така че тази тема е малко безмислена с оглед тва че всеки си има собствено мнение и се сравняват два еднакви като марка автомобили но различни предвид скоростите :gruebel: А и в градско кви задръствания стават едва ли ще цеди нещо на ръчката а и с тия камери забрави :gruebel: Така че да ходи да ги покара и двете и тази която го грабне да е взима :bia: Не отричам ръчните скорости напротив одобрявам ги но както колега е казал в малко по спортен тип кола не в лимузина :flehan:

Редактирано от pacoran
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не отричам ръчните скорости напротив одобрявам ги но както колега е казал в малко по спортен тип кола не в лимузина :flehan:

А според теб замисала на S8 e за спортна кола или какво?

Защото ако е другото - има си А8 4.2 автомат и толкова :rolleyes:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А според теб замисала на S8 e за спортна кола или какво?

Защото ако е другото - има си А8 4.2 автомат и толкова :rolleyes:

едно е да е замислена друго е кво се е получило нали?При това в ония години може и да е била бърза макар че сравнена с М5 е39 е направо спряла а са в една година правени да не говориме колко турбо коли сток ще я разсипат защото е тежка и е лимузина така че да според мене са е произвели за спортна кола но не се е получила такава :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко пък да е тежка с тва ASF....

Колко пък да е тежка с тва ASF....

Колко пък да е тежка с тва ASF....

Ако някой се интересува колко точно ще падне С8-цата от М5 Е39 мога да уреда стартове горе на бояна и с ево 07 и с други коли преди две седмици М5-цата би С8 450 коня новото и от старт и от летящ и от всякъде :hilezh: М5-цата е стокова само няма ограничител тоест дига си 308км. по ГПС!!!!

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво намесиха някои М5,дето няма нищо общо с класьт на С8.

Дайте на едно РС6,което е в неговия клас и после ми говорете кой на кого ще подава бинокли.Боли,че няма М7,ама какво да се прави

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При това в ония години може и да е била бърза макар че сравнена с М5 е39 е направо спряла а са в една година правени :bia:

С8 и М5 Е39 нямат нищо общо.

Различен клас с различни цели в ежедневието.

Мойта кола /А4/ като беше 380 коня на мотора на предно ,на такива Е39 им правех по 2+ тира 0т 100-270,баси спрялата кола е спрямо пипнато А4 от тея години.

КОето и бенве 7ца да хванеш от тея години,С8тата така ще го препарира,че :blink:..........за употребата в зимни условия да не говорим :lol:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...за употребата в зимни условия да не говорим :lol:

Зима и БМВ са две самоизключващи се понятия :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Иначе аз съм за автомата, въпреки че съм фен на ръчките, но това е лимузина, не чак толкова спортна кола ... B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тоя спреляк М5 Е39 да се оривате моменталически. :hilezh:

По темата: Аз бих избрал тази с ръчните скорости. Щом се търси S8, значи вървежа е от значение. Има газ, което си е плюс. И като цяло ми изглежда доста по-свежа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням имаше и една друга тема тук, точно за същата кола. (за ръчката говоря)

Знам коя е къщата. Колата я гледам почти всяка сутрин, като карам дребусите на градина.

Не знам обаче защо стои толкова време в къщата и не се продава :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам обаче защо стои толкова време в къщата и не се продава :gruebel:

Има няколко правилни отговора:

- кубатура - осмак, 4.2,

- данък - годишен данък и всякакви,

- застраховки - ГО, каско,

- поддръжка на висока клас автомобил,

- НЕ на последно място - изключително "добрите" отзиви от търгашите в региона.

Да не говорим, че от километри си личи нескопостното полиране! + Други неща.

Но по снимки колата изглежда фит. ОБАЧЕ, така по снимки в тоя регион сме гледали няколко коли на живо и всичките бяха пълен торилник!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням имаше и една друга тема тук, точно за същата кола. (за ръчката говоря)

Знам коя е къщата. Колата я гледам почти всяка сутрин, като карам дребусите на градина.

Не знам обаче защо стои толкова време в къщата и не се продава :gruebel:

Щото в 90% от случаите предлагат ебати кривите бартери за нея, а другите искат колосални отстъпки...

Пък щом знаеш автокъщата и сервиза, си наясно, че хората там нямат проблем с парите и не си подаряват колите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си свикнал да ръгаш скорости не виждам никакъв проблема. Да слезеш от автомат на ръчка си е тегаво вече <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зима и БМВ са две самоизключващи се понятия :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Абе аз бая зими все БМВта съм карал :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...