Jump to content

Клубни карти


HITMAN

Recommended Posts

Inkozi,утре(вече днес),аз ли да ти звънна или ти ше се обадиш!?!? :hilezh:

:wall:

Дай за довечера нещо да измислим, че през деня става нещо ужас. Мноо работят тея gsm оператори бре ... Ужас ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 156
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дай за довечера нещо да измислим, че през деня става нещо ужас. Мноо работят тея gsm оператори бре ... Ужас ...

Izkozi, deai nqkakvi koordinati. na Meila - eremiev@abv.bg

ta da se zapoznaem i da si vzema kartata PLS

P. S. 6te po4erpq :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Албания нямаше как да ти я изпратя...

За колегите, които са от София. Елате на срещата в Неделя /12.08.2007/ за да ви дам картите и стикерите, които сте заявили. Срещата е на НИМ след 18,30 часа.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще отговоря на всички вкупом. В момента молби за фенски карти, при мен, има точно 13.

Ето прилагам картинка с имената на файловете. Моля, ако има пропуск от моя страна да ми пратите отново молбите си. /i_ianakiev@abv.bg/

Моля, не се сърдете. Правим това в свободното си време, а то на всички е доста ограничено. И нека поне молбите да станат 20. Само, моля, не мислете, че ни е преминал ентусиазъма и сме от-TOSHIBA-ли работата. :hilezh:

molbijl9.jpg

Моля, който се разпознае, да напише името си и ника си във форума.

Няколко необходими уточнения.

1. Фенската карта не ви прави официален член на Ауди Клуб България.

2. Фенската карта декларира, че сте част от голямата група фенове на марката Ауди ползващи форума на Ауди Клуб България.

3. На много от хората тук им е през оная работа за Ауди Клуб България и според тях от такива карти няма смисъл. Моля, не ми давайте за пример техните изказвания във форума в имелите си към мен.

4. С картата, при желание, е възможно да се получат и стикери на Ауди Клуб България. Но само стикери - без лайстни, фанелки, чаши, химикалки, календари и други подобни неща за които се сещате, че искате да притежавате.

5. Картата и стикерите не са безплатни. Но пък и цената им е символична. Обикновено се плаща при получаване на пратката, а не под формата на бира на някоя среща...

6. Моля, уважавайте поне малко усилията, които полагаме за да се случват тези неща. Напомнящи/подритващи имейли през една седмица са излишни. Вервайте ми. Големи хора сме.

:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравей Inkozi, виждам, че последният пост по темата е доста стар. Има ли смисъл да ти пращам молбата по e-mail или доста съм закъснял :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има има .. Пращай ... Събират се малко по-малко за следващата серия за печат. :flehan:

Това, от което ме боли е, че много хора напират за тези карти, а когато са готови, и ги платя от джоба си, и стоят във мен - никой не ги иска ...

Не става дума за парите .. Става дума, че след многото първоначален зор, явно ентусиазма много бързо умира ...

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има има .. Пращай ... Събират се малко по-малко за следващата серия за печат. :flehan:

Това, от което ме боли е, че много хора напират за тези карти, а когато са готови, и ги платя от джоба си, и стоят във мен - никой не ги иска ...

Не става дума за парите .. Става дума, че след многото първоначален зор, явно ентусиазма много бързо умира ...

Споко, при мен ентусиазмът ще умре с мен ... пращам ти я, само за получаването нали ще се разберем после индивидуално, че не искам да ми се изпраща на пощенският адрес, който ще напиша на молбата. Просто по цял ден съм на работа..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
да бе верно, аз вече пенсионна карта треа да си извада ... :hilezh:

няма ли да ни удостоите с отговор ...мина половин година сигурно.... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Става ли молбата да ти я пусна на някой МЕЙЛ , а пари ще ти пратя със запис и тъмън като отиваш да си ги вземеш ще ми пратиш картата и стикерите в Несебър ?

:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Много се извинявам, ако не съм прочел нещо както трябва, но може ли някой да напише в няколко стъпки какви са изискванията за клубна карта? Досега разбрах, че трябва да пусна молба, която си изтеглих. Нещо друго ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Няма друго. Другото е да си търпелив, защото карти се правят когато се събере определена бройка!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, ще се радвам да стана един от вас :rotcol: След малко пускам молбицата :rolleyes:

Надявам се скоро и аз да се влея в редиците не гордите собственици на марката,но още не съм заслужил за молбица!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет на всики. а член на клуба как се става? голям фен съм на АУДИ а едва днес научих за този сайт :huh: но ще наваксам :(

:flipoff: Ауди Клуб България - Информационна тема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...