Jump to content

Ауди-та в киното


Recommended Posts

Не се срещат често коли с марка Ауди По холивудските продукции ,като изключа Транспортиора 2 което си беше чиста реклама на породистия звяр.

Та гледам си аз Superman.Returns и какжо да видя Луис Леин си джитка с една А3-ка Кефф :wall::blink::bia:

Явно нашите събратя от ВАГ се опитват да се наложат на американския пазар.Доста често сам скивал VW в различни филмчета- време беше и за Ауди :)

Любимата марка във филмите - предоставено от Инкози - АУДИ във филмите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен са си се по наложи.Виждам доста Аудита по улиците.Но минава за много луксозна и скъпа кола. Които кара Ауди за богаташче минава.

Така е разбирането на хората тук,с такова впечатление останах аз :bia:

Като кажеш ауди-значи нещо скъпо и лъскаво :blink:

Също така и по много реклами за масла и какво ли не по телевизията виждам много Аудита.Сигурно защото гледам за тях :wall: Но марката си е доста популярна за мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да особено като стана на въпрос за реклами доста често се рекламират зимни гуми

Ха познай защо :blink:

Е значи в Канада се водиш за тузар :wall: яко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Но минава за много луксозна и скъпа кола. Които кара Ауди за богаташче минава.

mda има го тоя момент,аз пътувам до турция и там нямаше кола ,която да не ми направи път или да не ме пусне при маневра!!!видимо бяха респектирани другите шофери ,макар с нови возила но от други марки! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво ще кажете за "Аз робота" с Уил Смит....там в началото имаше едно "извънземно" Ауди....Интересно дали дизайнът е бил на Ауди или на режисьорите??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее колега изпревари ме! чета си аз и никъде не споменава филма Ронин! и най-отдолу чак се казва за него.

за мен филма Ронин е най-големият екшън в който участва Ауди. и то не какво да е а S8 с подсилен двигател.

а и във филма Nothing Hill Хю Грант не караше ли едно TT?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или пък Транспортер 2 в комбинация на любимят ми актьор на който все не мога да му запомна името :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бръм Дизел :blink: Ама не е той ... Jason Statham е твоя човек

Я едно линкче от мене ... Ауди в Киното

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или пък Транспортер 2 в комбинация на любимят ми актьор на който все не мога да му запомна името :wall:

с мен е същия случай ,много ме кефи още от Гепи ама и аз не мога да му запомня името :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/offtopic

Before ZE Germans ? :wall: най-якия лаф баш от Гепи

иначе другия култов тип е Vinnie Jones

Мисля да преместя темата в златен фонд :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/offtopic

Before ZE Germans ? :blink: най-якия лаф баш от Гепи

иначе другия култов тип е Vinnie Jones

Мисля да преместя темата в златен фонд :bia:

на бг беше ше те шибат швабите или нещо такова:wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Ами какво ще кажете за "Аз робота" с Уил Смит....там в началото имаше едно "извънземно" Ауди....Интересно дали дизайнът е бил на Ауди или на режисьорите??

Еми до колкото си спомням беше някакав прототип на ауди.Бях го скивал на снимки от някво изложение :blink:

Ауди RSQ

Редактирано от BlaCk^WiZaRd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...