Jump to content

А6 AEL Avant Quatro - КАК?


Recommended Posts

Привет, :)

Нещо ме е избила съчмата за АЕL Avant Quattro и ме интересуват вашитре мнения - ОТКЪДЕ по дяволите да се вземе читав такъв?!?

Тук гледах вече два и са ПЪЛНИ КОПТОРИ,ПЪЛНИ steinigung.gif

Май остава само варианта Германия,или бъркам? gruebel.gif

Има ли някакво друго място освен мобиле.де ,за което да не зная.

Бюджета е 5000 някъде(без докарването),може и малко повече ако е доста читав с хубав цвят и салон rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 216
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Кои са тези двете дето си гледал :)/>

Тази?

Редактирано от GENIUS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа от Германия ако искаш да вземеш читав AEL Quattro, който да е поне под 400000км., може и да не ти стигнат тези пари, ако добавиш и разходите по докарването. Иначе погледни какво предлагат и в Холандия. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм да,не бях се сетил за Холандия,дайте някой търсачки за там моля? Благодаря bia.gif

Този гледал ли си го?

Продава се от 2 години поне,със същите снимки си е,помня го.Ненам що не ме дърви.

Има ли Авант куатро автомат? gruebel.gif

АЕЛ-и в Германия под 400000 се съмнявам да има.

Въртят ли километрите там и в австрия(Ако е от приват анбайтер) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.autotrader.nl

Да, но преди две години беше обявена за 6500лв. и не искаше да сваля, но щом не ти харесва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам двама познати с А6 внос от австрия,предните калници в горната част се държаха само на боята,като разтъргахме боята видяхме паяжини от ламарина,смятайте какви химии хвърлят по пътищата взимата,за да изгние 16 годишно Ауди.Вярно калници се сменят,но кариеса/ръждата/ тръгва по цялото купе.

Не харесвам дизелите,но тайно ще ви споделя,че ако ми попадне такъв добър екземпляр ще си го взема,този мотор на предно,като включиш 3 скорост върти гуми,аз не вярвах,но повярвах.Това е един страхотен автомобил според мен.

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той ше се засилва леко до към 250 катъра ако е ръчка rolleyes.gif

Карам само градско и затова ме блазни автомата ама и други са ми казвали,че не е хубав този автомат dry.gif

В австрия малко ме притесняват тия химии,а има доста там gruebel.gif

http://www.autotrader.nl

Да, но преди две години беше обявена за 6500лв. и не искаше да сваля, но щом не ти харесва smile.gif

Гледал ли си я? gruebel.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bilbasen.dk

В Дания има доста (на брой) стари коли, които са добре поддържани, защото има мито и акциз около 180% на колата и хората си карат и поддържат колите (като цяло). Пробвай в сайта който съм пуснал, само 1 забележка - колата трябва да е "uden afgift" (без данък), за да си дойде на цена като в Германия, България и т.н. Ако е с този данък, ще трябва да пазариш продавача да я обяви за експорт и да си вземе данъка, за да му я платиш на "нормална" цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е от Австрия трябва да не е била винтерваген което е малко вероятно за куатро. В Австрия хвърлят едни химии зимата, за да се топи снега и да не се заледяват пътищата. Който е минавал зимата през Австрия знае, като покараш 100-200км и колата става цялата бяла от тия лайна дето ги сипят по улиците. Явно бачка това, но просто колите които ползват там за зимата обикновено са доста зле от долу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, колкото по-стара е колата, толкова по-трудно да намериш правилна. Може да дойде един момент в който да си затвориш очите и просто да се метнеш на кола която става и след това да я съживяваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, колкото по-стара е колата, толкова по-трудно да намериш правилна. Може да дойде един момент в който да си затвориш очите и просто да се метнеш на кола която става и след това да я съживяваш.

И това съм го мислил,ама филма е с много неизвестни dry.gif....иначе,при това положение може да се скочи на втори донор от Швейцария S6 dance.gif

Това ми хареса,ама е автомат http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-a6-avant-2-5-tdi-140ps-automatik-leder-sitzh-sd-linz/171170202.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&maxFirstRegistrationDate=1997-12-31&transmissions=AUTOMATIC_GEAR&negativeFeatures=EXPORT

И това,ама много малко снимки и не се вижда салона dry.gif,иначе цвета е супер(много го харесвам) и има шибедахче http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/!top!-audi-a6-c4-2-5-tdi-quattro/88926303-216-7091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата не е куатро. S6 2.2T според мен е много по-голям шанса да намериш на "малко" километри. Вървежа е друго, но и разхода на гориво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата не е куатро. S6 2.2T според мен е много по-голям шанса да намериш на "малко" километри. Вървежа е друго, но и разхода на гориво.

Diesel Power ONLY rolleyes.gif Вие с робобъг само бензин ви е в устата е hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоян е газаджия, как ме облъчва за ГИ не е истина.

И с право, и едни Дюзички от джапанците...ииии dance.gif

Просто обичам да карам печки,свикнал съм,харесва ми усещането и кика от ниските dance.gif

Това е единствената,която ми харесва за момента http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/audi-a6-avant-2-5-tdi-quattro/80960495-216-4685

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси талянка, поне няма да е виждала сняг.

Робобъг пише, очакваме включване.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ме е избила съчмата за АЕL Avant Quattro и ме интересуват вашитре мнения - ОТКЪДЕ по дяволите да се вземе читав такъв?!?

Е как от къде, от ибей :hilezh:

Сериозно - търси здраво купе (без значение какъв е мотора), предвиди 2000лв за ребилд на мотор и турбина и крайния резултат ще е по-добър от "запазен екземпляр".

И гледай да го направиш до пролетта, за да имаш цяло лято да си чоплиш по колата:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си търсех един доста не масов моторсайкъл. Намирам го на ЧАСТНА ОБЯВА в Италия. Мотора беше топка на външен вид.Звъня му-вика перфектен е,купувам мотора аз идва мотора.... Рамката беше крива със 17мм и презареждаше на 15.6 волта и то не от реле регулатора... wall.gif

Страшни шанаджии са тия ей,8 години съм живял там,зная за какво иде реч.Някакси не ми се иска да е оттамdry.gif

Ето я иначе талянката http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=212450586&cd=634839013110000000

От морски край е,та е възможно да има ръждица и тя

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееее съчмата не прощава ей!

Да си кажа: като продам тая мисля да търся читава Ц4 автомат и познай - АЕЛ :)

Ей така да ми е спокойно че имам стабилна кола и да не ми дреме дали някой може да ме допре, подпре, задере, натисне и т . н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...