Jump to content

А6 3.0Q странен шум при завиване на пълен ляв и десен !!!


Nikolai Egov

Recommended Posts

здравейте колеги от скоро съм собственик на ауди а6 3.0 куатро , и имам странен шум при завиване на пълен ляв и десен ? Благодаря ви предварително !

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трака ли? Вие ли? Хърка ли? Какво прави? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

grizzly няма такова нещо като "хидравликата на упор" при този модел — има някаква форма на ограничител и волана опира твърдо, без да се чува виене на помпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неправилно съм го написал имам странен шум при завиване но в движение на колата, а не когато е на място .

то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно куатрото чува ако маневрира с повечко газ и навит волан. Не знам дали и как се чува на 4фките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих го определил като стон на слон при завой или маневра с много лека скорост споменавоно в чуждите форуми като "moaning'. Рядко, но се чува и намалява драстично до изчезване след измиване на черния прах от спирачките по предните челюсти с пароструйка. Зимата е по-отчетливо.

Може и за нещо друго да става въпрос де nixweiss.gif.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се чува или по-скоро усеща като лека вибрация, бучене...

не мога да го определя и опиша но е сякаш леко прихлузване от накладките по спирачния диск

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така. Получава се понякога и при маневра назад със завиване. Чува се нещо подобно и когато не си затворил хубаво кранчето (тия гадните безконечни пластмасови) на чешмата или точно при намаляване преди да спре да пълни казанчето в тоалетната hilezh.gif.

Редактирано от MSM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...