Jump to content

Разочарован от Quattro!


apisabvgd

Recommended Posts

Колеги,ето какво направих за сега,днес поръчах мотор за помпата на стойност 60$ от EBAY.COM с доставка и т.н ще ми излезе около 160-80лв,говорим за втора ръка.Продавача иначе продава и нови за по 127$,но тогава нещата си отиват на около 300лв с всичко!Плановете са ми да сваля помпата и да заменя мотора,а старият на спокойствие да го отворя и да търся консумативи като четки,колектори и т.н,защото когато сваля помпата трябва да спра да карам колата докато я оправя,а колегата дето трябваше да я рециклира каза,че ако е износен колектора,трудно може да се намери и респективно,няма да стане и ще трябва да я сложа обратно на новото масло и още куп разправии.Та така чакам мотора да дойде сигурно другият месец по това време,вече няма да има сняг най-вероятно,но какво да се прави,тая зима пропускам :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги сагата приключи успешно!Вече всичко работи и колата излита както си трябва.Дойде моторчето макар и след 5 седмично чакане.Смениха ми го,обслужих халдекса и готово.Старото моторче е пълно с масло и следва да бъде разглобено,почистено,рециклирано и така.Иначе за информация като цени: моторче-60$+доставка и разни такси=180лв,консумативи-115лв(масло,филтър и 2 О пръстена за помпата),работа-60лв.Всичко 355лв,и ако успея да рециклирам и продам моторчето за 150-200лв :) всичко ще е ОК!Ако на някой му трябва моторче влизате в Ибей и търсите потребител с име yourhaldexworks,човека е коректен и има всичко,от нови до втора ръка и всичко необходимо!Ако някой има въпроси да пита стига да мога да отговарям!Парите за работа са повече,защото се наложи да се развива кардана за да излезе помпата иначе е принципно 30-40лв,всеки обаче може да се опита сам и да спести,аз лично смятам вече да не я давам никъде за такива процедури по халдекса!Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм очарован колега,направих веднага експеримент,затънах на същото място по същият начин както когато ме дърпаха.И какво стана мислите,излезе си все едно съм на асфалт даже и не пробуксува :respekt::) Направили са го хората,ама си иска своето!Поздрави! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То може да влезе в ролята на Торсен,като блокира халдекса постоянно към задния диф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...