Jump to content

Recommended Posts

колега не свалям и не играя никакви игри . просто както си седи и хоп току цъфне някоя глупост по екрана . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи си инсталирал програма, която ти е инсталирала нещо, което ти пуска въпросните реклами.

Свали си от маркета един Clean Master и пусни да види какво ще намери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или просто си прегледай инсталираните приложения и което не си слагай ти го махай.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Абе имам следното телефонче:

 

Model Number: Galaxy nexus

Android Version: 4.3

Kernel version: 3.0.72-00006-g9aec75d

 

 

Купено е от Sprint в щатите с договор вградена сим карта и тн. Въпроса е, че ми дава, че е ъп ту дейт и заради това, че е към спринт, не мога да си пусна хотспота в щатите и да го ползвам като рутер каквато е и идеята по принцип. Та, мога ли и как да му сложа най-новия андроид и как да ги отключа тия фийчъри така, че да не прееба нормалната функционалност на говорене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този телефон няма по-нова версия в сайта на гуугъл. Единственият вариант е къстъм ром. Отключвяш го, руутваш и слагаш къстъм рекавъри. Всичко това става много лесно с Nexus Rootkit.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къстъм ром-а някаква идея от къде да го сваля? В смисъл някакво място доверено има ли или гугъл и от където намеря? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във форума на XDA Developers има цяла секция за Galaxy om Sprint :

http://forum.xda-developers.com/galaxy-nexus/sprint-develop

 

От това по-достоверно място едва ли ще намериш :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги, имам mini PC с Андроид желе, обаче от скоро заби и не зарежда,, OS-а. Като го свържа към лаптопа и въобще не се появява като у-во. Някакви идеи как да го подкарам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги на LG G2mini телефона идва с McAfee антивирусна, която мен ме дразни, но не ми дава да изтрия. Мога ли по някакъв начин и с някакво приложение да я изтрия без да се налага да руутвам или да правя разни други магии  :blush:  :nixweiss:  Ако някой знае нещо и сподели ще съм му благодарен  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Народа вместо да "граби" по-добре да изчака 1-2 месеца да не "хапне" някое дръвце недодялано. И да има ООООПППссс, спасявайте се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се обърка ъпдейта да е бъгав и да има проблеми. После трябва даунгрейд и да чакаш да оправят шитнята. Не е като да не се е случвало.

Оня ден стандартен ъпдейт на майкрософт ми счупи екранните шрифтове та се чудих половин ден какво става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се обърка ъпдейта да е бъгав и да има проблеми. После трябва даунгрейд и да чакаш да оправят шитнята. Не е като да не се е случвало.

Оня ден стандартен ъпдейт на майкрософт ми счупи екранните шрифтове та се чудих половин ден какво става.

Тва да не е ИОС ,че да се случват такива работи ?  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батки с небъгавата ОС, как да накарам Вайбър и подобни да не вибрират през нощта на лолипоп? щото вече няколко месеца, решение още няма май? Пародия страшна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...