Jump to content

Recommended Posts

Стандартния мейл клиент поддържа колкото искаш акаунти, обща кутия или оцветяване в различен цвят на различните писма когато ги гледаш в общ изглед. Не ми се е налагало да търся алтернатива.

Аз не мога да вляза в друг профил и по-точно в АБВ например... :gruebel: Като отида на "Други" (а не на yahoo и т.н.) попълвам си данните и след това ми дава "Предупреждение: Неуспешно свързване със сървъра за поща за проверка на информацията за акаунта! Сървърът ви не отговаря." и това е!

HTC OneX - 4.1.1 Stock

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

abv.bg :steinigung:

Минаваш само през POP3, няма IMAP, което е доста куцо, но все пак имаш възможност:

http://help.abv.bg/?p=311&cat=30

Това са ти настройките. Не знам какви си въвеждал. Би трябвало да сработи!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получи се - благодаря! :zustimm:

п.п.: Не се подигравай за АБВ-то :hilezh: , просто много неща са ми накичени на него и ми е нужна тази поща! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам кирилица на телефона. Не че особенно много ми трябва, но за форума примерно трябва. Някой инсталирал ли е клавиатура с кирилица?

abv.bg :steinigung:/>

Wizi, супер си! Работи перфектно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам кирилица на телефона. Не че особенно много ми трябва, но за форума примерно трябва. Някой инсталирал ли е клавиатура с кирилица?

Аз съм с Bulgarian Keybord 2 и съм доволен, но и в самия телефон си имам БГ клавиатура!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам кирилица на телефона. Не че особенно много ми трябва, но за форума примерно трябва. Някой инсталирал ли е клавиатура с кирилица?

..

Ето колега, избери си

https://play.google.com/store/search?q=Bulgarian+Keybord&c=apps

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са ти настройките.

а такива за mail.bg има ли , че не открих

благодаря предварително

инсталирайте си първата версия , че втората е с преплъзване на space за прехвърляне от БГ на латиница ...и не е много удобно (според мен)

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Систематизира ти в пъти по-добре форума...

А бе, тествам в момента тоя тъпоталк HD v1.0.1...

Нещо не схващам убавинята...

През браузър, виждайки го както се вижда на десктоп пеце, ми е най-гот. :rolleyes:

-----

Изпратено чрез... нещо необичайно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе, тествам в момента тоя тъпоталк HD v1.0.1...

Нещо не схващам убавинята...

въпрос на свикване .....после нема ползваш нищо друго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 1 година вече имам HTC Desire HD и андроида ми е 2.нещо си.Дали може да се качи андроид 4 или някоя по нова версия от тази моята.Нека някой ако го е правил да пише с коя версия върви нормално и си работи вичко и евентуално къде може да ми я направят тази преинсталация

Аз съмс този модел - пробвах няклолко рома с Андроид 4 - Sabsa Prime се оказа най-стабилния,но пак лагва малко.Махнах го откакто му сложих Igo навигация и батерията почна да пада много бързо,въпреки ,че не беше пусната в действие навиацията.

Сега сложих JellyTime 42 R2 и ще видя с него как е - просто от любопитство.

Иначе със токовия 2.3.5 ми е най-добре...бърз,няма лаг,в сравнение с другите ромове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TuneIn Radio - Определено това е най-доброто приложение за слушане на интернет радиа от целия свят.

https://play.google.com/store/apps/details?id=tunein.player&hl=bg

Много добра програма наистина има впечатляващи функции и доста стилове, локални станции и т.н. :zustimm:

FBReader

за мен е най-доброто. Всяка вечер преди заспиване го ползвам - черен фон с бели букви в тъмнината.

И тази програма я тествах става има си доволно функции. :zustimm:

... сега ползвам Polaris Viewer

Това нещо не го намерих, не знам какво е. Имам си някакъв поларис офис, ама май е друго. :o

Пробвай..... Aldiko Book Reader аз съм много доволен.

..това също бледнее пред горният четец, няма никакви настройки и чете само два формата pdf/epub. <_<

Ето и от мен още един много добър четец, с много настройки - Cool Redaer :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а такива за mail.bg има ли , че не открих

благодаря предварително

Бат Стефчо, пропуснАл съм те....

Настройки за IMAP достъп:

Протокол: IMAP

Потребител: напишете целия си адрес, включително @mail.bg

Входящ сървър: imap.mail.bg

Порт: 143 или 993 (SSL криптиране)

това ти е за входяща поща настройките, а за изходяща през mail.bg заложи:

Разрешете SMTP достъп, като използвате настройката по-горе

Изходящ сървър: smtp.mail.bg

Изберете SSL криптиране и портът по подразбиране ще стане 465

Включете опцията "Server requires authentication" и/или попълнете отново целия си адрес за потребител и въведете отново паролата

Изречението "Разрешете SMTP достъп, като използвате настройката по-горе" означава да влезеш през компютъра ти в пощата на mail.bg, да отидеш от там на настройки (горе дясно) и да отметнеш първите две опции: "Разреши POP3/IMAP достъп" и "Разреши SMTP достъп"

След това всичко трябва да ти бачка B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам, че съм стигнал до плеърите на таблета за музика и видео. Нещо добро да препоръчате, че Винамп нещо е с много орязани функции за Андроид, оригиналният плеър работи по читаво и има повече функции от него. За видеото някакви пакети с кодеци, че не се ориентирам? :gruebel:

..във Vbox-а не ми тръгват клипчетата нещо иска още да се инсталира, какво е? Адобе Флаш Плеър за Андроид е инсталиран. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи упдейтнах до 4.1.1 и има осезаема разлика. някакси по-плавно се сменят екраните. Имам чуството и че батерията е по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи упдейтнах до 4.1.1 и има осезаема разлика. някакси по-плавно се сменят екраните.

Нормално, от Гугъл твърдят, че благодарение на Project Butter анимацийте в Jelly Bean са 60fps.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам, че съм стигнал до плеърите на таблета за музика и видео. Нещо добро да препоръчате, че Винамп нещо е с много орязани функции за Андроид, оригиналният плеър работи по читаво и има повече функции от него. За видеото някакви пакети с кодеци, че не се ориентирам? :gruebel:/>

>

Тва е най-доброто за музика - платено.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maxmpz.audioplayer.unlock&feature=apps_topselling_paid#?t=W251bGwsMSwxLG51bGwsImNvbS5tYXhtcHouYXVkaW9wbGF5ZXIudW5sb2NrIl0.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега ще е нещо безплатно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...