Jump to content

Recommended Posts

Аз, лично, за моя таблет (Тегра 2) свалям no-Neon билдове от тук.

При мен тръгнаха и NEON и NO-NEON версия. Обаче пак не става, пуска някъв звук, но не е DTS. И насичат яко филмите. Странно, щото с неговия си плеър - имаше инсталирани TvdVideo и ES Media Player вървяха гладко.

После обаче се тотализира всичко и никви файлове не тръгват вече с нито един плеър- пише видеоклипът не може да се възпроизведе. Дадох му възстановяване на фабричните настройки, обаче пак същото и ше го тресна в земята. <_</>

Някви идеи? :gruebel:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да настроих го през оптичния изход да изкарва и единственото, което постигнах е накрая да не се чува звук, а ония гаден шум тип пращене. Тва е с един и същи филм, който пуснат през лаптопа усилвателя го разпознава, че е DTS и си го свири като такъв.

Лошото е обаче, че се тотална всичко и никви филми не вървят вече през плеъра. <_</>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Samsung ТОТАЛНО изтрещяха <_<:wall:

https://twitter.com/TexFan70/status/305507122467201024/photo/1

Това е Галакси Ноут 8

http://9to5google.com/2013/02/23/galaxy-note-8-0-launched-takes-apples-ipad-mini-head-on/

Да, има GSM модул. Да, снимката е реална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И къде трябва да се държи това нещо докато си газиш примерно из мола? Айде, иди дойди с хендсфри може да се ползва, ма пак нема де да го прибереш тоя туч. Лудаци...

Аз да споделя нещо по-специфично и конкретизирано. Става дума за ХТЦ Сензация. Предполагам всички собственици са забелязали колко ужасно записва звук, когато се прави видео клип. Видеото излиза супер, но звука разваля всичко. Преди няколко дена качих едно програмче казва се lgCamera и с нея докато записвам видео звука излиза в пъти по-добре. Единствено съм махнал отметката за запис на "стерео" звук, защото тя разваля картинката. Желаещите могат да опитат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Samsung ТОТАЛНО изтрещяха <_</> :wall:/>

Да, има GSM модул. Да, снимката е реална.

Това е полезна опция, когато няма някаква безжична мрежа под ръка. За разговори си има телефони :bia:

По-любопитното е каква ще е цената, след като дисплея няма да е AMOLED. :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Samsung ТОТАЛНО изтрещяха <_</> :wall:/>

Не бих го ползвал за телефон без хендсфри. Мисля, че е най-добре да си имаш отделно телефон и отделно таблет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да сподели каква навигация ползва и какви са впечатленията. Перпоръки? Телефона е HTC One S.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sygic 12.3 ако не се лъжа. Още не съм я тествал качествено, но до сега добри впечатления от разцъкването и дребните опити които съм правил с нея. Разбира се кракната версия. Имаше само някакъв чалъм при инсталацията. Първо се инсталира трайъл версията, дърпат се картите, после се деинсталира (картите остават на картата памет) след което се инсталира кракнатата версия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Sygic! На мен лично много ми допада.

Пробвах по случайност вчера точно последния iGo, но за iOS, ако това е от значение, макар и да не мисля. Върна ме в зората на навигациите! Толкова квадратна и безвкусна апликация не бях виждал от доста време насам :( Да ги съжалиш направо как са отчели не напредък, а назадък :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sygic 12.3 ако не се лъжа.

Точно с Sygic се борих. Инсталирах, после деинсталирах. Опитах се да сложа кракната, но не става!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно с Sygic се борих. Инсталирах, после деинсталирах. Опитах се да сложа кракната, но не става!

В момента докато ти пиша я инсталирам на един SGS2:

https://www.dropbox.com/s/8gs76ohk70oof42/SygicNavigator_11.2.5.apk

Позволил си инсталирането на Unknown surces (Settings->Security), нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с навигациите е въпрос на вкус и при някои въпрос на познания. Primo-то инсталирано сток изглежда почти еднакво на Windows CE, Android и iOS. Лошото е, че за iOS никой не развива скинове, за разлика от другите две операционни системи. Със скинове обаче може да си го направиш по свой вкус и мога да кажа, че е номер едно. Ако сложи Sygic, картите които се теглят са на TomTom и за България отстъпват на тези на Navteq, така че е добре да се сменят. Също така за Android 4.0.3 или 4.0.4 препоръчвам да се пробва и версията Garmin StreetPilot v1.49 или v2.01 портната от Asus PadFone. Така може да се ползва и добрата ОФРМ топо карта. Очаква се съвсем скоро да пачнат и версия 2.14 която върви на 4.1.1. Функционалността е като на Garmin Nuvi. Има си всичко, без трафик. И да не забравяме и Navitel, има и трафик за България, но дали е точен, не знам, не съм тествал, Navitel-а не ми допада.

Редактирано от Vami
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми падна един SGS2 за ъпдейт към Cyanogenmod 9. По-лесно и безпроблемно качване на recovery, бекъп и инсталиране на нов OS не съм имал. Супер готино стана! Качих му и един корекомски kernel, който ми бе горещо препоръчан, пуснах го на 1GHz dual-core и го куснах за експлоатация.

Ако някой има такъв телефон под ръка да действа спокойно B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно с Sygic се борих. Инсталирах, после деинсталирах. Опитах се да сложа кракната, но не става!

Лесно е

http://www.ipmart-bg.com/showthread.php?51009-Sygic-GPS-Navigation-Sygic-Aura-V11.2-up-to-v12.2.1-full

..ко сложи Sygic, картите които се теглят са на TomTom и за България отстъпват на тези на Navteq,

В линка ми има с карти на Навтек.

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми падна един SGS2 за ъпдейт към Cyanogenmod 9. По-лесно и безпроблемно качване на recovery, бекъп и инсталиране на нов OS не съм имал. Супер готино стана! Качих му и един корекомски kernel, който ми бе горещо препоръчан, пуснах го на 1GHz dual-core и го куснах за експлоатация.

Ако някой има такъв телефон под ръка да действа спокойно B)/>

Кой кернел тури? Франко ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...