Jump to content

Recommended Posts

Гармин за Андроид - трябва руутване на устройството/само с Android ICS 4.0.3 и 4.0.4/

http://www.ipmart-bg.com/showthread.php?67860-Garmin-StreetPilot-for-Android-v1.49&p=428428&viewfull=1#post428428

Дали може да се намери работещ navigon?

Новите версии четат ли гармински карти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S4 1.5GHz 520e е модела. Специално гледах за него. И понеже го взех от UK си се ъпдейт без проблеми.

Супер! B) Можеш да правиш всичко с него за разлика от по-новия S3, с който няма оправия за момента :(

Качи му СМ10 и ще имаш нов телефон!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с One S и последна версия на сенс 4+ и ОС 4.1.1.

И аз се замислям за подобен апарат. Четох някакви коментари за софтуерен проблем. Дали е при всички и и оправя ли се с ъпдейт към по-нова версия на софтуера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв софтуерен проблем? Какво си чел? Къде си чел?

http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/2624/htc-one-s. Питам във форума за да получа информация от първо лице.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cyanogenmod 10

Жалко, че тази благинка я няма за АСЕ II <_< Скоро дойде уж първия "преъпдейт" към JB и живота на батерията падна поне с 50% :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/2624/htc-one-s. Питам във форума за да получа информация от първо лице.

Сестра ми има One S от първото поколение (S4) и при нея този проблем съществуваше, но от както мина на СМ10 изчезна. На жена ми купих в последствие One S и нейният дойде от новите, което ще рече S3 и там проблем няма. Софтуерът му на него е сток, все още няма опция за смяна на ROM-а :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S4 е новият. S3 е старият модел. Аз имах проблем с Wifi. Преди да го ъпдейт не искаше да се върже ако АП е на WPA и WPA2. След ъпдейта пак не иска но дава грешка поне, не може да се аутентикира. Сложих го на WPA само и се бачка сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се Андроидизирах днес :) Телефона е SONY Xperia Go. Android-а е 2.3.7, който може да се ъпдейтне до 4.0.4, но всичко ми е толкова чуждо ми е е страх да правя каквито и да е ъпдейти и руутвания... Мда, още не смея да го топя във вода :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си го ъпдейтни през менюто, пък за руутванията изчакай малко, колкото да влезеш в час с устройството. И аз си джиткам от над 3 години с Андроид апарат(2-ри вече), но не съм го руутвал. Не е задължително да се правят тези неща ако не си сигурен точно какво искаш а просто имаш нужда от телефонче, което да ти носи насладата от възможностите които предлага :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S4 е новият. S3 е старият модел. Аз имах проблем с Wifi. Преди да го ъпдейт не искаше да се върже ако АП е на WPA и WPA2. След ъпдейта пак не иска но дава грешка поне, не може да се аутентикира. Сложих го на WPA само и се бачка сега.

Малко се обърках. Последно кое е новият, кое е старият модел. Харесъл съм си ето това: HTC ONE S

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sky е прав. Аз съм се заблудил от това, че стария е на 1.7GHz, а новия е на 1.5GHz и от там авоматично сметнах, че S4 е след S4.

Новият е S4, стария е S3!

Точно това ми е целта, да се наслаждавам на гладка и приятна работа. Просто днес се зачетох и ми гръмнА главата :D/>

За съжаление това практиката е показала, че означава или да седиш на по-стара версия Андроид, която няма толкова сериозни изисквания към хардуера или ако се качваш нагоре да бъде с друг ROM ала Cyanogenmod. :( Отделно от това ако решиш да използваш втория път вероятно може да се окаже малко по-сложно, защото феновете да не са разработили все още достатъчно чист и добре работещ ROM, който да е за ежедневна употреба без късане на нерви от разни дребни и иначе незначителни проблемчета.

Като цяло живота на адроид потребителя е малко или много както iPhone феновете го описват - beta tester. Поне аз съм се превърнал в такъв, но мен лично пък това ми харесва и не ми пречи. Особено много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Galaxy R-a след преминаване от 2.3.4 към 4.0.4 "държи" близо 2 дена. Преди максимума беше ден и малко.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в момента съм със Самсунг Galaxy Y DUOS с версия на андройд 2.3.6.Има ли вариант да премина към 4.0.2 или 4.0.4? Ако може някой колега от района на София да го направи ще черпя bia.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TuneIn Radio - Определено това е най-доброто приложение за слушане на интернет радиа от целия свят.

https://play.google.com/store/apps/details?id=tunein.player&hl=bg

всички възможни стилове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 10-тина дни имам Galaxy Y DUOS v. 2.3.6 и с интерес ръчкам из менютата(върл противник бях до скоро на смартфоните :lol: ), основната ми идея беше да има GPS(Гармин ползвам от около 5г.) оказа се че и другитe щуротийки ме влекат.

Качих IGO и успешно го ползвам, а от вчера се боря със Sygic, но не се справям за сега :hilezh:

Другото на което много държа, но като че ли се убедих, че не става е четец на книги - ползвах няколко и нито един не успяваше да ми запомни до къде съм стигнал..., всеки път прелиствах, а напредвайки със страниците ставаше леко тъпо :hilezh:

Тук не съм продължил опитите, но предвид малките размери се ограничавам до четене на форума, поща и фейсбук :rolleyes:

Няколко месеца имах един таблет(преди да го счупя) китайска дивотиика, който се справяше с доста неща дето му качих, но батерията държеше около 2ч., което беше много дразнещо!

Ще следя темата с интерес :zustimm:

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... четец на книги...

С малко лични настройки

2n6ygb8.png

FBReader

Geometer Plus

за мен е най-доброто. Всяка вечер преди заспиване го ползвам - черен фон с бели букви в тъмнината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FBReader ми беше първият... сега ползвам Polaris Viewer :)

но ако знаеш опцията(в настройки) за това, веднага го качвам :)

:zustimm:

Иначе TuneIn Radio вече наду на жената главата :hilezh:

П.П. Towa tapatаlc явно е яко, щом всички батки го ползвате :lol: ма гледам че е платено :rolleyes: , дайте линк от къде да го кача фрий B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...