Jump to content

Recommended Posts

Да, пълната версия е

И аз благодаря колега.

От известно време се забавлявам с един Samsung Galaxy tab 2 5100, търсих някаква навигация, сума нещо изчетох....... патчове, файлове, копи пейст, преименуване, папки и тн. щуротии, а тук толкова лесно стана, че чак не ми се вярва. Влязох през таблета директно на линка, изтегли си се, инсталирах го, изтеглих и една карта за проба и тръгна. Надявам се, че всичко е нормално и си работи и в Европа, че до две седмици мисля да попътувам до Италия?

Само имам въпрос, ако има някакви актуализации по карти евентуално, какво се прави? Ново изтегляне или автоматично си се ъпдейтват!

Редактирано от gogobogo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз пък съм много доволен от

802324.gif

Ползвам го на дроида (на таблет, на телефон не виждам особен смисъл), на виндовс и на линукс.

Екстра е! zustimm.gif

За телефон версията която е като дистанционно е доста полезна и хубаво работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер тема. Честита нова година най-напред!

А по темата - аз имам затруднение с Андроид 4.0.4 на Хperia J. Взех си карта 16ГБ, обаче никъде из настройките няма опция да се инсталира всичко на нея. Сваля и слага всичко в паметта на телефона, а само и единствено снимките и видеотата мога да ги слагам на картата. Това така ли е, или има как да се накара телефона да запаметява, записва и свяла всичко само на картата, щото в телефона имам само едни смешни 2ГБ?

Не ти ли дава възможност да местиш приложения чрез Settings -> Apps отваряш дадено приложение и там има опция да се премести.

Редактирано от bobsen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, само да не пропуснете този момент от описанието:

Required partition table

/sdcard (Fat32)

/sd-ext

SWAP (Optional)

Най-добре да ги направите с 4EXT рекъвари като разбира се преди това преточите всичко от SD картата на компютъра, защото ще бъде форматирана. Около 1GB и малко за програми е достатъчно при нормална употреба. Аз поне никога не съм успявал да ги прекрача, но и не качвам толкова много неща на телефона.

п.с.

почти всички (да не кажа всички) къстъм ROM-ве, които съм качвал до сега са включвали a2sd, което после трябва само с една команда от Терминала (на телефона) да се активира и от там всичко спи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня:

  • /sd-ext се препоръчва да е 1 гиги.
    /SWAP партишънът се препоръчва да бъде 256 меги.

Дали ви трябва SWAP зависи от това какви са характеристиките на устройството, колко е мощен дивайсът.

Ако е по-нов, демек - примерно 1 гигахръц, дори и сингъл коре - в 99% от случаите няма нужда. Защото дори и клас 10, работата с картата е много по-бавна, отколкото с оперативната памет...

Вчера възродих един Desire с JellyBean - отлично работи, като за жена... hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте идеи за един китайски таблет дали има лек. Проблема му е че като се инсталират неголямо количество апове и почва постоянно да бучи че няма място в хранилището, местя ги на сд картата и пак няма бучи същото... да не говорим колко бавен става тва е друг въпрос.

Sent from my Nexus S

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Samsung Galaxy Nexus white 4.1.1

Добре де, още ли не са пуснали 4.2.1 за Нексусите със Самсунгска поддръжка? Или поне 4.2? Аз вече не се спомням преди колко време го получих...

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да, 15 ядра иска, на моя Galaxy Nexus си работи перфектно...

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Некой ползва ли скайп на андроид?

Как мога да спра тва постоянно теглене на хронология от два дена назад че яко бави и дразни...

Аз съм си писал снощи от компа с десет човека по сто листа чат и сега като вляза от телефона и ми тегли всичко... Изтърка ми се рутера от толко трафик :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко в страни от темата - днес ползвах Sygic-a от последния линк.

Програмата се инсталира елементарно, картите - също.

Работата с програмта е бърза и лесна, което е особено важно за автомобилна навигация. Много по-бързо се работи отколкото с ИГО. Когато системно се движиш с по-висока скорост се отказва да ти напомня, за разлика от ИГО-то, което може да те побърка със забележки:).

Лошите неща - картата за БГ е стара: пистата на Пловдив още е с ограничение 90, няма камерите по пътя, но има несъществуващата на Окръжна болница:). В Асеновград се загуби, опита се да ме прекара през някаква партизанска пътека.....но това са кусури на БГ картата. След една седмица ще кажа как е с европейски карти.

По-лошото е, че навигацията е бавна и не се ориентира къде се намира - на светофара не знае дали си завил или си спрял преди това. Лайн-асистънта е почти неразличим в цялата шарения (и в 2д и в 3д вариант), при висока скорост е трудно използваем. Наближаването на точка за отклонение не се маркира по друг начин, освен с цифри, показващи оставащите метри - нещо неизползваемо в голям европейски град.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последни неща за Сиджик

http://www.ipmart-bg.com/showthread.php?51009-Sygic-GPS-Navigation-Sygic-Aura-V11.2-up-to-v12.2-beta-2-full

Гармин за Андроид - трябва руутване на устройството/само с Android ICS 4.0.3 и 4.0.4/

http://www.ipmart-bg.com/showthread.php?67860-Garmin-StreetPilot-for-Android-v1.49&p=428428&viewfull=1#post428428

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...