Jump to content

Има ли филтър климатроника?


100 Quattro

Recommended Posts

До колкото видях снимките за да стигнеш до филтъра трябва да откачиш радиаторчето на климатика и после пак фреон или нещо се бъркам :D

Бъркаш.

Само антифриза се сменя. :D;):);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак казвам , има 100 -ци , който са без филтър на климатроника , мотора на моята е ААД и аз съм без поленов филтър, а ако има филтър на мястото, където колегата е сложил бележка ...найстина как се сменя, трябва ли да се разглоби и да изчезне фреона , което на мен изглежда тъпо и нелогично, моля споделете по - подробно ако знаете как да проверим......

Редактирано от pepito17
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, ей са се прибирам от майстора . Смени ми филтъра / същия дето ви говори Детсон/ и сега ше ме отвее, толко яко си духа, а стария беше все едно съм карал в Сахара/как ше духа? То няма откъде да мине въздуха/ Струва 23лв. , хартиен като хармоника, с крилца и стои вертикално.М/у другото си направих и компресора и сега си имам климатроник/като свърши лятото/ ха ха :dance::( Ае колегите,безаварийно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно под бележката има три болтчета/кръстати/,отвиват се и това капаче се дава назад т.е. към купето и филтъра се издърпва нагоре.Той се вижда.Но трябва да се разглобят рамената на чистачките и да се махне предпазната ламарина.Нито фреон нито антифриз се пуска , та това си е филтър.Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Моята 100-ца (AAD)също няма... Търсиха го миналата година , когато правиха профилактика на климатроника и майсторите казаха че няма.

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте,

намерих следното нещо за филтъра за които говорите ... в книгата са обслужване на AUDI 100 / A6

http://redbyte.data.bg/img/2_1_27_change_filtur1.pdf

а ето и отделно за въздушния филтър ... ако някой се усъмни че горната схема се отнася за въздушен филтър

http://redbyte.data.bg/img/2_1_33_change_filtur2.pdf

За съжаление не съм проверил сам дали е истина това което се вижда на инструкцията за смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...