Jump to content

избор на "cd" за кола


shpeksi

Recommended Posts

  • Отговори 126
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз съм имал 3 (три) модела на Sony.

И аз имах няколко сонита и то не от бюджетния клас, но бях доста доволен (възможности, взук, дизайн).

В момента имам наблюдение над един Kenwood- а и два Pioneer... вторите не са лоши, но като управление (бутони и т.н..) единия е ОК, но другия е зле.

Сонито, имаше много удобно навигиране с бутоните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мето, избора бива hilezh.gif/>

Тва, всичко си има, само остава да го чуем как е на живо в шестицата gruebel.gif/> hilezh.gif/>

Ся кат вкараш и 2К за говорители, кабели и усилватели ще стане dance.gif/>

Като модели ми хареса точно този и още един два от цялата продуктова гама (на другите брандове.. бе още по- зле) dry.gif

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, и аз като автора, съм решил да сменям радиото в колата. Моето е Blaupunkt, не е оригинално, но работи добре. Причината за смяната е, че дисплея му вече не свети, трудно четим е, много е издрано и изхабено, има счупени бутони и е радио :D , но пък си има CD changer с 10 диска. Но дойде му времето и ето на какво се спрях. Някакви мнения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къш оттука чич.

Аз по скъпи от 300 не видях, но да кажем това е границата.

Шпекси, на предишната ми кола бях с ,,Алпайн" за 290 лева и беше много много добре! Най-добронамерено ти препоръчвам тази марка!

Според мен, увеличи си бюджгета за покупка в ценовия сегмент 550-700 лева и се насочи пак към Алпайн ALPINE!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как мислите, тези които нямат CD по-зле ли са от към изпълнение и качество, отколкото стандартните? И на такъв ресийвър може ли да се сложи CD changer?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От към изпълнение и качество не са по-различни от тези в същия клас със CD - идват от същата фабрика все пак (поне при марките от "А" група :)). По-скоро не си взимай нищо под 200 лева, със или без CD, от пръдня боя не става!

Ако искаш да управлява чейнджър, трябва да бъдат задължително от една и съща марка. Моделът, който си избрал, не управлява чейнджър. Ето някои модели на Alpine без CD,които управляват:

http://www.alpine.bg/p/Products/digital-media-receiver21/ida-x305s

http://www.alpine.bg/p/Products/digital-media-receiver21/ida-x313

http://www.alpine.bg/p/Products/digital-media-receiver21/ida-x311

А като марка си уцелил десятката - по-добро от Alpine просто няма! Естествено и там нещата са на класове - ще се ориентираш по цените. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да има нещо там, да звучи. Дискове няма кой да прави, всичко е на флашки вече. А повече от 200 лв. не давам, не съм маниак на тема музика :P Въпроса е да ме надживее :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще слушаш само флашки, отнасяй Alpine UTE-72BТ, не само ще те надживее :), но и в Технополис този уикенд имат промоция - можеш да го вземеш за 177 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е което съм си харесал :D но ще остане за следващата или по-следващата седмица, че сега нямам парите за радиото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

А, то в колата с оригиналните ОТ..толкова ще се ''хване" разликата, че... :hilezh:/>

Файда от CD и за 2 к ако ще да е :hilezh:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, чудесно... Кел файда от FLAC-овете като требе да идат в lossy... steinigung.gif

Ще отидат в wave, а разликата едва ли ще може да се усети в кола. Иначе и аз им се сърда на производителите на цеде-та ама кел файда от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да пробвам дали алпина ще просвири някое lossless WMA.

Че с тия некомпресирани WAVE-ове - ще се слушат ~10 парчета само...

А па и не ще да разпознае повече от 4 гиги флашка пущината... wall.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига ве... само до 4G dry.gif тва е мега зле в случая.

Старото ми CD поддържаше само до 4G, но ся съм доволен :hilezh:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, може моето да е куцо или флашките ми да куци, но това е положението.

За емпетрици стават 4 гиги, ама е важна идеята с лослесите, щото дома друго не се пуска. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не се сетих да видя каква трябва да е файловата система. Случайно да знаеш за пионер каква трябва да е или гугъл ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...