Jump to content

избор на "cd" за кола


shpeksi

Recommended Posts

Искам да си купя "cd" за кола но съм изостанал кои марки стават. Разгледах, има готини сонита, пайнери ( hilezh.gif ) ама не знам кое си заслужава. 1din ми е в колата дупката. :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 126
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От 2 години съм с Clarion CZ200ER и съм супер доволен, препоръчаха ми го като един от най-добрите плеъри от ниския клас. Голямо предимство ми е това, че USB-то му е на кабел, който излиза от задната част на плеъра и можеш да си го скатаеш или пред скоростния лост или в жабката, вместо да стърчи отпред от панела, както при повечето плеъри с USB. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквато и марка да избереш в ценови клас до 300лв., е все тая. Ако, сумата е около тези пари, просто ги избираи на външен вид, защото отвътре всичките са еднакви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е навитак да кихне квот и да е. Ако се намери нЕкой да му го подари, най-добре. laugh.gif

Къш оттука чич.

Каквато и марка да избереш в ценови клас до 300лв., е все тая. Ако, сумата е около тези пари, просто ги избираи на външен вид, защото отвътре всичките са еднакви smile.gif

Аз по скъпи от 300 не видях, но да кажем това е границата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм... нямало по- скъпи от 300 (само в левчето)... че те започват от там :hilezh:/>

Ей това става:

http://www.aval-bg.com/car-audio/alpine/cd-mp3-players/alpine-cda-117ri

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е яко заблуден, че ще вземе, нещо с неземен звук (в сравнение с оригиналното) hilezh.gif/>

Недко, "отвори" го, какви са вариантите за оригиналното озвучаване + USB (ако не е махнал отдавна оригинаното).

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй като навигация е много зле. За мен най-доброто решение си остава оригиналната музика + някой вариант на AnyCarLink, X-Car Link, DMC etc.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-обикновено Сони за 150 лв. "пее" достатъчно добре пример

Alpine също е много добре. В ценовия клас до 200 лв. май най-важното е да пасне на осветлението на интериора, да има приличен дизайн и лесно управляеми функции, качеството е може би сходно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е яко заблуден, че ще вземе, нещо с неземен звук (в сравнение с оригиналното) hilezh.gif/>

Изобщо не е заблуден макар да не го знае още може би. Преди да си направя колата бях за временно с обикновено СД и разликата в звука и силата спрямо фабрично е потресаваща просто. Говорителите не са нищо особено, но фабричните усилватели са адски зле, особено този на касетофона, който захранва предната линия и би било абсолютен късмет да има 10w на канал.

Шпекс взимай смело някой пионеер, че да получиш безпроблемен уред с "нормално" звучене. Ако можеш да вдигнеш малко парите на 350лв едно 6400БТ ще ти свърши добра работа и цвета ще докараш. Може дори DEH-X3500UI за 219лв, пак сменя световете и има всички необходими настройки - цък

Предполагам няма да има усилвател, супер лесно и евтино можеш да минеш на следващото ниво...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако и усилвател взема после ще дойде ред и на друго и така безкрай. Само цеде стига, гледма повече алпини препоръчвате и ги разгледах вчера, има готини с екстри които ще ми вършат работа. Май такъв ще взема, въпреки че клонях към сони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А басче в багажника?

Или няма място от газта?

Аз взех оня алпин горе + компактна туба + усилвател Oxygen и колони в задните врати... Сумата набъбва зловещо и по тоя въпрос, мдам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алпайна е с много по-неприятно меню и възможности за настройка, а моделите на марката като цяло още от преди 2000г свирят по-агресивно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, удобство си е. Телефона ти се превръща в дистанционно. Ако ще говориш през плеъра, гледай да има външен микрофон. Това сигурно си го гледал вече.

http://www.sony.bg/product/ich-bluetooth/mex-bt4100u/tehnicheski-spetsifikatsii#tab

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...