Jump to content

избор на "cd" за кола


shpeksi

Recommended Posts

От няколко дни съм с горе посочения плеър и съм доста доволен. Голяма благинка се оказа блутот опциката  :dance: и микстракса. Звукът е супер има си филтри и като се заиграх, много ми хареса как се чува. С два изхода за усилвател е, за сега нямам нито един :hilezh: ,  но и това ще стане когато не ми достигне силата на звука и баса, или когато оглушея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
  • Отговори 126
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Изваждам тая тема от нафталина...Да питам и тук, че във форума на VW май им е все едно какво слушат и как стигат до него.

 

Значи имах cd Sony CDX-GT414U - подреждах си песните на флашките в главната директория от 01, 02, 03 и т.н. точно, както съм го правил като записвах дискове, както съм си подредил песните на мп3 плеъра ми Creative Muvo V200...По същия начин и на служебната кола с Blaupunkt, Dacia Logan 2012 г. Новата Dacia Logan 2016 г също няма проблем с 01, 56, 57, 58...99. Обаче един ден Sony-то изгоря, взех си Pioneer и ми идва да счупя всички боклучави марки, чиито CD-та редят песните от USB по дата. Новите модели на Sony бъркат песните,

Pioneer до един са по дата и име, Alpine са същия боклук. Взех си Blaupunkt, за съжаление не можах да го пробвам в Техномаркет, че не им работеше някакъв бутон. Оказа се, че и последните модели Blaupunkt прескачат песните - пуска 75, отива на 48, след това 24...

 

Някой има ли идея има ли CD, на което аз да си наредя песните в реда, в който искам да звучат или май НЕ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...