Jump to content

MMI 2G 2013 Navigation


Recommended Posts

Целия форум ползва този имидж - нищо му няма. Аз лично съм записал на трима колеги на вербатим -R DVD-та новите карти и си карат до ден днешен хората с тях. Проблема е в записвачката ти или в самото DVD в багажника. Пробвай на друг комп, с друга матрица, на първа скорост. Ако не стане, мисли за чистене на DVD-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Най - накрая успех. Само, че имах странно преживяване със MMI-то на колата. След като бутнах поредния диск, който не искаше да разчете и го оставих тръгнах да я разходя към 100-тина км. По едно време ММI-то заби и почна да се рестартира в някакъв интервал постоянно. Рестартира се 2сек копчетата са функционални и след това забива тотално музика свири, но никое от копчетата по колата не действа. Спирах, гасих колата.. какво ли не правих, това продължаваше. Не успях да махна акумулатора, защото нямах нужните инструменти в мен. Извадих диска на навигацията и тръгнах отново, проблема си остана до един момент, в който след поредния рестарт всичко заработи нормално. Като пристигнах бутнах старият диск от 2012, който си вървеше и колата поиска ъпдейт, който мина нормално и стария ми диск отново заработи. След тази случка пробвах отново картите за 2013, последва същата процедура, картите се ъпдейтнаха и сега съм със 2013. Някой има ли идея от какво може да е това странно поведение на MMI ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Привет Колеги

 

Свалих навигацията от пътвата страница. Записах с неро х6 тъй като не позполяваше по бавна скорост на диск Maxell dvd-r. DVD-то го разпозна и се инсталира без проблем за 2-3  мин.

Мерси за инфото.

 

П.п. Ако има някой от Пазарджик който не може да се справи да ми пише на лично да помагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, 


Карам Ауди А6 Олроуд 2007 година, но картата която имам в навигацията е доста непълна. Има ли възможност някой да ми направи диск с някоя от последните версии, защото записвачката ми има някви личностни проблеми и грам не ме слуша. За София става въпрос и ще си заплатя нужното ;)


Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега N1995  ,какво стана с картата за  2014-дай линк че нямам търпение да я пробваме и дали има съществена разлика от 2013??

Поздрави :zustimm:

Редактирано от ivoj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега N1995  ,какво стана с картата за  2014-дай линк че нямам търпение да я пробваме и дали има съществена разлика от 2013??

Поздрави :zustimm:

 

 

 

 

:magic:

Редактирано от ivoj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж излезе, уж поръчахме нещо ама сега излезе 11-та седмица което е средата на другия месец...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колега N1995, има ли шанс картата да пристигне до средата на другата седмица, че май ще си организираме леко пътешествие към Германия, а не ми се иска да тръгвам с тази стара карта, която имам?

И ако не дойде, има ли шанс да ми врътнеш 2013, че да не изпадна в някое немско село;)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картата дойде, пуснах нова тема за 2014 и тн. Скролни лееееееко надолу или не, недей, цъкни тука по-лесно хахах MMI 2G Navigation DVD – Europa 2014

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Записах и всичко при мен е ок (ъпдейтна се и тръгна) но пробвах диска ми в друга кола и показва старата карта?! Нещо по-специално трябва ли да се направи, за да тръгне на другото Ауди?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На този сайт съм му вдигнал мерника и отделно е обект на проучване от операторите в момента, така че препоръчвам да не се използва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,

исках да Ви попитам преди за навигацията на RNS-E

трябваше да се използва специална записвачка, която да може да заспива диска в book type.

За MMI навигацията важи ли същото или вече може да се записват с нормална записвачка.

Поздрави,

Ники

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господа,

  нещо Q1 2014 Няма ли излязло. По разни чужди форуми има линкове, ама все са куци

 

Господа, преглеждайте дори небрежно само поне първата страница на този подфорум! Ще останете изненадани.

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=158175

 

С това и смятам да приключа тази тема и известна доза мъчение в търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...