Jump to content

MMI 2G 2014


Recommended Posts

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Версията на навигацията, която трябва да видите ако всичко е наред. В дясно както се вижда, новите участъци от магистралата са нанесени :)

 

navi2014.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що я потествах, има всичките нови части на софийското околовръстно примерно и са нанесени още сумаси POI, даже новото кино в мол България го има :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, опитах се да си кача и инсталирам навигацията за съжаление неуспешно. Не съм особено вещ в тази дейност и за това ви моля да ме опътите, къде греша.

 

Свалих си диска от дадения по горе линк, записах го на вербатим dvd - R, на минималната възможна скорост, която в моя случай е 4х. Записах диск както с програма ( неро - data dvd disc), както и със стандартния начин, който windows предлага. И двата диска като ги сложа ми дава : "check your navigation disc"

 

колата ми е А6 декемвеи 2004г. закупих си я в комплект с диск за западна европа, на който обаче не пише нищо съществено, с изключение на "Audi MMI". да не би пък версията или модела на навигация да не са подходящи или...

 

Както казах грам познания нямам в тази област, така че моля, ако някой има нерви и желание да удари едно рамо :) Благодаря ви  и  евала на N1995 за усилието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не копираш файла върху диска и така да го пишеш? Трябва да отвориш .iso файла с нерото - това е image на целия диск, а не просто файл, който трябва да се запише. Ако имаш някой повече на ти с компютрите да ти помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами най - вероятно ще да е това.. реално просто преместих файла и му дадох бърн.. сега изнамерих някакви инструкции, как се прави това, което каза и ще пробвам отново, благодаря ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е като да не съм написал на сайта всички модели на ауди и модела на мми-то за който е навигацията де :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях объркал линковете на сайта с торентите DVD 1 и 2 сочеха към обърнатите исо-та ама така или иначе сте ги свалили и 2те повечето така, че сигурно не сте забелязали ама да си кажа, вече е оправено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

N1995 блога ти много ми хареса ще е полезен на много хора

Само да вметна магистралата пак не е цяла да ги е....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От разклона за Карнобат до разклона за петолъчкат го няма участъка на картата това е посока София

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те реално в средата на годината отделят от работната карта версия за рилийз и останалото време правят пои-та, съвместимости, тестове и тн. Т.е излиза картата 2014, но реално е юни-август 2013г... Догодина дано я има :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой знае ли как се сменя езика на червената навигация на AUDI A3 2007 от немски на английски и има ли update на БГ картите за 2014 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Взех една А6/4F 2005г., но не знам кой тип е навигацията ?? При включването ? дава, че няма диск и трябва да се постави. По-долу е това, което извадих като версии:

post-8787-0-09081500-1396117303_thumb.jp

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е 2G MMI, теглиш 2ри диск от темата на "Енчо" за картата от 2014та, гориш на максимално бавна скорост и мяташ диска в колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...