Jump to content

TV, Mp3, Video, GPS, Touch, Bluetoth for GSM


Мнение  

36 гласа

  1. 1. Харесвали ви ?

    • Да
      29
    • Не
      7


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Малко по силни стандартни крушки + вградени в огледалото диодни крушки които осветяват цялото табло без да дразни на очите, и крайния ефект дойде от самосебеси :)/>/>

Ако желаеш може в блг да се срещнем и сам да видиш как светят защото все пак друго си е наживо друго си е снимката !!!

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да се разберем за някой ден. Аз на моето А4 се опитвам да подсиля светлините на таблото, ама не успявам нещо. Пробвах с диодни крушки, но или свети неравномерно или в розово. А с диодни ленти да преправям не искам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за справка - "малко по-силни" стандартни крушки са 2 вата и много хубаво стапят светловодите до неизползваемост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах с диодни крушки, но или свети неравномерно или в розово..

Ето колега при мене как стана с диодни крушки лично производство. :hilezh:

52574355824235752693619.jpg

23032013342.jpg

23032013322.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз купих LED крушки от eBay, които изглеждат по абсолютно същият начин, но на моето А4, светят много зле. Почти не осветяват светловодите, и светят много, като на петна. При теб се е получило отлично. Каква е тайната, нещо друго преправя ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, да попитам,плеъра какъв е и с какви възможности? Всичко на него ли е или са добавени опции?

Редактирано от tosco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ами плеъра си е с вградените екстри, Mp3 Bluetoth за разговори от тела и слушане на музика от тел. Camera (front i rear) GPS TV с цифров тунер micro SD USB kalendar i belejnik za dobavqne na belejki i napomnqniq

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за справка - "малко по-силни" стандартни крушки са 2 вата и много хубаво стапят светловодите до неизползваемост.

За момента нямам проблеми, ако това се случи ти ще си първия разбраЛ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то хубаво си го направил ама раздела нали не е за хвалене а за обяснение кое как... или аз не съм разбрал :) ще е хубаво да направиш едно пояснение кво си рязал по таблото и как точно си го вградил...+ светлините отзад ... за смяната на крушките по таблото е ясно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз точно туй си мисля колега.уж направи си сам,пак никаде не е обяснено кое как,а само от типа вижте ме.заради туй форума ни е объркан,всеки пуска теми обаче незнае каде или не мисли.ако може модераторите да преместят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата си е на мястото стига колегата да поясни кое как е направил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колеги прави сте /извинявам се/

За съжеление нямам снимков материал но с няколко думи разрязах цялото тяло на 4 парчета, 1 - трите духалки които изхвърлих, на 2 - третото парче дето е кожуха за СД също както първото а 3 - отиде на местото на СД като го залепих посредством машина за лепена на платмаса със студен въздух за останалото парче чрез което се регулира степента на парното. Зад духалките за парното имаше платмасови тръби които извадих от наддавката възможно най ниско, а отворилата се дупка затапих добре и сега част от струята определена за централните решетки духа в краката. След направеното се отвори достатъчна ниша в която да побера плеара, закрепих лицевата му страна (с цел оплатнение) за оразмерена и разрязана ламарина която пък залепих със така нареченото карбоново фолио.

За светлините в багажника е диодна лента звят ледено бяло (Ace white) свързана за централния плафон който светва при отварянето на която и да е врата. Това се наложи защото висяха само жици в багажника без плафон и на всичкото отгоре по тях нямаше ток...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За момента нямам проблеми, ако това се случи ти ще си първия разбраЛ wink.gif

Няма какво да разбира колегата grizzly ,той това го знае .Много скоро и ти сам ще разбереш това. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За свтлинките е станало много добре,

ама каи чесТно за фуражката сега,

щото и аз имам такава

но седи в къщи в грдероба?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...