Jump to content

Въпрос относно Pioneer DEH-80PRS


ghostdog

Recommended Posts

Ta тоя пионер кво толкова му е специалното? Ако го сложа на баварката ще мога ли да го управлявам с копчетата от М-волана? Иначе е ясно, че ще ми е малък - няма да може да ми запълни конзолата

Специалното му е че става за слушане на музика, концепция за която тия в бмв никога не са мислили незнайно защо... Копчетата на волата могат да работят с едно преходниче, а за конзолата също си има адапторни рамки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре си се ориентирал.

Има приличен външен вид и безброй функции.

Аз съм навит на преходния модел дето вече ги няма П88РС2 обаче и малцината дето го продават цената му е като на уникат.

Колегата ДЛС предполагам може да потвърди и за него като качество на звук и все.

п.п Ама гледам е 1ДИН а ти си 2ДИН кво ще го чиниШ тоя 2ДИН :lol:/> :huh:/>

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

2 ДИН-ът за сега не знам какво ще го правя. Няма ли да успеят да сложат плеъра в 2 ДИН и да ми остане празно място, за да си сложа нещо като това(което е над плеърът), ще ми е много полезно.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специалното му е че става за слушане на музика, концепция за която тия в бмв никога не са мислили незнайно защо... Копчетата на волата могат да работят с едно преходниче, а за конзолата също си има адапторни рамки :)/>

Мммм да, ами колега DLS не си прав, колегата "SpeedyMan" е прав според мен, защото в бавАриШъ и да налееш 10 000, пак няма да чуеш звук, то е осакатено още някъде от към заводките врати :hilezh:

А сега малко по-сериозно, от шир-употребните марки в тоя ценови клас най-добрия избор е Pioneer-a ама без грам конкуренция(ако човек се е ориентирал към Hi-Fi, а не квартална трескавица) ,концепцията за качество на звука изключва задните говорители на 100%(казвам какво е Hi-Fi, а не кой какво го кефи, има голяма разлика) .... съветвай се с колегата DLS и си готов :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специалното му е че става за слушане на музика, концепция за която тия в бмв никога не са мислили незнайно защо... Копчетата на волата могат да работят с едно преходниче, а за конзолата също си има адапторни рамки :)/>/>/>/>

Напротив, музиката при BMW идва под предния капак.

Адаптери и рамки ме дразнят. За сега си карам с оригиналната музика + едно малко усилвателче за 20 лв. и един SUBwoofer. Всички говорители са сменени с HERTZ, музиката е доста прилична, особено след леко заиграване с филтрите на стойност 5 лв ;)/>

Проблема при E39 е най-вече кофти монтираните говорители. Иначе самите говорители не са толкова лоши. От NOKIA нищо не са направили.

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, музиката при BMW идва под предния капак.

Особено при 18-кит и 20-ките с емблеми "М" на задният капак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звука на шестака е добър ако го сравняваме с този на 1,8Т, иначе нещо май ни се разминават представите наистина :)

А музиката може да работи, може и дане работи, като тръгна да пътувам някъде звука на двигателя става без значение при нормално каране докато музиката прави кеф междувременно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взе ли ве смот, моя дойде ама не моа да извада стария. hilezh.gifhilezh.gif

Не, уж беше наличен, отидох, не го бяха викнали. Ще ходя тази седмица пак. Но се оказа, че има за двоен дин някакъв адаптер за А4 който е точно това което искам - място за пелъра и отгоре шкафче. :hilezh:

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не са го викнали в петъка не съм сигурен дали ще могат да заредят, при нас са последните :huh:

За конвертиране jet audio е най-добре може би.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или не са си ги взели просто от бг или са викнали наистина ама ще се почака пак :) Те си знаят, дано ти свършат работата по-бързичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой търси усилвател, остана ми един , имам и колони нови 13см Хеликс DB.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=131665

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

ДА отупам малко темата от прахта.

Ай са притежателите на въпросния Пайнер пък и други дето са на Ти ... с техниката да си каже мнението щото мисля да го купя ...

Предвид факта че немога си намеря адаптер за флашка за старите модели на Пайнер ... не ми се занимава с дискове ... и макар и малко грозноватия дизайн другото става що годе.

 

Очаквам мнения и препоръки ... .. .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...