Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Ако действа внимателно, ще става. На fifipaldi усхях да я отворя, без да я повредя. После с керпедени клещи я стегнахме отново. Но се иска заход без да се бърза.

И аз бих препоръчал да си купиш скоба. В Порше е на символична цена. С fifipaldi се мъчихме, защото не се бяхме сетили да си купиме предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"баумаркт" ?!?

Прости за невежеството, но тази чуждица ми е убягнала. Това нещо като универсарен технически магазин ли трябва да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За щастие скоростния лост си върви с нова скоба(сега го забелязах)всичко е комплект.

Значи с клещи се маха старата така ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, ако е чисто нов върви с нова скоба. Да, с клещички се освобождава старата. Ще видиш като вдигнеш кожуха. Ще трябва да освободиш и рамката от стария кожух (на няколко пластмасови щипки е, за които ще ти трябва голяма плоска отверка).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да има нужда да махам рамката от стария кожух,новия 

 е с рамката....абе Европейска работа,аз за това обичам оригиналните неща :hilezh:

Много благодаря за помощта момчета!

  Имам и още един въпрос....мисля преди да сложа новия да го дам на някой добър

автотапицер,да ми смени конеца на кожуха с червен(понеже гоня s-line визия в интериора).

 Та някой ако знае добър автотапицер (независимо от кой край на България) да го посочи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го развалиш! Продай го и си купи нов с червен шев - оригиналното си е оригинално както сам каза, а и червеното също има нюанси, опредлена дебелина....

Иначе е странно, че декоративната рамка е към него - има много разновидности и се продава съвсем отделно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават отделно кожух с червен конец така ли?Или искаш да кажеш,да продам топката с кожуха и да търся същите но с червен конец?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Второто. :) Според мен колкото и елементарно да звучи ако го дадеш някъде да сменят шев или да дошиват има шанс да стане смешно и грозно (поне за хора обръщащи внимание на детайлите) спрямо други (оригинални) елементи с червен шев, които имаш или ще имаш по интериора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен.

Продадох наскоро волан от Леон Купра с подменени с нови червени конци. Човека си го огледа, понеже не вярваше, че само конеца е сменян и ме попита сигурен ли съм, че е сменян конеца- всичко си изглежда ОЕМ, носи го на тапицери и никой не потвърди смяната на конеца. Сравнявах го и с друг такъв волан. Освен по- свежата визия в сравнение със зацапания конец, разлика нямаше. При нов артикул пък разликата ще е почти невъзможно за забелязване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мисля. При условие, че имаш чисто нов лост подарен да го разкараш само заради един конец не си струва. точно на този машнон да се смени конеца не мисля, че е толкова сложна операция чак.

ОЕМ вариантите ти за червен конец са няколко. Ето ти някой от тях тук и тук. Близо 400 лв. не си струва в никакъв случай. Сигурно могат да се намерят и по-евтни, но пак...

Да не говорим, че при S-line в 8p се наблягаше на скоростен лост с бял конец ако не се лъжа? Или това всичко си е individual и се прави по поръчка на клиента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

s-line е задължително с червен конец или в редки случаи червен плюс бал (виждал съм на волан). Белите шевове пък са символ на Audi Exclusive. Въпрос на вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказах се момчета от червения конец,реших да оставя оригиналния вид на топката и кожуха.

 Ето как изглежда вече монтиран(без проблеми благодарение на вашите напътствия).....

  

 

post-86374-0-73051700-1427997848_thumb.j

 

post-86374-0-20954400-1427997923_thumb.j

 

А това е старата топка с кожуха,ако на някой биха му свършили полезна работа да пише,ще се разберем за някаква символична сума....

 

post-86374-0-87940600-1427998183_thumb.jpost-86374-0-46865600-1427998204_thumb.jpost-86374-0-06166000-1427998222_thumb.jpost-86374-0-67581400-1427998237_thumb.jpost-86374-0-14274500-1427998259_thumb.jpost-86374-0-47208700-1427998280_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарък ми е комплекта,но се поразрових и попаднах на едни сайтове от,които ми стана лошо като например в auto sport.com....тия от този сайт май не познават парите,същите такива комлекти(дори са без надупкана кожа)имат цена от сорта на 300лв и нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на невероятно добрата и професионална работа на bsdnikolov от днес мога да се похваля с напълно функциониращо лостче за борд компютър  :) Черното петно на таблото ми буквално светна с всичката информация, от която имах нужда + неочаквания от мен бонус с моментната скорост  :) Още веднъж безкрайни благодарности!!! С пожелание всичко, с което се захванеш като работа по колите, да върви гладко и успешно както днес!

 

:bia:

Редактирано от kup0nq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...