Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Те и от Ауди не са сменили почти нищо друго бе баце.

Само таблото, само климатроника и само няколко хромирани елемента.

Копчета, врътки, вентилационни отвори (които той още няма, но седят супер яко;)).

Само няколко неща са, които допринасят да не седи като подарено.

Казах ти, сложи го на твоята и виж как ще седи :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, fifipaldi написа:

.... вентилационни отвори (които той още няма, но седят супер яко;)). ...

Не го подстрекавай. Толкова време го убеждавам, че вентилационните отвори на фейса седят като "изакани" с толкова много хром. Преди фейса седят много по стилно, особенно в комбинация с хромираните копчета от фейса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха @fifipaldi , нищо лично ама само се извърташ... Под вола теле търсиш..

Весели празници, не мисля повече да участвам в тази безсмислена дискусия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха стига бе, тия моите бяха супер.

Ама трябва да си намери от тези с пиано лак, а не матовите ;).

 

@Ivan_Ch С кое се извъртях?

Че и преди и сега казвам едно и също ли :).

Чакам снимка на белия дисплей в твоята кола.

Даже мога да ти асистирам с намирането му ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли мислиш, че малкото хром по ръба на копчетата на вратата и една малка врътка, намираща се отново там, ще допринесат за вписването на дисплейчето? Да не говорим, че според теб навигацията още повече затруднява интеграцията му (от естетическа гледна точка)... и по тази логика в моята би трябвало да се впише една идея по-добре отколкото при Popcorn.. с големия концерт съм.

п.с. Или е от фейслифтовите стопове :nixweiss:

Редактирано от Ivan_Ch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай да го слагаме.

Ще ти го намеря от ebay без надценка ;).

 

Това за концерта не го разбрах.

Голям червен монохромен дисплей и червена подсветка на всички копчета.

Как би се вписало по-добре при теб?

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига го вкарва в приключение. Ще бере якове с него заради МГ-то. При Васко над 3/4 от електрониката (че и повече) е фейсова. За това при него всичко върви по мед и масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се бъзикам, без лоши чувства :).

А и той е отдавна във форума е наясно с проблема.

Даже ако не се лъжа беше 1 от хората, които спориха с мен, че фейслифтов климатроник може да работи на пре-фейс кола ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е ваша "закачка" явно. Аз "видях" кои климатроници ся взаимозаменяеми и кои не. Едните са тумбести (издължени) отзад, а другите са "плоски". Съвпаднат ли визуална, няма грижи. Така ми е по-лесно да ги разпознавам, отколкото да гледам и сравнявам номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Boshko89 написа:

Колега колко пари намери самия климатроник ?

Koлега за 260 лв. Имаше и по-ефтини, но аз гледах що годе да е в прилично състояние

 

Преди 3 часа, fifipaldi написа:

Аз го бях казал това за климатроника и все още го казвам.

@Ivan_Ch сложи го на твоята кола и ми кажи дали се връзва после (особено на тъмно като свети всичко в червено).

@POPCORN смени и таблото и още доста неща по колата.

Екстра е станало.

 

TPMS вие ли го ретрофитвахте или си го имаше колата?

да при Пламен го сложихме :)

 

Преди 1 час, fifipaldi написа:

Хахаха стига бе, тия моите бяха супер.

Ама трябва да си намери от тези с пиано лак, а не матовите ;).

 

@Ivan_Ch С кое се извъртях?

Че и преди и сега казвам едно и също ли :).

Чакам снимка на белия дисплей в твоята кола.

Даже мога да ти асистирам с намирането му ;).

fifipaldi може ли да ми дадеш снимка на тези с пияно лак ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами @fifipaldi , ако не помпиш, по време на предишната ни дискусия от този род, ти сам каза, че с rns-e навигацията, дисплейчето изглежда още по-зле :) .. тоест, ако изключим нея, остават няколко варианта като всички са с червен дисплей :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искаше уж да задълбаваш, а правиш точно това ;).

Разбира се, че го казах и пак го казвам.

Ако от Ауди смятаха, че е по-добре с белия дисплей щяха да го сложат те.

Къде видя противоречие в думите ми от преди и сега?

Навигацията цялата е с червени копчета.

Има хода, които си сменят червената подсветка с бяла при това не само на навигацията.

И въпреки това както каза и Пламен дисплей-а на самата навигация спомага доста за това да се върже белия дисплей на климатроника към останалите неща в колата.

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да така е, не исках да задълбочавам, но ти ме провокираш :)

Преди 3 часа, Ivan_Ch написа:

ти сам каза, че с rns-e навигацията, дисплейчето изглежда още по-зле

 

преди 21 минути, fifipaldi написа:

Разбира се, че го казах и пак го казвам

 

преди 21 минути, fifipaldi написа:

И въпреки това както каза и Пламен дисплей-а на самата навигация спомага доста за това да се върже белия дисплей на климатроника към останалите неща в колата.

Ето тук например си противоречиш..Сега предполагам, ще започнеш да твърдиш, че си говорел за подсветката на бутоните на навигацията :D ... Макар, че и на Concert-a е същата... та дори и на Q3-та (откъдето е и климатроника) е същата - червена. ;)

Редактирано от Ivan_Ch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че за подсветката говорех и преди като го обсъждахме и сега.

Какво друго червено има в тая навигация?

Върни се и прочети старите мнения и не се изказвай неподготвен, че и без това разводнихме темата с твоите изказвания.

Като ти харесва казваш, че ти харесва, а не, че някой бил споменал нещо си и според твоето компетентно мнение не е прав.

Аз не съм вменявал нищо на никой, изказвам си моето мнение, не казвам, че другите не са прави.

Евала на @POPCORN щом си го кефи и си го е сложил.

 

В Q3 доста по-грамотни хора от теб и мен са преценили да го сложат.

Там "концерт"-а и навигацията нямат нищо общо с тези при А3.

Същите тия хора не са го сложили в А3, явно е имало причина.

 

Трябвало е да се допитат до теб, но за съжаление не са го направили ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако беше малко по-наблюдателен щеше да забележиш, че аз в началото просто си изказах мнението относно климатроника на Popcorn и ти веднага "захапа", сякаш се засегна.. Различни хора-различни идеали :) Не може всеки да харесва едно и също нещо.. би било доста скучно. Щом не ти харесва - добре, аз нямам нищо против.. Но сега тук да си чешем пръстите за разни глупости... не мерси. Имам по-важни неща за вършене. Лека и спокойна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Ivan_Ch написа:

Някой беше казал, че белият дисплей не се връзвал с останалата част от интериора... Перфектно стои! Даже при теб и ФИС-а е бял и е още по-приятно :)

Некой си там беше казал, че белия дисплей не се връзва, тоя баце нищо не разбира (многоточие, тук се вайкаш как може да няма грам вкус тоя) - Перфектно стои ;).

Не съм се засягал, но и ти не изказа просто мнение и нямаше как да не отговоря.

И преди и сега си седя зад думите аз относно тоя климатроник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

днес с @joro09 направихме и малко модификации по моята кола. Тук искам да отбележа, че без @bsdnikolov нямаше да се справим понеже ни беше подготвил предварително всичко (стъпка по стъпка). 

1. Направихме задните стоп светлини да светят заедно със задните фарове за мъгла.... стана нещо страшно... щях да се побъркам от кеф :dance:

Ето и снимка:

20161230_115718.jpg

 

2. Направихме предните фарове за мъгла да светят в завой. Снимката е малко кофти... ама валеше сняг и във Варна духа гаден вятър (ако не знаете) :hilezh:

Ето я и нея:

20161230_112851.jpg

 

3. Не съм направил снимка понеже не се сетих, но ще ви опиша... На мултиволана имам функция за гласово управление (към момента само за телефон, но ще го оправим с @bsdnikolov за да стане SDS-а пълен за цялата навигация. 

images.jpg.2568fb00c12d486949240468a179d487.jpg

Преди като натиснеш тоя бутон и колата започва да ти плямпа на немски... а аз немски незнам изобщо и за това исках да го направим да си комуникираме на английски. Освен това направих и заготовката за SDS като всичкото това нещо стана през VCDS. 

Освен това с @joro09 направихме и бърза диагностика за да видиме кво се случва с колата.... и даде няква грешка свързана с двигателя та направо ми падна сърцето в гащите. Жоро ми писа, че са подгревни свещи на първи и втори цилиндър и ми олекна... МНОГО!

Специални благодарности на @joro09 и @bsdnikolov, които ми помогнаха супер много ! Благодаря !

 

 

Редактирано от XAOCAT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, XAOCAT написа:

Ето и снимка:

20161230_115718.jpg

 

Като гледам ти е време и за следващата модификация. LED осветление на задния номер :hilezh:. А и плафоните на вратите ти нещо ми "жълтеят".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, georgiivanov написа:

Честито!А докъде стигна с парктроника?

Набирам си частите една по една.... че на куп струват майка си и баща си :D ако хванеш някъде нещо на тънка цена свиркай ! По назад в темата има всичките кодове на всяка една от частите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...