Jump to content

Ауди от 1969 г. си търси жило за съединителя


doo

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

Дядо ми има Ауди от 1969 г., но му се скъса жилото на съединителя. После едни майстори са рязали жилото и така се стига до там, че от старото жило не може да се вземе точен размер. Затова ви питам дали има някъде, където да се поръча това жило?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива майстори има в Княжево - каза ми го таксиметърджия с Форд Сиера. Попитай други таксиметърджии, твърдеше, че са добре известни. :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега жалко че немога дати помогна в тарсенето но ми е любопитно какъв модел е аудито воабще нещо повече да напишеш за него ако имаш желание :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега жалко че немога дати помогна в тарсенето но ми е любопитно какъв модел е аудито воабще нещо повече да напишеш за него ако имаш желание :)

Ами ето го Ауди-то http://www.audi.com/etc/medialib/cms4imp/a...r.0870.File.pdf

Иначе колата си е в движение, регистрирана си е. Всичко й е наред. Дядо иска да я продаваме,но аз още искам да изчакаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жило се продава в Юни-то (с поръчка) - За Б2 съм търсил такова - 103 лв оригинал :hilezh:

иначе колата си е мания - не я продавайте според мен

Редактирано от Agent Smith
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Жило се продава в Юни-то (с поръчка) - За Б2 съм търсил такова - 103 лв оригинал :2gunsfiring_v1:

иначе колата си е мания - не я продавайте според мен

Извинявай колега, но къде е това Юни.

Колата определено не се продава засега.

След 10 год. ще му мислим :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

качваш се по 9 ти септември нагоре за владая, след последната спирка на трамвай 5 има два светофара, сед тях гледаш от дясно по една уличка надолу на 20 метра от ляво е цеха за жила, търси най младия от майсторите, вземи си старото или точни размери. успех. добре е да си запазил оригиналните накрайници , че тяхните са малко кофти. за оригиналния размер мини през магазин с етка

Редактирано от diablo_d
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...