Jump to content

Антирадар Кобра 7100 Коментари


Recommended Posts

Здравейте колеги искам да питам нещо в момента в Метро тече промоция на Кобра 7100 антирадара и искам да питам може ли да ми помогнете с мнения дали си струва да си дам парите .Благодаря предварително на отзовалите се .

Поздрави: Адриан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такъв радар-детектор. 

Ползвал съм го няколко пъти. Това което ми направи впечатление, че хваща радарите на полицаите, но за камерите реагира, когато си в непосредствена близост. Тоест за спийд камери работа не върши, за патрулки с радари - да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря колега за отзивите незнам какво да правя ще чакам още някой да пише за да събера малко инфо преди да давам парата те не са много 70 лв в метро до 30.07.2013 е промоцията но пак ако не си струва защо да ги вложа за нещо друго например пак ти изказвам благодарности .

Поздрави : Адриан



Знаете ли какво научих друго аз за тези радари че от края на 2013 г ще сменят радарите на КАТ който ще са настроени на друго честота и няма да се ловят от сегашните радари така е и за скоросните камери .Това е което ми казаха .

Поздрави :Адриан

 

 

 

АКО НЯКОЙ ЗНАЕ НЕЩО НЕКА ДА КАЖЕ ЩЕ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРЕН

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам ще ги настройват на някаква марсианска специална честота разработена специално от Наса за нуждите на Република България. Вероятно 2015та пък ще ги подменят на ново с още по-нова, още по-неуловима честота за да се избегне вероятността някой да е успял да улови предишните честоти и да пусне радари на пазара.

Дръж се здраво! :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че няма смисъл от този радар, защото в момента повечето патрули си бичат камерите и полицайте само висят вътре в колата. Ето ти и подобна тема малко по-развита.

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=147391&hl=

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз казвам на мен какво ми казаха а каква ще е честотата нинай малко ме интересува просто гледам да сам полезен и аз с нещо което знам



Благодаря ти сега ще я разгледам .

Поздрави:Адриан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От анти радарите вече няма никаква полза, всичко е с камери, евентуално в някоя по бедна община може да ти помогне, което ми напомня да попитам, има ли на истина някакво специално фолио или спрей за номерата които ги изкривяват на снимката и не се разпознават или всичко е легенди
http://www.photoblocker-bg.com/product.php

а това изобщо някой пробвал ли го е :)

Редактирано от 2.5TDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Файда от радар-детекторите има...Стига да им познаваш възможностите и да ги използваш грамотно..Да познаваш силните и слаби страни на конкретни марка, модел и образец, който си си закупил.Помага, когато са пуснали радара и ,,обстрелват" някой преди теб, или при постоянно пуснат радар а полицаите са вътре или при при пътуване през нощта....Върши работа, но Италианец, радарите Кобра с които иначе е наводнен българският пазар са ПОСРЕДСТВЕНИ! този който си харесал от Метро е от най-старите версии и с най-ограничени възможности.

Голяма недостатък на радарите Кобра е НЕВЪЗМОЖНОСТТА да филтирират сигналите от фотоклетки на врати, антени, врати на бензиностанции......

Ако искаш радар детектор - НАСОЧИ СЕ КЪМ ДРУГ МОДЕЛ НА Кобра...А най-добре е да не е Кобра...

Аз самият имам XRS 9945 и го ползувам от над 4 години.....Свършил ми е работа и определено си е избел парите...Макар и да е посредствен...

Друг недостатък на радар-.детекторите Кобра е по малката дистанция на реален прехват на сигнала от полицеските радари.....Това в сравнение с ,,Уистлър".....А пък с продукцията н ,,Белтроникс" изобщо не може да се сравняват...

.



http://www.monitor.bg/article?id=180236

 тази статия е интересна, ако ви се чете за тези неща :)

Данните в нея отдавна НЕ са актуални..Особено по отношение на радар-детекторите....

Наисита по-скъпите модели вършат работа, при това определено вършат работа...Но и сумите са си сериозни...

Моят през 2009г., струваше 360 лева...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по темата с радар детекторите на Cobra мога да кажа само, че ми взеха книжката с такъв. Ориентирай се към друга марка :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или си търси детектор или не си хвърляй парите на вятъра с кобри, вече има 10 еднакви теми..С трици, маймуни не се ловят. Ако не искаш да даваш по-голяма сума пари, си карай с гпс или по-правилата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Файда от радар-детекторите има...Стига да им познаваш възможностите и да ги използваш грамотно..Да познаваш силните и слаби страни на конкретни марка, модел и образец, който си си закупил.Помага, когато са пуснали радара и ,,обстрелват" някой преди теб, или при постоянно пуснат радар а полицаите са вътре или при при пътуване през нощта....Върши работа, но Италианец, радарите Кобра с които иначе е наводнен българският пазар са ПОСРЕДСТВЕНИ! този който си харесал от Метро е от най-старите версии и с най-ограничени възможности.

Голяма недостатък на радарите Кобра е НЕВЪЗМОЖНОСТТА да филтирират сигналите от фотоклетки на врати, антени, врати на бензиностанции......

Ако искаш радар детектор - НАСОЧИ СЕ КЪМ ДРУГ МОДЕЛ НА Кобра...А най-добре е да не е Кобра...

Аз самият имам XRS 9945 и го ползувам от над 4 години.....Свършил ми е работа и определено си е избел парите...Макар и да е посредствен...

Друг недостатък на радар-.детекторите Кобра е по малката дистанция на реален прехват на сигнала от полицеските радари.....Това в сравнение с ,,Уистлър".....А пък с продукцията н ,,Белтроникс" изобщо не може да се сравняват...

.

Данните в нея отдавна НЕ са актуални..Особено по отношение на радар-детекторите....

Наисита по-скъпите модели вършат работа, при това определено вършат работа...Но и сумите са си сериозни...

Моят през 2009г., струваше 360 лева...

Здрасто много ти благодаря такова нещо ми трябваще някой да каже направо става или не разбрахте благодаря ти много и поздрави Адриан

Здравейте колеги благодарение на вашия опит и това че се отзовахте мисля да тарся нещо друго което си струва парите ще се разровя добре благодаря предварително на отзовалите се поздрави Адриан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пук на всички мнения горе мисля че Кобра-та 7100 е перфектна особенно на тая цена. Аз лично без радар детектор не пътувам спокойно - постоянно съм на тръни. Недостатък е късното улавяне на камери, но мисля че това е защото са насочени надолу а не заради детектора - сега съм с малко по-скъпия модел на Кобра ама хавата с камерите е същата. Спасявал ми е доста пъти кожата, а най-забавното е че като ме спрат полицаи без да се ме хванали с радара само и само да им подхвърля нещо - получават от трите пръста средния  :bgdev:

Редактирано от TDI_Fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХХАХА благодаря направо незнам какво да правя но ОК благодаря ти за споделеното все пак мисля да заложа на малката промоция в метро 70 лв не са болка за умиране поздрави Адриан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

ХАХХАХА благодаря направо незнам какво да правя но ОК благодаря ти за споделеното все пак мисля да заложа на малката промоция в метро 70 лв не са болка за умиране поздрави Адриан

 

Италианец, ако искаш настина добър радар-детектор: марките са 2/ДВЕ/ Valantine 1 -това е/БЕШЕ радар-детектор - ИСТИНСКА ЛЕГЕНДА!

Ако купуваш такъв - гледай да е настроен специално за Европейските полицески честоти....

В момента по-добри радар-детектори са високия клак на Белтроникс...но цената в България им стъпва в диапазона 850-900-930 лева....

Сума си е....

радар-детекторите Кобра са меко казано компроис...Но...е по-добре от нищо...

Ако нямаш свободен финансов ресурс или не ти са дават повече пари, може и оная Кобра от Метро да купиш...Но...не се осланяй прекалено на нея...Трябва си познаване възможностите на радар-детектора и ОСОБЕНО ТАВА: ЧЕ ПРИ КОБРА ДАЛЕЧИНАТА НА ОБХАВТ / възможността за прехват на сигнала, идващ от полицейския радар / е много малка...Реално, моят Кобра XRS 9945, прехваща полицеските радари на НЕ повече от 300 метра разстояние / остави ги търговците, какво ти казват /, при това разстояние общо взето по права линия....Ако са зад завой, дистанцията намалява в пъти...Ако път зад завой, чакат в засада и ти вдигтат радара в посления момент, когато се появиш,си хвата и гориш с АУАН и после НП.....

Съвет / общ /, относно експлоатацията на радар-детектор Кобра /, защото почти съм убеден, че такъв ще купиш /:

Остави си само: X-band и Ка - банд.....Тоя рада-детектор, който сочиш, май няма POP alert?

Както и да е...тная функция - POP ALERT, при Кобра радар-детекторите е общо взето само реклама....Дава много грешни сигнали...Иначепо предназначение е да те предупреди че теб или някой пред теб е еднократно ,,обстрелван" / облъчван със сигнал на полицейския радар.....Тази функция обаче при Кобра е доста съмнителна....

Никога обаче не изключвай Ка - честотата / Кей ей /...От над 4/ЧЕТИРИ/године полицаите имат и по-модерни радари, с интегрирана камера, които работят на Ка банд...Не ме питай как знам....

ППП ориентирай се към друг радар-детектор....Друга марка...В ниския цениви сегмент- марката ,,Уистлър" е по-добра от Кобра.....

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Има файда. Мен лично 9345 ме е спасявал поне 10 пъти. Влез в usa2.bg приемливи са цените и човека е свестен. Вземи си по нов модел и по-добре Whistler(лично мнение. ПОЗДРАВИ

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има файда. Мен лично 9345 ме е спасявал поне 10 пъти.

Мен пък ме е подмамвал поне 20 ;) 

А да ме е спасил 1/2 пъти и то по случайност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...