Jump to content

съвет


Recommended Posts

На мен толкова ми гори на бензин :respekt:

Ама не е зле да кажеш какво е AUDI-то и с какъв мотор е...той моторът гори, а не колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам ауди 100 вазможно ли е да ми гори 16 литра на сто гас при по високи скорости и колко гори бензин при скорост от 160-180км

Толкова ли е трудно да проявиш малко уважение към хората в този форум, написвайки малко по-грамотно горното изречение и заглавието на темата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно възможни са при високи скорости всякакви разходи на газ, на мен на Сеат Толедо-то при 160-180 ми даде разход около 18/100!!!

а друг път при 100-120 ми даде 7.5-8/100

А градско ми правеше 15/100 нормално каране!!!

Тези разходи са вследствие на много неща, провери ли друго преди да питаш за разхода?

Например въздушен филтър - откога не е сменян?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз съм ... Издразних се от мързела на колегата .. Няма главни букви, няма запетайки, Ъ въобще не съществува в нашата азбука, С,З - какво значение има нали върши работа, скоростта вече се мери само в километри. Абе мани...

Знам, че тук не е правописен форума... Знам, че този колега малко ще се задържи тук... Но байгън от неграмотници вече ... :respekt:

Сори за оффтопиците ... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз съм ... Издразних се от мързела на колегата .. Няма главни букви, няма запетайки, Ъ въобще не съществува в нашата азбука, С,З - какво значение има нали върши работа, скоростта вече се мери само в километри. Абе мани...

Знам, че тук не е правописен форума... Знам, че този колега малко ще се задържи тук... Но байгън от неграмотници вече ... :hilezh:

Сори за оффтопиците ... :hilezh:

Абе приятел ти да не си учител по правопис в някоя детска градина. :respekt::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е учител, спокойно, но мен ме равда факта, че имаш напредък с правописа...... :respekt::hilezh:

Редактирано от Lyubo_Toshev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пасев брат нема се шашкаш, после ще трябва да минеш курс по шиене на гоблени и решаване на судокУ за напреднали, тука всички сме го държали тоя изпит... :respekt::hilezh:

Я сега вземи и си напиши въпроса малко по-смислено, тоест каква ти е колата, мотор кви разходи и на къв цикъл ти ги дава въпросните разходи градско, планинско за риба за или там квото е. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ясно е написал - "имам Ауди 100 и карам бързо.Колко ще ми гори - 16л/100км газ или колко бензин?"А ние/като гадателите от "Пентаграм"/,ще погледаме,повъртиме очи и ще му отговориме: да ДАДЕ повече данни или да се запише за прием на редакционните телефони. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че този колега малко ще се задържи тук...

от къде си толкова сигурен?

pasev, хич не им се връзвай на глупостите за правопис и т.н. щуротии :respekt: То и аз правя грешки (кой ли не прави), но още никой нищо не ми е казал :hilezh:

А вие пък какво го нападнахте човека - има проблем, пише за него, а вие му говорите за правопис. Като не ви харесва как пише, не го четете и готово - толкова много пъти е говорено за това пусто четене

За вас кое е по-важно - да му помогнете на човека или да му припомните за някакви си подробности с правописа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе приятел ти да не си учител по правопис в някоя детска градина. :hilezh::respekt:

Бате, за тебе съм готов не учител да стана, ми гол да влеза в мъжката баня ...

Нищо лично колега, нито те знам нито те познавам. Но, прегледай си първия пост пак и сам виж колко грешки има в него...

А тва за гоблените ... KYPO не се прай маймун - от една година шиеш "Тайната вечеря" и все на групов секс го докарваш :hilezh::box::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тва за гоблените ... KYPO не се прай маймун - от една година шиеш "Тайната вечеря" и все на групов секс го докарваш....

Мани и на мен не ми е лесно, Мона Лиза се на Джена Джеймсън я докарвам... :D:D ... що ли? :D:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде са колегите с 100-те?!?! Помогнете на човека, ясно че е нов, направо сте го скъсали от бъзик!

Значи според мен 16/100 газ може да е висок, а може и да нисък разход - просто без да се знае точния двигател, кубатура трудно ще се каже. Ако е например 2.0 разхода ми се вижда леееко голям, но ако е 2.3 си е ОК. Ако колегата pasev даде код на двг или колко кубика е, дали е вентилиран и т.н. смятам, че ще му се отговори! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...