Jump to content

Recommended Posts

Добре колеги, като разберете, какво, ще се върнете във времето, ще го/я спрете и ще пиете бира/кафе/кюфтета? А ако някой живее/работи около вас, просто ще го/я изчакате, ако ви е толкова интересно, кой/коя е и ще се запознаете с него/нея. Аз мяркам този/онзи по улиците, обаче какво от това, че ще разбре тук, кой/коя е бил(а).

Аз и разни руси моми срещам, дай и тях да почна да издирвам, щото са руси.... :D:D:bia::D

Адрес на коментара

Само едно нещо! Принципно среща не е имало - така че е по-правилно именно "Кой видях"! Не "кого" - казва се "с кого се видях" май! Ма най-добре "Кой е тоя слепчо, дет 3 пъти му свирках, 4 пъти направих пълен кръг около него, накрая го засякох и пак не разбра, че ми е интересен щот има стекери"! :D

Адрес на коментара

Е не е така, но щом си казал... :D:D

П.С. Между другото тия неща се учат в седми клас, или поне би трябвало - дечурлигата, които ще кандидатстват за 8-и, ще ги изпитват на такива неща :D

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара

...Аз и разни руси моми срещам, дай и тях да почна да издирвам, щото са руси.... :D:wall::bia::D

Росене, а ако видиш русо момиче в клубно Ауди ?:D Аз имам щастието всеки ден да виждам тази картинка, приятна е, особено когато ти си на лявата седалка, а тя на дясната :D)))) Само не смей да ме преследваш за това ако ме мернеш по улиците :hilezh:)))) :D

Адрес на коментара

Аз и разни руси моми срещам, дай и тях да почна да издирвам, щото са руси.... :bia::hilezh::wall::D

Това ме сети за един хубав виц:

Чукче на екскурзия в Москва с жена си, ... голям град изгубили се ......

Пита чукче минувачи:

- Извинете, да сте виждали жена ми ?

Изглеждат го хората странно, и любезно го упътват за тази работа към милицията.

Утива чукче в милицията и казва:

- Искам да намерите жена ми .....

Милиционерът:

- Как изглежда жена ви, дайте описание.

- Ами как, жена като жена ...

- Не бе човек, описание дай, .... например мойта жена е висока, стройна, с дълги бедра, големи гърди и руса, казва се ...

- А бе я зарежи мойта, дай да търсим твойта ...

Адрес на коментара

Росене, а ако видиш русо момиче в клубно Ауди.....

...по улиците приятелю, по улиците, не в Аудита...

а и ти стикери нямаш, къде се буташ.... :bia::hilezh::wall:

Редактирано от RossN
Адрес на коментара

Аз пък вчера както си карах по околовръстното на София и гледам Ауди,загледах се и то наш Lube.Викам, я адаш дай некоя колона /тон / а той ,на ти две. :D:D

Та такивити ми ти работи по пътищата на България. :D:D

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...