Jump to content

Audi A8 с предница на Le Mans?


ole

Recommended Posts

Ебаси ташака! тва ми мяза на мравояд отпреде!

Не вервам подобен Франкенщайн да излезе от Инголщадт! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ква е тая самоделка? :D на мен ми е много смешно! но като цяло ако се направи като хората може добре да изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко на криво стои, но инак е зловеща, само дето А8 си иска нейнат апредница, по-голяма и мощна, с тази изглежда несериозно.

За сметка на това, вчера видях това чудо, наживо, без ФШ или други бабини деветини...

Audi%20TT%20S-line%20front.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко на криво стои, но инак е зловеща, само дето А8 си иска нейнат апредница, по-голяма и мощна, с тази изглежда несериозно.

бе и аз се зачудих как така изведнъж предницата на А8 стана толко различна,но пък ме кефи как изглежда,но и аз си предпочитам запазената марка предници на А8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо интересно но и аз като чуя А8 си представям нещо масивно, тежко стоящо на пътя т.е с оригиналната предница я предпочитам. То само на картинка мога да я имам де :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сметка на това, вчера видях това чудо, наживо, без ФШ или други бабини деветини...

Това новото ТТ ли е? :D

Видях едно такова онзи ден - черно - малка лудничка! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе мани ти,тука кви коли се карат не е истина и колко бързо пристигат новите модели,ма иначе сме бедни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко на криво стои, но инак е зловеща, само дето А8 си иска нейнат апредница, по-голяма и мощна, с тази изглежда несериозно.

За сметка на това, вчера видях това чудо, наживо, без ФШ или други бабини деветини...

Audi%20TT%20S-line%20front.jpg

Бляк ..

С тия фарчета е много гадно. Прилича на форд деб@ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...