Jump to content

Зареждане А4 В5


lasa4

Recommended Posts

Здравейте колеги,

зареждането на колата ми е между 14,2-13,9V. Днес като се прибрах от работа, спрях колата и след около 5 минути отидох пак да я запаля и таблото само ми присвятка, нещо почна да си цъка и край - умря. Волтметъра показваше 8V.

Акумулатора е чисто нов на 20 дена , някакъв невероятен Rombat.

Моля някой да сподели, ако е  имал подобен проблем как го е оправил. Четох подобни теми как на тези аудита като загреели и зареждането им падало - при мен също леко спада, но доколкото знам е в нормите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има гаранция отивай и го връщай тоя акумулатор. И да няма пак го връщай. Преди това обаче си провери и почисти хубаво клемие, да не би да правят лош контакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акумулатора, моя така умря за няколко часа , вечерта можеше да тегля влак на старте, на сутринта бутах, за да ида на работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми го смениха, на стария казаха, че е прекъснала връзка между клетките. Да видим новия колко ще издържи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монбат и Ромбат вече НЕ! Имам приятел който има магазин за акумулатори и спря да работи с тези фирми понеже рекламациите станаха при повече от 50% от продажбите. Има хора които са уцелили на такива модели и си ги карат дълго време. Тук е малко като руска рулетка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...