Jump to content

Помагайте Блокираха ми предни спирачки ауди а3 AGN


arsenal88

Recommended Posts

Грешки, когато става дума за ЖИВОТ и сигурност са недопустими!!!! Чувал си "непредумишлено убийство" нали? Е, този термин не идва от животните...!

Тук не става дума за парите, а за това какво е можело да стане от грубо невнимание! Не, такива грешки не са допустими в нито една индустрия! Иначе самолети щяха да валят от небесата и всички щяхме да вдигаме рамене " Е... случва се, някой е забравил гайка... " :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз съм чувал и за недовършен опит за убийство, за който наказанието е много по - различно от това да умреш от глад. Както и да е, внимавай и следващия път, когато сам сгрешиш, отивай в манастир и гладувай до живот.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има грешки и грешки! Явно не искаш (и разбоирам напълно защо) да го признаеш или вразумееш. Някои грешки обаче не са допустими!

Забравяли са ми да ми закачат някои второстепенен кабел по колата - усмихвал съм се и съм казвал "случва се". Забравяли са да ми завият някой друг по-маловажен болт - усмихвал съм се и съм казвал "случва се". Чупили са ми кора на врата, поради невнимание и непрофесионализъм - мусил съм се, но при хепи енд и поети щети пак съм казвал "случва се". Но текущият пример е от коренно различно измерение и не бива да остава безнаказано! Човека и утре ще отиде полупиян на работа... и всеки ден ще прави грешки... ама някой друг ще плати със здравето или живота си за тях!

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги прави сте че хората грешат но този майстор даже и не каза че той е виновен или да каже добре извинявай ,поне да ми върне парите за труда а той вика не съм аз виновен не било от накрайника който е забравил а камъче било влезло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, грешки стават навсякъде, важното е да ги ограничим до минимум да сме внимателни винаги на 100% и като сгрешим да си поемем последствията, така е редно.Дори когато става дума за човешки живот се правят грешки неминуемо е дори здравните работници правят ежедневно грешки, ето защо е необходима работата в екип и по-важното поемане на лична отговорност!При отказа от поемане на доказана вина трябва да има санкции, глоби отнемане на права и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тая държава и особено когато става дума за сервизи, цирка е пълен. Не мина малко патило до де не си намерих читав сервиз където си работят съвестно. Особено пък за смяна на спирачки трябва да се ходи в доказало се място, не некви шано майстори с тънки цени да не четем после в черната статистика последиците.. :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези пък какво общо имат?

 

 Имах предвид КЗП. Ако имаш документ се занимавай щом "камъче е влязло". Ако не, отиди и си поискай касовата бележка или фактура, ако ти откаже и се държи нагло, му прати проверка за касов апарат и дейност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...