Jump to content

Помагайте Блокираха ми предни спирачки ауди а3 AGN


arsenal88

Recommended Posts

колеги вчера ми сменяха накладки и дискове и след 5 км нещо изстърга като на метал в метал и блокира предно ляво колело,дали проблема е в майстора.Колата неможе да мръдне и метър

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вика ми че помпата била блокирала ама педала си е както преди,а и преди смяната всичко си беше наред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако проблемът не е причинен от майстора, то трябва да пуснеш веднага тото!! Такива съвпадения не се случват често ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как може винаги, когато смениш някоя част с нова и да изпатка нещо друго, това е просто невъзможно?  Много ясно, че при смяната са се оакали. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ти преди да правиш интервенции да беше прочел малко из форума- щеше да запознаеш с колегата buzzi,  и би си спестиш много неприятности. Не е късно и сега да се свържеш с него, щото при твоя майстоя, май скоро няма да стъпиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман от шано майстори вече.

Както предложи колегата, ровиш из форума, намираш си сервизче и ходиш. Аз така правя и до момента нямам и едно оплакване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага отивай и му я оставяй да си оправя бакиите!!! Каквото и да е станало е станало след неговата намеса. Всичко е за негова сметка от тук нататък, да не говорим, какво може да се случи при блокиране на колело с по- висока скорост...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колеги има развитие по темата,в петък пак ми блокираха предните гуми и след като ме извлачи репатрака и разглобихме предно ляво колело (блокиралото колело) изпадна накрайника за развиване на апаратите който майстора беше забравил да си вземе.Той беше застанал между диска и прахоуловителя и сега целия диск е надран. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходих да се разправям ,ама то какво да се разправяш направо трябва да го бия и ми вика не съм аз виновен може камъче да е влязло а накрайника му е целия огънат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адреса е София ,жк Дружба 2 улица Мария Нейкова един трафопост даже и име няма пише само автосервиз

Не ходете  там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то всеки прави грешки... то безгрешни няма. Вярно е че е можело да те претрепе, но пази боже всичко е наред и ранени няма. Може пък иначе да е добър майстор що става дума до решаването на проблеми с определен оавтомобил. НОООООООО не е добър майстор от гледна точка на отношението към клиентите си и то никак. Ако беше свестен човек, щеше да каже: "Да, човек признавам явно грешката е била моя. Ония ден бях се замислил по едни проблеми и явно от недоглеждане съм осрал работата. В такъв случай ще те компенсирам.... имаш едни нови дискове от мене." Ако беше направил така, сега нямаше да го обсъждаме толкова и да търсим да го трепем. Ама уви не е свестен човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши една жалба до КЗК ако ти се занимава и имаш някакъв документ от него, ако не отиди и си поискай касовата, ако не ти е дал тогава. И му кажи какво следва от твоя страна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега най-важното е,че си жив и здрав.Недей се занимава с тоз мастор папагал повече.То и боя му е малко,само беля ще си изкараш.Аз съм го ял същия,ама от нестегнати болтове на предно ляво колело от ГУМАДЖИЯ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези пък какво общо имат?

 

 

Предполагам само - КЗП. Макар, че резултатът ще е горе-долу същия. Т.е. нулев. Понеже едва ли има издаден касов бон или фактура за извършения ремонт.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега най-важното е,че си жив и здрав.Недей се занимава с тоз мастор папагал повече.То и боя му е малко,само беля ще си изкараш.Аз съм го ял същия,ама от нестегнати болтове на предно ляво колело от ГУМАДЖИЯ.

 

Ей това е основната грешка на българския манталитет - вечния егоизъм!! Да добре е! А следващия, който може би ще излезе с колата и новите си спирачки на магистралата със 140?? Или това какво ни интересува, нали ние сме добре!!!

 

Най-малката последица (и тя е наистина недостатъчна, но добро начало) е въпросната персона да стане известна в интернет и извън!! Нека поне си позагуби хляба и така намалее риска от следваща жертва!! Това са СПИРАЧКИ да му се невиди!!!! :excl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да мрем тогава? Пък той човека ще се извини и проблемът е решен? Пък така можем да пуснем и всички затворници... и те това биха казали.

Това за мен е недопустимо!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако си поеме разноските по ремонта по фактура в друг сервиз с посочени от клиента части и производител?

Според теб излиза, че човек няма право на грешки и ако сбърка, трябва да умре гладен? Тия разбирания вкъщи, това ни различава от Животните, е че сме хора.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...