Jump to content

Ауди А4 2003г.1,9


Recommended Posts

Значи,колеги искам да ви попитам за Ауди А4 2003г.1,9 тди,136 кк,на 140 000км.,климатроник(двузонов),5 скорости,помпа дюза,без много екстри варианта,цената от 25 000 лв. добра ли е?

Редактирано от ELMAZ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок,няма проблеми по колата,освен с компресора на климатроника,за което писах в секцията за А4! Аз също имам информация,че цената е добра,просто искам да събера повече мнения по въпроса,мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мене много ми се види за тоя двигател и гола като пушка!!!и с проблем на всичкото отгоре!!!но от друга страна е 2003 и дизел -абе взимаи и караи :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено тая цена е ниска за автомобил 2003г - очаквай изненади! Освен това не съм чул за 1.9 мотор със 136 коня :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено тая цена е ниска за автомобил 2003г - очаквай изненади! Освен това не съм чул за 1.9 мотор със 136 коня :blink:

Ok,тва с конете не е дотам вярно,130 е май,но иначе колата свети на пръв поглед,сериозни проблеми по нея няма,но нали знаете,че всичко е относително и по силата на законите на Мърфи,след като я платиш и се почва.... :blink: ,дано да не стане така, но риск винаги има,за съжаление,всичко си е и на късмет,май!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсурд е тоя модел, 2003 лето пък и дизел да е без проблеми на тая цена. Според мен цената й е поне 30000 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсурд е тоя модел, 2003 лето пък и дизел да е без проблеми на тая цена. Според мен цената й е поне 30000 лв

Напълно съгласен! 25000лв е подозрително дори за първите B6 (2001/2002), ако говорим за кола без забележки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е 2003 със сигурност,края на 2002 е,но се води 2003!!! И си е с оригинална 5-скоростна кутия. Проблема,който има е в климатроника! До сега не бях карал ауди,но съм много доволен на първо време от това как се държи на пътя,няма никакъв шум в купето,много агресивна е въпреки,че е дизел,а и какво като е базовия модел и няма екстри. Няма навигация(то в България все още не може да се ползва),няма подгряващи седалки(голям проблем :fight: ), не се надуват седалките( леле,ами сега),няма автопилот( и него можеш да го ползваш по двете ни недовършени магистрали). Нали най-важното го има,бърза е,6 аербега,двузонов клоиматроник,abs,cd-changer,2 ел.ст.,ESP.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такова ауди- а4 1.9тди авант B6 8E...двигател 136кс няма,но има с 5 скорости.моята е с 6 но знам,че има и 5.цената е под пазарната в момента и сигурно има причина за това.предлагам ти да не бързаш и да разбереш какво и е на колата....иначе изборът ти е супер

Успех :fight:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за ESP ти завиждам ама от там нататък е гола като пушка!!2 ел стъкла?? :moon::motz::fight:

и я водят модел 2003, а не че е произведена 2003 ,което си е подвеждащо и гледам че в мобилето масово го пишат!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж десетия символ от номера на рамата, аз съм сигурен че той е "2"! Това значи че колата е модел 02г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи и за конете съм сигурен и за годината.Точно номера гледах и след деветката е три! Но се наложи да се сменят предни дискове и накладките, иначе всичко си е ок!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ELMAZ тази кола е твоя, така че е важно на тебе да ти харесва. Както си я описал цената е много добра, този двигател е супер, така че си я карай с кеф и ти пожелавам да не ходиш по майстори :fight:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ELMAZ тази кола е твоя, така че е важно на тебе да ти харесва. Както си я описал цената е много добра, този двигател е супер, така че си я карай с кеф и ти пожелавам да не ходиш по майстори :flehan:

Така е,нейсе взех я! Именно от това ме е страх най-много- от ходенето по майстори. Все пак това е неизбежно,но дано да е само за дреболийки,които е нормално да се сменят периодично! Не знам дали е правилно,че я взех,но знам,че ако не я бях взел,щеше много да ме е яд,защото страхотно се зарибих!

Че не е бъкана от екстри,голяма работа,екстри се добавят във времето..,по добре така! А и нещо друго,ако на всяка марка автомобили базовия модел е такъв като този,така оборудван и "без екстри",много напред ще бъдат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега честито;) Колата е страхотна, дано проблема с климатика е дребен а аз мисля че е някоя дреболия.

Много безаварийни километри и не се плаши от ремонтите. Аз не съм пипал почти нищо по моята за 1 година изключая 1 дебитомер.

Хубаво е да попаднеш на точния майстор защото пазара е пълен с некадърници които като са правили по 5 пъти на ден москвича на село се имат за фирмен сервиз на Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Колата си е доста новичка, което по принцип е причина да не се тревожиш за сериозни ремонти. А това тук:

Хубаво е да попаднеш на точния майстор защото пазара е пълен с некадърници които като са правили по 5 пъти на ден москвича на село се имат за фирмен сервиз на Ауди.

Е МНОООООООГОО важно!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички,препоръчаха ми за подръжка да ползвам сервиза на Ауди,който се намирал някъде към "Червено знаме" по посока за летището. Знаете ли го този сервиз! Смятам да не я давам на който и да е дори и за смяната на едни чистачки дет се вика :flehan: Трябва да сменя накладките и скоро предни дискове! Айде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееми честито и от мен! :) и аз така зарибя ли се по нещо и краи! :flehan:

карал съм други марки коли,и много стари и по-нови,но тази изключително ми допада и мисля от тук натам да не изневерявам на марката,както Боримиров! Мисля,че точно на това му се вика зарибяване! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички,препоръчаха ми за подръжка да ползвам сервиза на Ауди,който се намирал някъде към "Червено знаме" по посока за летището. Знаете ли го този сервиз! Смятам да не я давам на който и да е дори и за смяната на едни чистачки дет се вика :) Трябва да сменя накладките и скоро предни дискове! Айде ;)

Става дума за сервиза на аутотехника, намира се близо до бившия сервиз дружба който е на промобил за рено - добър избор :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...