Jump to content

Избор между Pioneer и Alpine?


acho a6

Recommended Posts

Колеги, кой от двата модела бихте избрали между PIONEER MVH-350BT и ALPINE UTE-72BT. Дайте своите обективни мнения и ми помогнете при избора,

предварително ви благодаря. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко години имах дилема PIONEER или ALPINE? Тогава се посъветвах с хора занимаващи се изключително с авто музика и един от тях ми каза: "Дори най-слабия ALPINE свири по-добре от най-силния PIONEER". Послушах съвета и странно, че май се оказа истина твърдението! 

 

За ALPINE съм!  :eusa_boohoo: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, на мен като визия ALPINE ми допада повече, но ще се радвам ако някой сподели повече инфо за този модел.:)

http://www.technopolis.bg/b2c/details/301717/P11080301/Avto-Resiivar-ALPINE-UTE-72BT;jsessionid=316d0a26a1daca674e4aeb01e4d71c939087b1dd08a342fdef2b353370d45bd4;saplb_*=(J2EE1176720)1176753

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук съм съгласен с всички над мен едновременно, вкл. radi_nrj! :)

 

И все пак между двете като марки без да познавам конкретните модели бих предпочел Alpine! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишете си глупости тук..... кой е тоя човек със точния слух , който ше определи , че алпин  свирят по дорбе от пионер , като това е супер комплексно и субективно ... Алпине може и да свири прилично , но не е и по доре от пионер при еднакви условия , а и за дизайна няма да коментирам  шедьоврите на алпайн , че ше ми се доповръща .....

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се връзва с интериора и линията на оригиналното >
http://www.ebay.de/itm/Clarion-FZ102E-1-DIN-Autoradio-USB-MP3-short-body-Radio-mit-geringer-Einbautiefe-/200917071438

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз съм с алпайн в колата и съм адски доволен, непомня модела, но е среден клас и има прилични настройки.

 

+ 1 за Алпайн!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 а и за дизайна няма да коментирам  шедьоврите на алпайн , че ше ми се доповръща .....

 

По грозна коледна елха от Пионер не са измислили още. Изглеждат точно ОТВРАТИТЕЛНО ..... 

Никога не бих си сложил такова нещо в колата  :unsure:

 

pioneer-deh-x5500bt-car-audio-usb-player

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че некой мангау е нащракал най-циганските възможни цветови опции не значи, че са гадни. В действителност цветово могат да се настроят доста прилично и да изглеждат добре и това пак си е опция, която е удобна за всеки, който има различни интериорни цветове в автомобила си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз съм с този модел и съм доста доволен като качество и сила на звука, мога да ти направя и снимки да видиш как стои и както колегата "MeThTiCaL" е написал Pioneer-а има една камара опции включително за цветовете на Display-а

http://www.technopolis.bg/b2c/details/305994/P11080301/Avto-Resiivar-PIONEER-DEH-X3500UI 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз опция да смениш евтината пластмаса и миниатюрните китайски бутончета при Pioneer нещо не намерих...

Жалко за марката - все пак до преди 2-3 години беше в "A" група, ама напоследък съвсем се набутаха в ширпотребата - направо изядоха Neo и Sang!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз опция да смениш евтината пластмаса и миниатюрните китайски бутончета при Pioneer нещо не намерих...

Жалко за марката - все пак до преди 2-3 години беше в "A" група, ама напоследък съвсем се набутаха в ширпотребата - направо изядоха Neo и Sang!

 

Именно ....  :flehan:

Грозна картина , но все пак идва Коледа и може да мине за ЕЛХА  :hilezh:

 

Апропо, Алпайна от 1 пост ми хареса на дизайн, но на живо е жалка картинка. Качеството е отвратително, голямото копче е от пластмаса, лъската и гадна и се клати още в магазина. Другите копченца дават гадно усещане при натискане. Ба ли га, може и аз да съм повреден на ниво усещания ...  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

аз съм с такъв алпин и мога да кажа,че на пипане си е качествен,има достатъчно настройки и свири добре.Най-много ми харесва,че мога през него да говоря по телефона и да си пускам музика през bluetooth. Аз също съм за него  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....с хора занимаващи се изключително с авто музика и един от тях ми каза: "Дори най-слабия ALPINE свири по-добре от най-силния PIONEER". ...

Това може да го каже човек, които за първи път чува тези две марки.

И е имал, като плеар некъв Елит от камената ера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това може да го каже човек, които за първи път чува тези две марки.

И е имал, като плеар некъв Елит от камената ера.

 Да се каже, че най-слабото Audi върви повече от най-силната Skoda също е преувеличено, но повечето хора разбират за какво става дума... :hilezh:

Редактирано от audio_mania_max
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Малко късно се включвам но... :)

Благодаря на всички колеги дали мнение по темата, аз избрах Алпайна и съм доволен от покупката.

Истината е че при ниските класове разлика в sound-а няма, пък този доста добре се върза с интериора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...