Jump to content

Съвместимост А3 и S3 броня


komar

Recommended Posts

Преправяне евентуално може да се наложи на калниците, защото S3-ката е доста по раздута от А3-ката и от тук следва, че и самата броня ще е по-широка и ако не се направи нещо ще стърчи в двата края...
В захвата към маската, калниците и подкалниците не мисля, че има някаква разлика.

Редактирано от A.Petrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да виждал съм поставена броня от С3 на А3 без да са преправяни калниците. Голяма грозотия е. Наистина стърчи с по 1 пръст поне. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма шанс оригинална броня от S3 да застане без преправяне било то по калниците или самата броня на А3... Имам ги и двете коли и като ги сложа една до друга разликата е меко казано огромна особено в предните калници S3-ката е много по-раздута.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнато,реално нали може и да стане,от вътрешната страна момчето може да е опънало една медна тел та да згъва малко бронята на вътре та да пасне без да я реже.В днешно време всичко е постижимо....Разбира се,че е невъзможно да се сложи С-броня(оригинална)на А3-ка,това без напасване си е чист фарс...Пък и бронята хич не стои добре на А3-ката,без раздутите калници сякаш гледам риба ЧУК....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е с А3 е с S броня и не стърчи ..... мода да покажа и снимки 

Колега, я наистина качи снимки да видим как се получава, да не си давам парите напразно.

Предварително ти благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни този файл :)

http://langtimoalex.la.funpic.de/Download/faq/S3front_wwwlangtimoalexde.pdf

 

Редактирано от ralenekov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох ама много разбирате :D Аз също бях с броня на С3, и искам да ти кажа, че няма такива 1 см стърчане. Пасва навсякъде, единствено при калниците самия ръб на бронята е малко по-навън, но чак да се забелязва толкова много, не.

ето снимки на моята:
ghDPRiH.jpg
3649e.jpg

ZqOvK.jpg

VWmtavZ.jpg

П.С. имам и по близки снимки на джантите, където се вижда и калника на личния ми компютър мога довечера и тях да постна.



Ето я снимката, която е отблизо.

tmSjo.jpg

Редактирано от qnkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха колега да не мислиш, че фейслифтовата броня е С-кова, С-вата е с пръскалки на фаровете и не пасва без преправяне на обикновенните А3-ки

Редактирано от fire_stan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако поне малко разбираше, щеше да видиш, че е С-кова ;) Първо решетката с емблемата е по-широка, второ долу решетките околко халогените са други и бронята е по издута, пръскалки няма защото ги бях китнал, тъй като нямаше устройство за миене. 

aKUxq1w.jpg

snnhbtY.jpg

Epglcey.jpg



ето как беше със старата, която е почти същата като фейслифтова с изключение на фаровете за мъгла. 
DG6P2.jpg

Редактирано от qnkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да не става ...и аз съм с такава ...самият кант на калника е с около сантиметър по-широк при S, което се корегира по бронята без много усилия. А бронята на колегата е 100% S ...няма да търся снимки - моята е идентична , като при мен си има капаци за пръскалки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

не мога да разбера що някой хора си купуват 8 цилиндрови коли с по сумати коне и си слагат газ, че много им харчела, а после изказват мнения за броня от с3 на а3.... :stupid:  в една друга тема видях такъв индивид...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...