Jump to content

Ц4 или Б5


Recommended Posts

Да беше инвестирал капарото в едно голфче 2-ка , ей така само, докато си намериш читава кола. Те хората са го казали: Кой каквото сам си направи...

Искрено се надявам колата да излезе здрава и безпроблемна! Но се замисли човек допуснал този външен вид, колко цени имуществото си и дали го е поддържал качествено.

 

ПП:

Цитирам обявата:

Напълно обслужен преди 15000км, сменени масла + филтри преди 3000км, комплект летни гуми с джанти 17-ки + комплект зимни гуми с джанти 15-ки, технически изправна, сменени всички носачи по предницата + корм. накрайници и биалетките преди 15000км, платени данъци, техн. преглед и гражданска. дребни забележки по интериора. за повече информация на посочения телефон

 

Кажи честно , ти ако смениш:

1. ремъци , ролки (около 300-400лв)

2. Всички носачи ,накрайници и биалети (300лв. комплекта от форума без вътрешните накрайници, 30 лв. за стенд ,  и да предположим че не си дал пари за труд)

ще дадеш ли колата за 2500?! Така де все пак е технически изправна!

Редактирано от SPiTFiRE_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 114
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не им обръщай внимание. Всички ти завиждат. Като вземеш да я стягаш имам едни дискове и накладки за подаряване, свирни да ти ги пратя.

 

 

ИзрУд Русенски , ше ме умориш  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да съберем всички по 10лв и да избием капарото, по добре да съм 10лв назад отколкото да получа инфаркт

 

Искрено се надявам всички да грешим

Стига бе хора, не е толкова зле :D

Пари се изкарват, здраве да има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 около 4000лв бих заложил на Мерцедес-Бенц, модела W210, по-известен като очиларка, по възможност с дизелов двигател и ръчна кутия. Голяма работа е този мерник отпред.

Колега, а знаеш предполагам, че няма по- гниеща кола от Е- класа....очиларка !!! Гние на поразителни места. Например в средата на врата, не по ръбовете. Лично според мен тези Мерцове имат здрави мотори и хубава возия....обаче дизайн и качество на купето, лоша работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не им обръщай внимание. Всички ти завиждат. Като вземеш да я стягаш имам едни дискове и накладки за подаряване, свирни да ти ги пратя.

Забавлявай се, да не се окаже утре, че може да съм ти от полза, не се знае кой и кога :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе хора, не е толкова зле :D

Пари се изкарват, здраве да има

 

В никакъв случай не съм искал да си правя майтап на чужд гръб колега :)

Стискам палци наистина  да си късметлия 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под 3500 читаво Ц4  е мираж.

 

Ако е само като стойност на придобиване хич не е мираж....Много харесвам една 100-ца 2.3 бордо , внос, но без клима......поне на снимки е ПЕРФЕКТНА и е на 2400 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай не съм искал да си правя майтап на чужд гръб колега :)

Стискам палци наистина  да си късметлия

Не ти, колега. Пича дето ме е ожалил и ми подарява накладки
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това за мотора не го знаех. Полезно инфо

Май ме разубедихте за б5

Аз имам директни впечатления от АДР , но на Пасат Комби......да възможна е поява на описаните проблеми , а някои от тях са скъпи- обтегача и дросела. Носачите не се скапват за 10 000 км.....карат много повече. Вървежа е почти като на 1.6 101 коня, а да не говорим, че са с еднакво къси скорости. При Б4 АБК е малко по- бавен от АДР, дори няма осезаема разлика.....тя се усеща във високите обороти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, човека не каза че я е взел за 2500 може да е 1000 надолу??? С тия 1000 и още 2к може да се позабавлява 2 месеца докато реши да я разкара и намрази всичко с 4 кръга окончателно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нападнахте човека за колата.....да седалка и волан са леш....ми от морга за 120 кинта си ги сменил......тез дето са на Горубляне, половината преди автомивката и другите шанаджийски истории дали не са изглеждали така? Ако мотора и скоростите са ОК, купето да не е било силно удряно преди време.....другото с времето се оправя......Абе ако махнеш тези "вежди" ще светне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нападнахте човека за колата.....да седалка и волан са леш....ми от морга за 120 кинта си ги сменил......тез дето са на Горубляне, половината преди автомивката и другите шанаджийски истории дали не са изглеждали така? Ако мотора и скоростите са ОК, купето да не е било силно удряно преди време.....другото с времето се оправя......Абе ако махнеш тези "вежди" ще светне :)

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото в пъти предпочитам проблем по механиката отколкото такова изтормозено купе и в частност салон. Тази кола не може да стане нормална за под 2к гарантирано. Наистина дано не струва прекалено много нерви колата, а пари на 99% ще се дават ако трябва да заприлича на нещо. Но нови седалки, волан и табло колко струват? А работата около тях? Ами броните и недей си да има и някаква бучаща генерация скалъпена за без пари? Отделно какъв е шанс човек, който позволява колата му да изглежда така да поддържа и механиката адекватно?

Колега  не се обиждай от тия приказки ами помисли как развалиш сделката.  Освен всичко останало каква стойност ще има тая кола при повторно пускане на пазара?

Редактирано от DLS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Защо нови седалки?! На б4 ми предлагаха да ми направят салона кожен за 400 лв. Не съм го правил естествено, но предполагам нова тапицерия ще е наполовина. Волана също се обшива за около 50 лв. Какво му е таблото та да го сменям. Ще се залепи около еърбега. Маската на бронята е декоративна и отдолу е оригиналната. Веждите по някакъв начин са заварявани, но предполагам ще се махнат, ако пожелая. Ауспуха е само накрайник, няма ревящи гърнета-карах я. Къде ги виждате тия 2 к лв

Мотора и скоростите да са здрави, да не ме оставя на път, пък слабо ме интересува как ще ме гледат по светофарите :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо нови седалки?! На б4 ми предлагаха да ми направят салона кожен за 400 лв. Не съм го правил естествено, но предполагам нова тапицерия ще е наполовина. Волана също се обшива за около 50 лв. Какво му е таблото та да го сменям. Ще се залепи около еърбега. Маската на бронята е декоративна и отдолу е оригиналната. Веждите по някакъв начин са заварявани, но предполагам ще се махнат, ако пожелая. Ауспуха е само накрайник, няма ревящи гърнета-карах я. Къде ги виждате тия 2 к лв

Мотора и скоростите да са здрави, да не ме оставя на път, пък слабо ме интересува как ще ме гледат по светофарите :)

В предишното си мнение съм сложил снимки на кола, която изглежда добре за годините си.

В случая с четворката (която е по- нова) виждаме противоположността...

При такъв вид се разбира, че за да се стигне до това, колата е била експлоатирана зле и се очаква да излизат проблеми (къде видими... къде прикрити).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега малко съм нов да давам съвети ама... преди сегашната ми кола имах голф 3 :Д карах го на изгоряло масло и нямах търпение да го бракувам че да си харесам някое ауденце :Д да ама като го бракувах (след 15к километра и то само помпа трябваше да сменям ама...) се случиха така нещата че нямах пари и трябваше да си взема кола исках ауди дори за 2000 лв и аз така гледах се а4ки търсех с газово ако може и се такива като твоите и щях да взема 1 после ме разубедиха пък не ми се чакаше после друга и пак така накрая се примирих и зачаках да излезе нещо и намерих ц4 92 2.0 кб. 115кс. с газ доста запазена единсвено боята на тавана има забележки и сега съм си много доволен... можеше да поизчакаш иначе те подкрепям аз съм същия и аз бих я взел :Д ако няма кои да ме спре :Д ..



а забравих да кажа че ц4ката я взех за 1200 лв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 След като изчетох пет страници в тази тема установих , че само аз съм си купувал евтини и отлични Аудита през годините и не съм давал пари за ремонт , а сегашното ми С-4 пък е направо "попадение" като гледам , за тия ... бона дето платих за него.

 

 Между другото , сега ме е яд че не взех едно коментирано преди няколко месеца А4 Б5 1.8Т Авант Куатро за 1300лв с клима и лети джанти , като гледам колегата за какъв "кокошарник" е готов да даде два пъти повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Пичове, колата ( Слава Богу) не я взех. Момчето я е продало, въпреки че имахме устна договорка да ме чака. Мога ли да си взема капарото по законен път( без да го пребивам)? Договор не сме правили, но съм му превел парите на негова сметка, като на вносната бележка е записано че парите се превеждат за закупуване на автомобил. Той ми излиза с номера, че съм се забавил два месеца( въпреки че имахме устна договорка да ме изчака), но пък от друга страна, къде е записано колко време трябва да ме чака?! И накрая я продава, но не връща капарото. Дайте акъл!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей аман от некоректни хора.

Не знам колко са парите и дали си струва, но ще ти трябва адвокат и старт с нотариална покана за връщане на парите, която е над 100лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...