Jump to content

Амбиентно осветление за преден плафон б6


Recommended Posts

Здравейте колеги. От къде мога да намеря това http://www.getem.pl/zdjecia/1397.jpg

Виждал съм на БМВ 530 д как свети в/у скоростния лост, много ми допадна .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ще се пробвам първо по моргите за 40 лева може целия плафон да намеря . Видях в продавалника за Б5 обаче плафон с амбиентно за 30 лв, дали ще стане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-чистата работа е просто новия светодиоден блок. Колегата ви е дал номер. Разстоянието между 2-та светодиода е точно 20mm.

 

Ауди без амбиентно осветление за мен не е Ауди ;)

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случвало се е да ме питат хора: "Скоростния ти лост всети?"  :hilezh:

 

Нещо толкова елементарно, но с голям визуален ефект! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е едно от нещата, които ме впечатли в Ауди още преди повече от 10 години. От тогава Ауди без амбиентно осветление - НЕ.

Моето се оказа такова обаче и за това това беше най-най-първото нещо, което "пипнах" по колата буквално дни след като я купих :)

Вариантите са принципно два - нов/стар фабричен плафон със светлини за четене и амбиентно осветление или вграждане на диодния блок в настоящия плафон. Тъй като нямам абсолютно никакво приложение на "лампи за четене"  :stupid: избрах втория вариант, още повече, че поне при A3 8P гнездото за диодния блок и точките за свързване са налични във вграденото тяло, липсват само 2-те дупки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А диодният блок от предния плафон дали ще стане за задния? При мен тези светлини за четене, при отворена врата светят чак отвън под вратата. Създават илюзията, че има плафони под вратата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За плафоните под вратата също се погрижих ;) Лятото не личеше много ползата от тях, извън в подземен гараж, но сега ги оценявам напълно!

 

Не знам как е при А4, при А3 отзад няма предвидено място за светодиоден блок.

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самия светодиоден блок е предвиден за предния плафон с ясно изразена цел. За отзад просто не виждам смисъл да се сложи такъв, дори да позволява размера.

Монтирай един отпред да ти свети връЗ лоста и си свиркай, няма кво да го мислиш! :flamingdevil:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като е толкова гот , някой от форума не ги ли предлага тия блокове и да ги разпраща със еконта. Защото тука във Варна освен във някоя морга да проверя незнам от къде да го взема това, поради факта че досега съм бил на голф 3-ка и само съм зареждал газ, никакви ремонти, никакви магазини за части и затова съм малко бос кое къде се продава .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих си и плафоните за вратата от А4 2001 ще ги свържа на червените плафони и ще стане един път 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги, във Варна от къде мога да го намеря този блок. навсякъде искат да ми продават целия плафон, аз имам плафон два какво ще ги правя :(

ако отида в Ауди дали ще ми помагнат , в Автотрейд изобщо да ходя ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди в Автотрейд и поне провери цената колко е за нов, едва ли ще ти се понрави, но поне ще направиш сметка дали не си заслужава да вземеш нов плафон с вграден блок. Твоя го пускаш за продан, ако се закачи някой избиваш малко и т'ва е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

39.06лв. излиза, че е чисто ново.Утре ще проверя колко идва с отстъката и някой ако е желаещ да казва.

Има ли го за Ауди А4 98-ма година и същата ли е цената ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май за Б5 преди фейслифта са различни, при фейслифтовите със сигурност е същия.

Цената е 33.50лв., цялото модулче като на снимката на предишната страница. С поръчка е, в понеделник може да е тук ако се поръча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...