Jump to content

Фенски принадлежности + стикери


HITMAN

Recommended Posts

  • Отговори 425
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

искам два стикера от 3-тия вид по 1,50 само ми кажете каде да пратя един мой човек от софия да ми ги вземе или по куриер как ще ми ги пратите и колко парички ще струва до Горна Оряховица

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Към утрешната дата(08.02.07) Как,къде и от кой наш колега мога да закупя две стикерчета от No.2!

Ако е възможно,естествено <_< Става въпрос за София!Благодаря предварително :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Наистина ли няма възможност да се обзаведа с две стикерчета?!?Ако не днес,то утре,вдругиден или въобще... :unsure:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Наистина ли няма възможност да се обзаведа с две стикерчета?!?Ако не днес,то утре,вдругиден или въобще... :bia:

Неделя 15 часа на НИМ може да заповядаш с каса бира,стикерите ша са там :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя 15 часа на НИМ може да заповядаш с каса бира,стикерите ша са там :hilezh:

Ееее,тия стикери бяха по 1.50,к'во стана? :D

Ще си помисля. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте Аudi фенове. :wub: Аз съм нов тук и се надявам бързо да се сдушим :silly: От дълго време съм шофьор, но наскоро си купих Audi и ето ме тук сред гилдията И така.. Някой може ли да ми каже качествен магазин за части за Audi? Трябват ми предни и задни амортесьори, амортесьори за задния капак както и някои други работи. Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мен също ме интересуват тениските-цени размери.А искам да си поръчам и стикери от вс по един.Моля за своевременен отговор!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти само приготви от Троянската сливова ... Стикерите ги има. За тениски - когато поръчваме пак, се ослушвай :-))) Драс ми ЛС да се разберем как да ги получиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, два пъти вече идвам на Бояна, а "човекът" със стикерите не! Как да стане номера! Утре е неделя, ама не се сещам как се пада графика-ще има ли сбирка и мога ли да се класирам за стикери?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!!!

За нови фенове на клуба, да не кажа фенки :bia: има ли стикери?

Хайде дайте и насам кам морето де :bia:

Или размери и общ вид как изглежда и ще си я направя /работя в рекламна агенция/ както и на колегите от региона.

Благодаря предварително на всички ви защото изчетах почти всички теми и мнения по темите и най-вече тези теми които касаят мен / А4 TDI. AUT - октомври 95/96 /

И ще продължавам да следя и чета темите. До скоро :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големина на стикерите

1 - 25х8 см

2 - 12х5 см

3 - 45х4 см

Здравей и добре дошла. Ще си позволя да ти цитирам първия пост в тази тема. За размерите... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и насам кам морето де

Кое море точно? Южното, северното ...?

В клубни събития има разделение по региони и дати за срещи на форумните членове :bia: А, ако си от Варна прати ЛС на diters, той се занимава с фенските принадлежности (стикери, фанелки и т.н.).

Поздрави и бира. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размера е ясен :(:(:bia: но вида им точно ме итересува, цветове и т.н. точен фаел ми трябва. Макар че мога да направя и друг дизайн на клубния стикер, но нали все пак трябва да сме еднакви :(

А по повод питането "от кое море съм?" ще кажа, че не съм от Варна, а от Поморие т.е. по скоро южното :( море. на всички колеги :bia: , но с джинче :(:D

Благодаря ви за инфото, любезни сте! Хайде до скоро фенчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една молба към някой от колегите от люлин, моля вземете 2 стикера (АКБ) от втори размер, че аз май няма да успея скоро да дойда на клубните сбирки, пък така в люлин ще ми е много по лесно да се видим с някой да черпя по бира и да си прибера стикерите. Благодаря предварително :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в момента се правят стикери защото наличните свършиха. До края на следващата седмица се надявам да са готови. Прикачам и няколко файла за стикерите.

За колегата от Люлин: Ще се разберем, драс ми ЛС. И аз живея там ...

Audi_Stiker.zip

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...