Jump to content

Фенски принадлежности + стикери


HITMAN

Recommended Posts

  • Отговори 425
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Искам и аз Една чаша S-Line такава матирана и от лепенките по една от всичките. ако някой може и има желание да ми прати (каквото има от изброените) с наложен платеж до Видин да пише Л.С. Благодря Предварително на отзовалите се! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената на 1 стикер е 1 лв, но понеже наложения платеж го оскъпява затова говорим за 1.50 - 2 лева и то ако се поръчат примерно 10 бр.

Който има желание да ми пише на л.с. Използвам Еконт и е добре да се посъберат повече желаещи. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...
...

Да имаш предвид,че стикерите са 3 модела.И че комплектът включва два стикера.Най-конвертируеми са най-малките,които се лепят на задните малки стъкла.Има същите по-големи,които си ги представям само на Авант.Има и едни като дълги ленти.Аз пазя по един комплект от вторите два,ако имаш път през Враца,ще ги изтъргуваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прати лично на diters, сигурно има

Изпратих 10 комплекта на Таня (tita) преди няколко дни. Можете и чрез Митака (дитерс) да потърсите. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко за утре има двама/трима колеги дето искат стикери от външните.

Предполагам ще има желаещи и за вътрешни.

Стикери ще нося, но имам само от вътрешните малки за задните стъкла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да направя нови двеста парчета, но ще бъдат бели с черен надпис и червена емблема Ауди. Може би до месец ще са готови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да направя нови двеста парчета, но ще бъдат бели с черен надпис и червена емблема Ауди. Може би до месец ще са готови.

Запазвам 2, а ако взема и А4-ката до тогава 4 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз за стикерите малките за задните триъгълни джамчета :nixweiss: ако някой има от Варна да драсне два реда или Skype:Galin73, паля колата и идвам :hilezh:

P.S.

ако има време може и да почерпя

Редактирано от Galin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да има стикери? :hilezh:

Да, има и за София са в мен. Телефоните ми са в подписа.

За Варна - Таня(tita) и Митко(diters). Отчитайте, че те платиха доставката и затова цената не е 1 лв, а 1.50-2.00 лв за бройка.

Освен нови лайстни ще трябва и нови стикери да се печатат. Останаха ми около 30 бр. :flipoff:

С тениските също се завихря нова кампания. :flipoff::) Приканвам Ви да бъдете коректни и точни с Галина (RED AUDI) защото ще се занимава въпреки грижите за двете си малки деца. :D

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, има и за София са в мен. Телефоните ми са в подписа.

За Варна - Таня(tita) и Митко(diters). Отчитайте, че те платиха доставката и затова цената не е 1 лв, а 1.50-2.00 лв за бройка.

Освен нови лайстни ще трябва и нови стикери да се печатат. Останаха ми около 30 бр. :steinigung:

С тениските също се завихря нова кампания. :):bia: Приканвам Ви да бъдете коректни и точни с Галина (RED AUDI) защото ще се занимава въпреки грижите за двете си малки деца. :)

за Стара Загора 20 броя ще мога да взема :):bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възникна спешна нужда от печатане на нови стикери, защото в мен останаха 14-16 броя(не комплекта).

Ще помоля Андрей (Wizi) спешно да се занимае с въпроса. :hilezh:

Днес неприятно подведох DIABLO VT, че ще му пратя 20 стикера, но следобед се видяхме колега и взе заявените отдавна 12 броя, а съм обещал още на моя приятел Влади (Viper) и още 2-ма. :rolleyes:

За 2 месеца са взети около 70 комплекта и още 25 на една от февруарските срещи.

Длъжен съм да благодаря на всички ентусиасти и добронамерени инициатори за проявената активност и това само може да радва всички нас. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...