Jump to content

Фенски принадлежности + стикери


HITMAN

Recommended Posts

inkozi, и аз ще се присъединя за бирата и стикерите в Люлин (ако не възразявате). Ще драснеш ли като станат стикерите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 425
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Или по-скоро ,мнооо народ в тоя Люлин!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствено само за бродерия говоря. Информацията ми за сега е, че бродерия включваща клубното лого с размери 5/12см на гърдите и с размери 10/24см на гърба за 30бройки фанелки и/или якета ще излезе по 9лева. Ако бройката е около 50 - по 7лв. Това е само бродерията. Предложиха ми убийствен цвят конец - сребрист металик. Ще постна снимка, когато я получа от цеха.

Колега цените, които си дал са много добри.

Аз поразпитах тук в една печатница и ни предложиха черни ризки тип La Coste по 8 лв. на ризка

като за бродирането на логото от снимката по долу, която си постнал искат 7 лв. за голямата на гърба и 2 лв. за малката на гърдите, но за изработването на програмата еднократно 104 лв.

Та въпроса ми е ... след като са изработили програмата при вас веднъж дали е възможно да е изпратят и колко лв. ще искат за тази услуга!

Поздрави :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще попитам. Но мисля, че няма ди ни огрее. По добре да пратим фанелките там май.

Ok Inkozi, пробвай, ако не са склонни да предоставят програмата може да ги изпратим директно до София само за бродировка като се организираме. Аз лично ще закупя днес или утре 1-2 ризки тип La Coste, за да видят колегите какво представляват и как върви номерацията, ще наложим логото от снимката която си дал с бродериите и ще видим на следващата сбирка колко души са мераклии. Както разбирам може и някои лични якенца и тениски да изпратим, така че мисля от Пловдив ще съберем едно 20-30 бройки за бродерия. Ако и вие от София съберете толкова бройки до края на месеца ще може да минем по тънката тарифа за бродирането. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги имам всички стикери на клуба в наличност ако някои иска да да пише.

Израбовам и стикери по ваше желание размер,цвят, натписи каквото ви хрумне!

от гр.Пловдив съм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте фенове,

имам предложение за вас. Днес си направих следните 2 тениски. Стават бързо и са много готини.

На лицето и на гърба може да се поставя картинка по ваше желание. Цената на една тениска (без печат) е 4,60 лв. Цените и размерите за печат можете да намерите тук: www.quickprint-bg.eu.

За повече информация можете да се обадите на посоченият в сайта телефон или да ми пишете ЛС.

post-4117-1183471104_thumb.jpg

post-4117-1183471113_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, практиката показва следното ...

1. Правиш тема с предложението си. Цени, възможности за печат, размери и т.н

2. Събират се заявките, съответно и картинките, които колегите ще искат да им се щамповат.

3. Определяш начина на плащане, събиране на парите, кога, къде и т.н

4. Организираш производството и доставка на фанелките.

5. И пием после бира по случая.

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги.

Интересува ме някои дали ходи често към Лозен (до София) които може да мине да ми остави 2-3 стикера???? Ако има някои моля да каже да се разбереме :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi,може ли в неделя на срещата,освен лайсни да носиш и стикерчета!?! :dance: (ако имаш,естествено)!

Мерси предварително...

:gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още уточнявам дали тези хора могат или не, да избродират лого или символ по желание. Ако те не могат, намерил съм къде да ги дадем и срещу 6лв за 1000 бода, което размер на една прилично голяма емблема, да ни ги направят. Същите хора правят и фанелки, така че ако имате желание - възможности има доста.

Здравейте аз сум нов във форума но и мен ме интерсуват тениски на АУДИ

PLS Даите някаква информация, а и немога не6то да отворя форума за збирките????????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

вчера се сдобих с лайсни, за което :bia: на Wizi.

Въпроса е у кого има стикери, щото вчера нямаше? Трябват ми 2 за задното триъгълно стъкло. Принципно мога да чакам и до следващата среща в София, ама ако някой има налични ще е гот.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...