Jump to content

А6 Ц4 или А8 Д2...


Recommended Posts

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Стига бе, я разгледай дръжките на вратите на фейслифтовите и бутоните по централната конзола, както и лайсната по задната броня- :stumm:

И фаровете, ех, фаровете, ако не са ОЕМ биксенон, ще спреш да шофираш по тъмно.

Понеже садих копче на жабката от фейска, специално си играх да прехвърля лицевото му панелче от моето, за да няма и следа от новия дизайн, иначе отваря по-джиджано :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За чий Х...икс му е с дясна дирекция- това чудо няма обръщане (почти седмица рових по моето табло и все още не съм го досъбрал напълно заради монтажа на парктроника и едно е сигурно- всичко е мислено и мерено до милиметър, ще трябва да смени АБСОЛЮТНО всичко), а с десен волан да даваш газ на 300+ коня в БГ е доста екстремно изживяване.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,не ....изобщо не съм се и замислял за десен волан,точно с оглед на казаното от Иво....В такъв филм се вкарваш с обръщане на такава кола,че наистина ВСИЧКО требва да се купи ,а изобщо ,ама изобщо не ми се преправя/поправя нещо ,освен ако не е броня или калник/капак....некъв нежен удар или забележка..

Чудя се каква кола мога да си купя и не ми харесва нищо друго като че ли в ценовия диапазон,който мисля да давам....даже съм стиснат и не ми се дава,ама ако има hot оферта ,ше се бръкна :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) батя,оглеждам за Д2ка S8 и то наистина хот оферта

не ми се дават повече пари,иначе директно щях да си докарам нещо по-ново отвън :zustimm:

а тоя ,дето продава А8мицата ,нещо кисел го даваше ,тука по форума му бяха сипали и той дигнА цената рЕско на 26000лв за форума :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явор няма да се качи на печка. Не че сега кара бензин :hilezh:

Яворе, не ни слушай, вземи си каквото ти харесва на теб- на мен 100 човека ми надуха главата как може да си взема толкова стара кола- баща ми вкарва лафове, че не била изгнила все още от старост само защото е алуминиева :hilezh: , а мен ме кефи до безобразие и след още малко пипване тук-там, ще заприлича на истинско бижу :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз никога не съм се чудил толкова,за тва бих зел такава кола само ако яко ме изкефи и се почувствам на далавера :lol:

Ръчна скоростна кутия не искам да виждам повече,а лошото на тия автомати е ,че са мноо спънати :huh:

Абе ше видиме,преглеждам обяви,ровя и гледам....иначе ако ми се даваха 20тина хиляди,директно отнасях е това,ама директнооо!

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11391444125856941&f1=details&slink=5t58lf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз никога не съм се чудил толкова,за тва бих зел такава кола само ако яко ме изкефи и се почувствам на далавера :lol:

Ръчна скоростна кутия не искам да виждам повече,а лошото на тия автомати е ,че са мноо спънати :huh:

Абе ше видиме,преглеждам обяви,ровя и гледам....иначе ако ми се даваха 20тина хиляди,директно отнасях е това,ама директнооо!

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11391444125856941&f1=details&slink=5t58lf

Ае не се прай на скръндза а го отнасяй това.

Иначе това http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11387546439805373&f1=details&slink=5t5bz7

не е лошо, ама не е черно.

Редактирано от gibonass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На къв се направи сега че не мое да разбера.

Беги изчукай няколко пломби на часно (не че работиш на държавно) в повече и си готов. Садиш един чесняк и почваш да киселееш мощно по светофарите....

 

То пък тоя чИреп дето си го избрал е FSI и не мое да джиткаш ефтинко.

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите на пловдивската са супер, но само до там.

Явор, ти си знаеш, но да вземеш 10 год+ премиум... с 4.2 ламя отпред... ще те радва кратко време (г/д колкото да изгориш 2-3 резервоара) и после ще почне да не те радва толкова като я погледнеш.

/според мен, разбира се/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми....секи според възможностите си,винаги съм бил на ясно с тия неща,за такива като нас (Българина имам предвид) шансът да караме такива коли в общия случай е ,когато станат на 10 години :)

Ясно е ,че проблемите тепърва предстоят,затова търговията с части втора употреба процъфтява



п.п. Петре,тая не е FSI бре,баш си е за газовото :hilezh:

2004та е,само визията й е минала през пластичен хирург

нема значение,тая само я дадох за пример ,че е добре изглеждаща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола трябва да е автомат, което почти задължително сочи към д3 за мен. Аз лично освен интериориорите, между който има 8 години разлика, не мога да приема и факта, че на по-старото поколение се усеща прекалено климатроника и това старото 4,2 почти винаги вибрира зверски много като за такъв клас кола. Отделно в разхода май има едни 4-5 литра разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз никога не съм се чудил толкова,за тва бих зел такава кола само ако яко ме изкефи и се почувствам на далавера :lol:

Ръчна скоростна кутия не искам да виждам повече,а лошото на тия автомати е ,че са мноо спънати :huh:

Абе ше видиме,преглеждам обяви,ровя и гледам....иначе ако ми се даваха 20тина хиляди,директно отнасях е това,ама директнооо!

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11391444125856941&f1=details&slink=5t58lf

А аз това http://www.mobile.bg/11365613944287444

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обясни ми само къв малоумник трябва да си да продаваш премиум кола и да направиш толкова скапани снимки......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Била е премиум, сега е колкото нова Дачия. Човека е снимал с телефон, който сигурно струва колкото една Б4- ка, защо пък да не сложи снимките :hilezh:



фейслифтова трее да е,тия преди фейса са ми като голема В4ка :hilezh:

Днес рециклирахме задни апарати- вЕрно са като на голяма Б4- ка, малко по- големи, но със същите проблеми :hilezh:

Сега имам иииибаси ръчната :respekt: :respekt: :respekt:

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...