Jump to content

Джанти 16 цола за 4Ф 3.0 .


audibul12

Recommended Posts

Здравейте , имам питане относно А6 4Ф и това на кои модели с 3 литров двигател стават 16 цолови джанти . До колкото знам има модификации със следните коне под капака : 211 к.с , 218 к.с

 

, 224 и  232 к.с . До колокото знам на някои от тези не стават 16 цолови джанти поради размера на предните дискове , но не знам точно кои са . Някой може ли да каже точно на кои модели стават и на кои не ? Мерси .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минимум 225/50/17 или 235/45/17 все тая но 16 не стават при тези които е посочил колегата.

Да попитам някой има ли снимка на кола с s-line окачване и 17-ки с гума 225 да видя как изглежда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях снимката на s-line максимум 225/50 го дават,все ми се струва че ако е нещо различно от 245/40/18 ще изглежда неадекватно тази кола,особено при Авант като моята.Замислям да взема едни 17 джанти за зимни гуми за следващия сезон вече.

Ако някой друг има снимка нека покаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , имам питане относно А6 4Ф и това на кои модели с 3 литров двигател стават 16 цолови джанти . До колкото знам има модификации със следните коне под капака : 211 к.с , 218 к.с

 

, 224 и  232 к.с . До колокото знам на някои от тези не стават 16 цолови джанти поради размера на предните дискове , но не знам точно кои са . Някой може ли да каже точно на кои модели стават и на кои не ? Мерси .

 

Дали все пак някой знае отговора на този въпрос ? Знам за S-line , по-големите цолажи и двигатели не ме интересуват , само попитах за 16-ки . :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

245/40/18 става ли за S-окачване ?

 

audibul12

според мен няма значение какъв е  двигателя зависи окачването от кои тип е ? дали е нормално, S или някво друго :)

на нормалното стават 16-ки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко пъти ти отговориха. Стават 16ките на всички, освен на гореизброените заради по-големите спирачни апарати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко пъти ти отговориха. Стават 16ките на всички, освен на гореизброените заради по-големите спирачни апарати.

 

Е добре обаче аз не съм С-лайн и имам големи дискове отпред и за малко не стават 16-ки . Различните коне при един и същи по обем двиагтел имат различни апарати отпред и от там идва разликата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.0 TDI 16ките си стават бе, доста хора си ги карат колите така с 16ки за зимни. Да не би предния собственик да е бил ентусиаст и да ти е сложил по-големи спирачни апарати или нещо такова. Не знам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАхахахахаа напълно подкрепям казаното от mad.max, Даже може да махнеш предните апарати и да спираш само с задните... така ще намалиш и теглото отпред.. Ще спираш като колело с контра. А най-добре да си сложите 14-ки понеже има в метро гуми тиръг на промоция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАхахахахаа напълно подкрепям казаното от mad.max, Даже може да махнеш предните апарати и да спираш само с задните... така ще намалиш и теглото отпред.. Ще спираш като колело с контра. А най-добре да си сложите 14-ки понеже има в метро гуми тиръг на промоция.

Добра идея, но май няма да стане и това. Заднте дискове са и те доволен диаметър :)

 

За колегата, който се двоуми все още.

 

Моята е 3.0 тди с малкия размер дискове - мисля 321 или 327 предните и спортно, подсилено, свалено окачване и 16 не влизат.

 

Има и 347 а там със сигурност не стават.

Редактирано от Preslito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъничка добавка- напоследък всяка една от темите за 4Ф завършват като говорилня и пишкомерилня.

Следващата такава ще завърши с едномесечни банове за активните уастници, а за някои амнистирани ще е последната, в която са писали във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...