Jump to content

A8 4.2 Помощ за покупка !!!


Recommended Posts

  • Отговори 81
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Действай щом ти харесва конкретния екземпляр.

То да действам но ако беше толкова лесно нямаше да се допитвам до вас ! :wall:  :wall:  :wall:  :wall:  :wall:  :wall:

Зелената ми хареса това е което търся но не ми се дават 8800

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми коментар до 8500 и си ти:-)

По добре вземи малко по скъпа и стегната кола отколкото някой евтин кошер щото при тези премиум коли макар и на 15 години си е цифра само да е притежаваш камо ли да си е караш:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих предпочел да отворя още малко кесията и да взема кола, която се знае, че е хубава. Като другите колеги ти препоръчвам зелената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На там върви работата колкото и да не ми се иска ! http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11388933640592652&f1=details&slink=5obkts 



Между другото цената на колата която първоначално бях поставил нещо много взе да варира та чак стигна до договаряне ! Това трябва ли да ми говори нещо или просто гледат да ги продават бързо !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според теб след покупката на твоя невероятен навес подържан от "германеца" за 6900 след регистрация, обслужване, смяна на спирачки и покупка на зимни гуми и т.н на колко ще стъпи, щото аз ги смятам малко под 10 000 или викаш крайната сметка не е важна, важно е за колко е купена колата?!  :steinigung:

Регистрация с екотакса и гражданска 400лв макс.Станаха 7300.Кара си и не се занимава с нищо друго.Давам колата с документи за произход и сервизи.Е той ако иска може да започне с балъшкото наливане на пари,без да има нужда.И после като реши да продава да иска цена 10 000лв.Щото толкова му е легнала?Несериозно е да караш и амортизираш един автомобил и да искаш купувача да ти плати затова.То и затова колите от обявите тук не мърдат с години.Все са форумни.Хората през това карат,продават,пак купуват.

А и за двигателя,като тръгнеш за части ще разбереш разликата 300 и 310 коня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си напълно прав:регистрация 66лв,екотакса 240 или 260/има промяна от последния път аз като плащах,ама моята беше 240 лв на А4/,ГО е между 250 - 270 лв,дотук горе долу 600лв.Викаш да не сменя масло и филтри,понеже само балъците ги сменят?Ремъците и те са ок,няма значение на колко км са?Понеже каза консумативи - тези неща BIKE са първоначални консумативи,никой не говори за дискове и накладки/които на това купе едва ли се сменят на повече от 2 смени на масло,или поне накладките/.За гумите е спорен въпроса,там може да се поспори.

Редактирано от Reroll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регистрация с екотакса и гражданска 400лв макс.Станаха 7300.Кара си и не се занимава с нищо друго.

 

Ами то такива карани и мазани има 6 страници в мобилето, но от всичките има няколко от преди фейса на цени около и над  7000 и зелената на Бубсън за които може да се каже, че си заслужават.  Ще се радвам твоята да се окаже истинска в действителност щото в последно време оглеждам много "перфектни" автомобили с натрупали се ремонти на стойност по-висока от цената на колата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диагностика в Порше е 78лв+39лв за ходова част.Мен не ме е страх да закарам моя кола в Порше.Нека колегата Бобсън си закара колата дето и иска 9 хиляди в Порше на диагностика.Дали ще стане?Не е важно колко форумна е колата,важно е колко струва към момента,ама доказано от специалисти с дипломи,не от такива форумни.Аз не коментирам въобще ролки и ремъци,това са консумативи.Несериозно е да ги търсиш после при продажба на автомобила.Аман от хитреци.Колегата Бубсън е карал А8,радвал му се е,и е редно да си плати за това.Не е редно да качва цената на купувача,за това че се е возил и е сменял ремъци,накладки,масло,гуми.Затова форумните коли отлежават и собствениците им се загробват.По моя скромна статистика 5% продадени;95% отлежават тук във форума.



Ами то такива карани и мазани има 6 страници в мобилето, но от всичките има няколко от преди фейса на цени около и над  7000 и зелената на Бубсън за които може да се каже, че си заслужават.  Ще се радвам твоята да се окаже истинска в действителност щото в последно време оглеждам много "перфектни" автомобили с натрупали се ремонти на стойност по-висока от цената на колата. 

Колега карани и мазани са тук от Ганчовци,дето си смятат и горивото което са налели за периода на ползването на колата.Те затова са и вечно техни-доказано тук във форума.Пазара определя,не на Ганчо колко му е легнала,ама си смята и лихвата по потребителския кредит с който е придобил автомобила.Смешно,но истина.Как иначе се стига до цена 9 000лв,за автомобил който навън в пъти по евтин.Нека не си мислим,че купувачите са балъци.



Реалната цена по дебелите книги на този автомобил е 2 000 евро.Хората са го определили,ама ние сме все най великите и най разбирачите.Искаме по 3 пъти повече.Защо?Кое определя цената от 9 000лв за Ауди А8 1998-ма например?

Редактирано от BIKE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кога цената на една стока не се определя от собственика и, а от дървени философи?

Има учебници по темата колега,прочети.Иначи си вечен собственик,ако те устройва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В учебника пише за да има сделка трябва купувача и продавача да се споразумеят за цената. Ти като бъдещ купувач може да предложиш на бубсана 6 х.лв, примерно и да видиш дали ще караш А8.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зелено А8 няма да карам.От там да изходим.Бубсъна е сбъркал още при покупката.Иначе колата му е невероятна.Има излъчването,свежа е.Той си знае защо я е купил.Или е била в уникално състояние,или не е имал алтернатива,или не е бил наясно, че цвета продава тези автомобили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз харесвам черни коли, а Пешо харесва бордо... така нареченото нещо персонален вкус. Какво общо има това изобщо с каквото и да е.. 

За цената - поддържана кола е естествено да има по-висока цена от горублянските гробници закърпени да изглеждат ок и да преминат в процес на разпад след месец. Не всички, естествено, са такива, но по нашите ширини се среща често. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата не е за колата на Бубсън-а.Нека припомня,че колега си търси кола и събира мнения.Аз му предлагам автомобил,но на някой не му е изгодно хората да знаят реалните цени на Ауди А8.Сега на момента давам и друг пример,за да се убедите в думите ми.На автокъща Аутоплаза в Люлин продават Ауди А8 Д3 4.0ТДИ за 20500.Уж купена от Порше БГ,от първи собственик.Колата е с номер 0880 сива.Нищо общо това което казват на автокъщата.Колата сега се води на Интерлийз,не е закупена от Порше,не е и поддържана в Порше.Само веднъж е ходила на диагностика в Порше Запад.Отде ли ги знам тези неща?



Аз харесвам черни коли, а Пешо харесва бордо... така нареченото нещо персонален вкус. Какво общо има това изобщо с каквото и да е.. 

За цената - поддържана кола е естествено да има по-висока цена от горублянските гробници закърпени да изглеждат ок и да преминат в процес на разпад след месец. Не всички, естествено, са такива, но по нашите ширини се среща често. 

 

За Ауди А8 бордо,ще ти счупят телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BIKE:

Чета ти приказките няколко дни,и разбирам че си закъсал джамбазин.Все ми е едно.

Нито ме познаваш нито знаеш колата ми.Не  ти влиза в работата.

За колко си продавам колата - не е твоя работа

8800лв   която искам не е и половината която съм дал    за колата

Аз като купувам кола не взимам най евтиния дарак в Германия  или другаде -като джамбазите

Имам  и аз сервизна книжка,преди да платя колата си платих в Порше за сверка- излезе че книжката ми е истинска и даже не са връщали километража.

По принцип не ме интересуваш кво пишеш ама да се изказваш едва ли не съм си сметнал цената на бензина които съм изгорил е смешно.

Аз не съм джамбазин за да слагам  в цената на колите и консервите даже които съм изял докато  пътуваме 5  човека  е една кола по немско .

 

Твойта как е ,боядисаха ли я вече. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BIKE:

Чета ти приказките няколко дни,и разбирам че си закъсал джамбазин.Все ми е едно.

Нито ме познаваш нито знаеш колата ми.Не  ти влиза в работата.

За колко си продавам колата - не е твоя работа

8800лв   която искам не е и половината която съм дал    за колата

Аз като купувам кола не взимам най евтиния дарак в Германия  или другаде -като джамбазите

Имам  и аз сервизна книжка,преди да платя колата си платих в Порше за сверка- излезе че книжката ми е истинска и даже не са връщали километража.

По принцип не ме интересуваш кво пишеш ама да се изказваш едва ли не съм си сметнал цената на бензина които съм изгорил е смешно.

Аз не съм джамбазин за да слагам  в цената на колите и консервите даже които съм изял докато  пътуваме 5  човека  е една кола по немско .

 

Твойта как е ,боядисаха ли я вече. 

Всичко много добре си го написал,само фразата "8800лв   която искам не е и половината която съм дал    за колата" тук потвърждаваш думите ми.Кой те пита колко ти е излязла и къде си я проверил?Навит ли ще си както аз клиента да я закара в Порше за сегашна диагностика,или ще го къпеш със форумна история и как навремето си я проверил.Замисли се какво съм написал и вникни в същността.Не влизай в нападки неподготвен.

И ти защо мислиш,че съм джамбазин?От малък хоби са ми колите,от преди няколко години и мотоциклетите.Ако си забелязъл аз не продавам не-расови автомобили.По това се отличавам от тъп закъсал джамбазин(неневиждам тези индивиди за които колата е само печалба),но едва ли ще ме разбереш.

Редактирано от BIKE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никъде не съм казал колко съм дал  по колата-чети хубаво ,не избирателно

 

Нема никакъв проблем за  сверка ,диагностика, и квото и да я  в които и да е оторизиран сервиз.

 

Не къпя  никои,плакна тебе :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз му предлагам автомобил,но на някой не му е изгодно хората да знаят реалните цени на Ауди А8.

Ти му предлагаш нещо дето ще дойде. А за реалните цени що ни лъжеш, тия коли са по 3000 лв, какви 6900 бълнуваш?

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никъде не съм казал колко съм дал  по колата-чети хубаво ,не избирателно

 

Нема никакъв проблем за  сверка ,диагностика, и квото и да я  в които и да е оторизиран сервиз.

 

Не къпя  никои,плакна тебе :hilezh:

Не искам да ти падам на нивото с обиди-тъп,плакнеш ме....Мислим различно,статуса ни е различен.Дано уменията ти да плакнеш кандитат купувачи са по-добри от тези плахи опити на ниско ниво които показваш тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти като си толкова подготвен намери с кои да си мериш :hilezh: ... bubsan-а си гледа колите и няма как да убедиш никого че нов внос ще ти излезе по-на далавера и т.н .. Айде да сме виЖдали такъва нахъсани автоджамбази идват в сервиза със скрапери безобразни с невероятни драми и просят като бакшиши с клиент ако може ма така за без пари малко километражчето тука нЕкоя друга лампа да гаснем и т.н

Има разлика от земята до небето ако си купиш колата с осъзнат избор и не на непременно най-ниската цена. То като се замисля такова ауди ако си купя от германия ма не за продажба а за лично ползване цената на бубсана ще ми се види промоция..........представям си какъв кошер би струвал 6-7 хилки с печалбата за търговеца и транспорта....

И тва с цвета на колата...............горубляне ли умале що ли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...