Jump to content

Моля за съвет за конкретна обява (A3 1.9TDI 131к.с.)


Recommended Posts

Колеги, моля Ви кажете си мнението за този автомобил, на ръба съм да го взема много ми харесва, но ме притеснява, че цената е ниска за куатро модел, също така и стоповете не би ли трябвало да са от новите ? До колкото знам тия червените са на по-старите модели. 

 

 

http://www.cars.bg/c612349

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената не е толкова ниска, но пък колата не е и кой знае колко хубава. Стоповете са сменяни с не-фейслифтови, оригиналното радио е заминало някъде, фаровете изглеждат подозрително нови/чисти, със сигурност има някви намеси при тях - или са сменяни, или полирани. На кола за продаване едва ли някой би тръгнал да полира фарове. Отзад най-ниската част от бронята е в цвета на колата, а оригинално е черна, което говори за пребоядисване... Аз бих заложил, че колата е удряна/правена/боядисвана и отпред, и отзад. Не бих се учудил, ако е участвала в нещо като верижна катастрофа.

 

П.П.: Сега видях, че е във Видин колата - изобщо не се занимавай с коли внос, които се продават в тоя край.  :hilezh:

Редактирано от Ivo-G
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не го гледай тоя кошер!Много е правен за да стане за продаване!!!

Колега би ли споделил, защо е кошер ? :)

Цената не е толкова ниска, но пък колата не е и кой знае колко хубава. Стоповете са сменяни с не-фейслифтови, оригиналното радио е заминало някъде, фаровете изглеждат подозрително нови/чисти, със сигурност има някви намеси при тях - или са сменяни, или полирани. На кола за продаване едва ли някой би тръгнал да полира фарове. Отзад най-ниската част от бронята е в цвета на колата, а оригинално е черна, което говори за пребоядисване... Аз бих заложил, че колата е удряна/правена/боядисвана и отпред, и отзад. Не бих се учудил, ако е участвала в нещо като верижна катастрофа.

 

П.П.: Сега видях, че е във Видин колата - изобщо не се занимавай с коли внос, които се продават в тоя край.   :hilezh:

Колега, собственикът на колата ми прати снимки на нея още като е внесена с швейцарските номера, фаровете са в същото състояние и като гледам няма разминаване във фугите. Каза, че е имала удар на бронята и е сменяна на която имам снимка също. Единствено бронята е засегната, но чуденето ми идва за стоповете...  :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, собственикът на колата ми прати снимки...

 

Може да е правена преди да е внесена, но със сигурност е правена, защото имам кола с такива фарове и знам как изглеждат на 10-12 години. Ти си преценяваш, но кола която е правена със сигурност и отпред, и отзад не бих се вдигнал да бия път до другия край на България да я гледам. Може да са били козметични удари, но според мен не си заслужава разходката от Балчик до Видин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е оригинална :) . Кой би си сменил хубавите задни стопове, с тези от старата А3-ка? Светлият салон, преживява се ;) . Не знам и защо барчето с климатроника е толкова лошо надрано? Фаровете са ми много светли за оригиналните :) . Може и просто да са почиствани, полирани и т.н. Силно впечатление ми направи, как барчето на скоростния лост и това пред него, нишата под пепелника в един момент е сиво, а после е в цвета на салона(бежаво)? Явно не всички снимки са на една и съща кола, интересно защо?

Редактирано от iordan0ff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно впечатление ми направи, как барчето на скоростния лост и това пред него, нишата под пепелника в един момент е сиво, а после е в цвета на салона(бежаво)? Явно не всички снимки са на една и съща кола, интересно защо?

 

Според мен светлината те лъже в цветовете. Къде ще намерят две такива коли с един и същ ужасен Блаупункт касетофон като този... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен светлината те лъже в цветовете. Къде ще намерят две такива коли с един и същ ужасен Блаупункт касетофон като този... :D

 

Е добре, де погледни 6-та снимка и после 10-та :D . Тос фотоапарат много крив ще дойде от към снимки ;д пък иначе на външен вид ги докарва :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още нищо не виждам :D Както и да е, явно колата е много правена за да стигне до тук. Може пък и на живо да е по добре :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре, де погледни 6-та снимка и после 10-та...

 

Аз много добре разбирам кво казваш, просто казвам, че не си прав и те лъжат цветовете, заради ъгъла под който са снимките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е, докато не се види на живо, примерно има разлика на 10-та снимка е със светкавица просто ми направи впечатление ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и да е добре на живо,но цената ми се вижда висока, ако падне 500-800лв по може да си струва да се разходиш ;) ......иначе няма снимка на доста детаили които са от значение, фаровете и стоповете и да са сменяни лошо няма, снимките са зле!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да категорично са зле и не може да се разбере мн добре, но според мен има удар на левия фар, струва ми се, че не идва фугата на капака и калника....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо ти се вижда ниска цената,при условие че цвета дори и оригинален е адски грозно немско зелено,интериора е ужасен и като модел,цвят и състояние,сд-то е циганска мечта,грозния 4-лъчев геврек,железни джанти,фаровете и стоповете почти сигурно са Депо или подобен боклук.Само това че е куатро и 131к.с. е хубавото на тая кола,но какво е останало от тях аз не бих рискувал да разбера за 600км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля Ви кажете си мнението за този автомобил, на ръба съм да го взема много ми харесва, но ме притеснява, че цената е ниска за куатро модел, също така и стоповете не би ли трябвало да са от новите ? До колкото знам тия червените са на по-старите модели. 

 

 

http://www.cars.bg/c612349

Бати курника, чудел сее как да я снима само и само някой да клъвне да се обади!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да е удряна колата какво? не е ли по-важно да е направена като хората? Вашите дръгели на по 10+ години все едно не са удряни (не го приемайте лично, и аз карам 11 годишен дръгел) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е проблема в това че е удряна евентуално, ако не е бил твърде сериозен удара...... просто тая кола хич не е на 10 години..... и е твърде скъпа за това което предлага......    иначе почти няма кола на 10-15 години която да няма удари....калници, капаци...... радиатор.... какво ли не:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаа

Тези коли, пд с куатро са само фейслифтови.

Вътре салона не е фейсов, стоповете са старите. .

НО ако колата е читава е много рядка, и си заслужава. Трябва да се гледа с майстор. В крайна сметка едни стопове се сменят, само да е читава.

Sent from S4 Zoom

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...