Jump to content

Recommended Posts

 

Щото аз никогане съм си правил втори акаунт да псувам некой от вас!!!!

 

Без да се правя  на Шерлок, като прегледах набързо профилите на екипа, в полето на подозрението ми попадна профила на Wizi, който любовно е бил посетен от ... Цервера. Сети се кой е бил с профилите. А защо точно пък Визи, при положение, че Цервера си замина от друг, някак нямам представа, ма явно той точно трее го отнася по дефолт за `сичко, а ако трябва да сме откровени, не винаги е редно.

 

Не е честно, Васко си е скрил тая опция, не можах да видя него пропуснали ли са го по преглеждания. Динков също. Не че е  от значение, но явно днес Шарабански го боли главата и все още се търкаля в завивките, вчера му е бил ден за напиване.

 

 

... този, който се правеше на остроумен ...

 

Не остроумен, друго е, а и не се прави, за съжаление, такъв си е.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
  • Отговори 92
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В случая е по-комплесен проблема, но да - и за това е. За агитката, която се разбрала да прави бомба на Цецо за собствен кеф и "отмъщение"... за заяждането с "Косата", което намирам за абсолютно безпочвено, но явно за вас е забавно... За постоянния спам в Тунинг раздела... За такива ми ти неща. Честно!

 

 

Абсурд :)

Ако я отворите,аз и jimi ше сме модератори там и ше местим сички "потенциални теми" директно там,така ше имате спокойствие и за вас ше остане само да банвате тия дето цуват на майка

За Цецо изобщо не знам за никви агитки,а косицата се прояви като абсолютна женичка,щото първо давАл зор да ме храни,а после изпищЕ като настъпен първолак в рейса!Бах го в перуката тупирана ,отигра го много шанаджийски!

Редактирано от yavor20v
Адрес на коментара

Мисля, че с триене и скриване на теми се прави на-голямото зло за раздела.
Аз лично не виждам защо да пиша в този раздел след като си давах някакъв зор да пиша полезни постове освен шегите и темата ми излетя в коша. Не, че съм някакво светило или нещо такова, нито го играя сърдит и кисел кат косата :D , но след като според някои темата ми е по-полезна да седи в киреча нека си седи там. Чакам да видя и другите теми в разделка как ще се развият. 
И най-вече темите дето се изхвърлят некви коне и лафчета, а същите нямат никво развитие от месеци. Но явно така са по-ценни. Да влезе някой и да цъка с език. Супер полезно и информативно е.
Плюс това темите се "развалят" от хора, които така или иначе би трябвало да имат права да пишат в раздела. Хората които не разбират рядко пишат в този раздел. 

То не мисля и че трябва да има ограничения. Кой ще реши кой може и кой не. На какъв принцип ще се определя. 
 Освен тези които пускат поредната безумна тема с простотия в нея, която е писана 100 пъти. Но тези теми са обречени така или иначе.

Адрес на коментара

Предвид набързо затворената "друга" тема -

Ако идеята е да пренесеш тук "другата" тема, най-много и тази да бъде заключена. Имаме си причини да сме на това мнение, "готовото и изпитано решение" не работи точно защото е изпитано и повечето от нас си спомнят трагичния резултат.

Адрес на коментара

Държите се на ръба на адекватното поведение поради една съвсем проста причина - всички знаем помним, че това НЕ работи: набирате сила долу в спамилнята, поникват ви крилца и почвате да летите навред из форума и да пърдите лайна. Ако някой не се разпознава в картинката да се сърди на онези, които са успели все пак да се разпознаят.

 

Нямаме нерви и още по-малкото желание да си правим експерименти с нещо, което има абсолютно известен край.

 

Друго нещо смислено по темата има ли някой да добави?

Адрес на коментара

Интересно ми е кое правило на форума наруши "другата" тема, за да бъде заключена. За останалото е ясно, че не сте отворени дори към най-basic диагог, така че е безмислено да обсъждаме каквото и да било.

Адрес на коментара

Има ли изобщо някакво значение мнението на хората,които всъщност са тоя форум и влизат в него?

И стщо така ,не проумявате ли че той е това което е и хората (болшенството) влизат и пишат тук не заради любовта си към аудитата,а за разнообразие,фън и контакти?

Имам и още един въпрос,защо като ви е такова мнението и намерението,показахте спамилнята преди няколко дни? Не се ли сетихте,че това ше повдигне въпроса за нея??

Мина много време,доста хора от преди не пишат вече и със сигурност нещата биха били различни. Кое е лошото ако се образува тема с мацаници в нея ,тя да бъде премествана там и след много кратко време тя бива изчерпана? Едни 150 човека ,които сега са ви трън в очите ще си пишеме там малоумните ни постове и готово!

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

Адрес на коментара

набирате сила долу в спамилнята, поникват ви крилца и почвате да летите навред из форума и да пърдите лайна.

Искаш да кажеш че с затваряне на спамилнята се премахна спама във форума ли? По темата пуснете анкета, ако искате да видите как мислят усерите.

Адрес на коментара

За останалото е ясно, че не сте отворени дори към най-basic диагог, така че е безмислено да обсъждаме каквото и да било.

За диалог сме готиви, но уви вашето е рецитиране на едни и същи реплики.

Има ли изобщо някакво значение мнението на хората,които всъщност са тоя форум и влизат в него?

Зависи. В този конкретен случай мисля че няма никакво. Казвам го пак: този социологически експеримент бе вече проведен и е безсмислено да бъде отново провеждан. Енергията която трябва да употребим за да ви бършем спама извън спамилнята не си заслужава заради кефа на точно една шепа иначе много симпатични инфивиди.

Имам и още един въпрос,защо като ви е такова мнението и намерението,показахте спамилнята преди няколко дни? Не се ли сетихте,че това ше повдигне въпроса за нея??

Беше 1ви април, имам явно лошо чувство за хумор. Сори.

Не съм мислил за последици камо ли от този калибър.

Искаш да кажеш че с затваряне на спамилнята се премахна спама във форума ли?

Абсолютно
Адрес на коментара

За диалог сме готиви, но уви вашето е рецитиране на едни и същи реплики.

 

Как затварянето на тема, в която се води съвсем културна дискусия и която не нарушава никое от правилата на Форума, кореспондира с това ти твърдение? На думи е лесно да кажеш "Ние сме готови, ама вие сте глупаци.", но на дела е по-различно.   :)

 

Истината е, че затварянето на "ябълката на раздора" няма нищо общо със спама във форума. Честно казано - не виждам как е спомогнало да се намали въпросния, даже напротив. Всички много добре знаем, че причините за това всъщност са лични, а не обективни/практични. Признайте го, затваряйте и тая тема и да приключваме дискусията.   :)

Адрес на коментара

Разберете че "приятелските" ви настроения неминуемо ще прескочат границите на спамилнята. Или говоря глупости!?

Съгласете се, че изключителната толерантност, която проявяваме към избрани "стари кучета", ще бъде подложена на страхотни изпитания. И понеже сте явно лесно раними душици, които звънкат директно на лични телефони веднага щом сте зашлевени с бан някой да ви го опрости - давате ли си сметка за търпението, което повечето модератори трябва да проявяват? Не нали? И аз така си мисля......

И в крайна сметка всичкото това за една шепа народ???? :huh:

Адрес на коментара

Значи,вие пък с тая една шепа народ повтаряте рецитала!

Пусни една анкета и виж тая шепа народ колко са и се убеди в противното,че шепата хора сте точно вие! :)

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

Адрес на коментара

Разберете че "приятелските" ви настроения неминуемо ще прескочат границите на спамилнята. Или говоря глупости!?

Съгласете се, че изключителната толерантност, която проявяваме към избрани "стари кучета"

 

Няма ли това да е идеалния повод да се подхожда по-строго и безцеремонно към въпросните Нас и да се раздават банове на килограм, за всеки дръзнал да спами навън? Мен ми изглежда като win-win ситуация, хем потушаваме мрънкането и спама, хем се отдава идеална възможност да се разчистят спамерите и да се стигне до така бленуваната от всички Вас стерилност на форума. Не мислиш ли?   :)

Адрес на коментара

Има търпимост и от двете сърани на така създадената ситуация,с тая разлика че аз немам бутоните да те изшия за вечни времена и не натвърдвам постоянно за това че ги притежавам....

Преекспонирате много сериозно положението,а старите кучета много добре знаем,че "си затваряте очите" ,ето казвам ти го... И единственият път,като съм вдигнал телефона е в случая ,когато ония нарцис Маркус заврелиус ми заши бан и ми написа като обяснение(без да съм му го искал!) ,че го е направил щото не го кефя ;)

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

Адрес на коментара

Звучи съблазнително, признавам. Примерно с чиста съвест да пратя някой да почива 2 седмици заради откровен "приятелски" спам извън спамилнята вместо както правим сега си затваряме я едно, я и двете очи и само леко забършем отгоре-отгоре колкото да не мириш'и

Ех, мечти!!! :wub:

Адрес на коментара

Как затварянето на тема, в която се води съвсем културна дискусия и която не нарушава никое от правилата на Форума, кореспондира с това ти твърдение?

Аз написах и в онази тема защо я заключвам - защото решенията в този форум не се взимат с гласуване от потребителите му, а с решение на собственика и органите му. На който му харесва, и е готов да се съобразява с правилата, винаги е добре дошъл. Тук има някакво много странно разбиране, че щом някой пише от 10 години във форума, значи има някакви права. Не, няма, права има единствено Сдружение "АКБ", ръководството и членовете му. Всички потребители са на гости и са добре дошли до момента, в който спазват правилата.

 П.С. И тая тема е на ръба, по същите причини :)

Адрес на коментара

Сигурен съм,че можеш да го обясниш дори цитирайки алинея или подточка.... Това което подобна анкета иска да покаже ,а не да вземе като решение е мнението на определен брой потребители,който между другото е доста по-голям ,отколкото предполагааш и от друга страна да ви покаже какви са предложенията ,за да може това питане към вас да бъде обмислено отново.

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

Ако става така,немам грижи... Ше си плащам за да имам право на мнение,както предполагам и още потребители,ама не за да ми светка името ,а за да има спамилня! Кой друг е съгласен да ставаме мембъри ,за да може да бъде legit такова искане?

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

Адрес на коментара

за да може това питане към вас да бъде обмислено отново.

Искам да те уверя, че всичко е обмислено много внимателно, това, че не става пред вас, не значи, че не е обмислено и дискутирано години наред. Само няколко човека тук твърдят, че нашето решение е повод на "тропване с крак" и кви още подобни работи четох, а съм убеден, че и те не го вярват. Опитът ни е показал, че не работи схемата, това е и причината да сме твърдо на това мнение. А и като си спомням какъв бунт настана при последното й махане, не, не ми се иска това да се повтори и потрети.

Адрес на коментара

Имам предложение ......нека не е спамилнята ....нека да е едно малко подфорумче в което ние няколкото (шепа) потребителчета пишем свободно ...без намесването на роднини в некви актове ...И АКО АЗ излезна с крила и шаря безсмислици извън този подфорум ....ще помоля да ми изтриете 3-те акаунта и ще напусна този форум ....ощастливявайки един човек (без имена), който дразня по една или друга причина

Предлагам ....и други от шепата да последват примера ми 

Така съгласни ли сте другари управляващи

 

И да ...подкрепям ви в затварянето на спамилнята тогава ...НО ОНЕЗИ юзъри ги няма вече.......а ние сме други

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара

Аз написах и в онази тема защо я заключвам

А как и защо се появи мнението на единствения "Против" - за да разберем отново всички, че това е автофорум и трябва да се обсъждат само автомобили ... за да може спокойно да се продават авточасти ?  Питам просто, интересно ми е, щото на мен напр. щеше да ми е неудобно да го пусна това да се появи, честно. Упорито не искате да чуете хората, които всъщност ви съставят форума и се сърдите, когато са по-резки понякога против вас...

Адрес на коментара

. Опитът ни е показал, че не работи схемата, това е и причината да сме твърдо на това мнение. А и като си спомням какъв бунт настана при последното й махане, не, не ми се иска това да се повтори и потрети.

Това не е така,схемата не проработи заради единици ,да не кажа двама човека,които вече не пишат!Покрай тях имаше още два-три сателита,които също не пишат вече!

Единия е пияница,втория без зъби,третия програмист и т.н.

Нещата са различни,това си беше най-забавното място във форума и не знам защо продължаваш да го отричаш ,при положение че подадената ръка за диалог е от нас,ти затваряш темата като бек хенд на Пийт Сампрас и после минаваме тука да доизясним!?

Разберете ,че потребителите ,за разлика от гласоподавателите ,имат мнение,виждане,желание и бем ти още кво,което е редно да се чуе!Мнение не може да има некой регистриран преди 5 дни или 5 месеца,с 20 поста за полуоски или ауто чек,мнение имат редовните посетители на един форум.

И отново го казвам най-отговорно,ако ще мога да си кажа мнението,директно искам да ставам член,мембър или каквото е там и подканвам всеки,за който членския внос не е перо,да направим това заедно ,ако щете можете да направите платена спамилнята,който пусне превод,има участие,това ще се отрази добре и за клуба вярвам!Съвсем сериозен съм,не се ебавам грам!

А как и защо се появи мнението на единствения "Против" - за да разберем отново всички, че това е автофорум и трябва да се обсъждат само автомобили ... за да може спокойно да се продават авточасти ?

тва нема смисъл и да го дискутираме,ти вече го изясни и за незапознатите,Петре....

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...