Jump to content

Крушка за фар


Tomoff

Recommended Posts

Здравейте колеги!Изгоря ми крушката на преден ляв фар,на късите а тя е 12V 55W H7 U osram.Но не мога да намеря същата.Проблем ли ще е,ако взема на друга марка намерих някаква австрийска 9лева струва.Някакви предложения в София къде мога да намеря такава крушка,не искам да свети различно от другата.Става въпрос за А3 8p.Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дето ще обикаляш Метро, Кауфланд, Бензиностанции си купи 2бр по 9лв и ще си имаш една резервна. Знаеш ли къде по път ще ти изгори. Щом едната е изгоряла значи скоро и другата ще издаде багажа, ако са на една възраст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Извинете ме, че разбичквам темата, някой виждал ли е в нета филм как се свалят крушките? Днес изгоряха и двата къси. Искам да разбера как се разкачат фасунгите, че на старата на една бензиностанция ми скапаха един цокъл и сменях фар. Предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tnx x 10!!! тая опънатата става за ... , но е и за да покажа как се сменя. Днес след препитване на няколко собственика се оказа, че няма щипки, скоби и др. Просто се дърпа на вън с буксата. Монтажа - фиксатора на лампата трябва да сочи на горе и да е права. Поздрави,

Sent from my SM-T715 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...