Jump to content

Колко време свети


Iv-o

Recommended Posts

Значи ,искам да Ви питам колко време Ви свети плафона,защото на моята талига времето е 30-35сек.Не че е кой знае къкъв проблем,обаче вечер е много изнервящо да тръгнеш и да загасне след 1км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не и разбирам на твойта ама не трябва ли да загасне веднага като дадеш контакт? Аз за такава екстра знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да трябва ,ама не .Гасне след 30 -35 сек все едно че има таймер.На дисплея поз.№2 пише за някъкъв температурен датчик на плафона.Търсих го това животно да го изкормя,обаче не го намерих.Ако някой знае за какво става въпрос да свирка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не караш с някоя отворена врата, или колата да си мисли, че е отворена?

Плавно ли гасне, или рязко? Ако гасне рязко -- вероятната причина е написана горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми гасне при какви ли не събития - при даване на контакт, при заключване на всички врати. на мен пък ми е малко досадно като взема че заключа преди да съм си сложил панела на радиото, че е един такъв дето на тъмно е леко невъзможно да се нацели, та трябва да паля ламбата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На коя позиция ти е ключа за осветлението в купето , който се намира горе до огледалото за обратно виждане ?

На моята ( седан ) има ключета и зад задните врати горе, така че може и тях да провериш.

Друго не се сещам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери на всички врати дали бутончетата(ключовете) действат.Един от всички ако не работи и показва че някоя от вратите е отворена ще се получи този ефект.Ма тогава пак трябва и алармата да ти пищи след като заклучиш.Знам ли :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми гасне при какви ли не събития - при даване на контакт, при заключване на всички врати. на мен пък ми е малко досадно като взема че заключа преди да съм си сложил панела на радиото, че е един такъв дето на тъмно е леко невъзможно да се нацели, та трябва да паля ламбата :hilezh:

и при мен е на същия метод а дали и панела не ти е СОНИ че моя е точно такъв и докат го нацеляяяяя :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие като влезете що се заключвате отвътре !?

Иначе това с плафоните е направо Божа работа. Като е включен централния само работи нормално - светва при отворена врата, гасне след 30 сек или ако дадеш контакт или ако заключиш централното ...ооообаче като са включени и на задните врати (в позиция "отворена врата") , не ебава да изгаснат въобще ни предната ни задните. По никакъв начин освен ръчно - някъде дава късо най-вероятно?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...