Jump to content

Мнение За джанти


grand91

Recommended Posts

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако питаш чисто естетично - според мен не са лоши, но далеч не пасват на всяка кола, в т.ч. и на A3 8L.

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото, което ти писах и аз по-горе. Просто не си тича въобще на A3 8L според мен. Не може да има конкретна причина - въпрос на вкус. 

Най-важното е обаче теб да си те кефят. Ние не сме важни какво мислим - колата си е твоя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменят ли се дисковете ще е дзвер :).Харесват ми.



Просто не й ходят тея лъчове като клечки за зъби. За мен няма по-перфектна джанта за 8L купето от ТАЗИ...

Ааааа,оригиналната петолъчка стои по-хубаво.

 

П.П.Колегата ми има с шест лъча и той казва,че тя е оригиналната джанта.Моята е с 5,коя е оригинала?Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяташ, че има една единствена оригинална джанта? :))) A3 8P излиза с близо 10 вида оригинални джанти, едва ли 8L е много различен в това отношение....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега карай си джантите и не се занимавай с глупости щом на теб си ти харесват, ако ги боядишеш черни ще станат още по безлични на тази кола според мен.

Лично мойто мнение поне за 8p а до някъде и за 8l е, че на тези коли поради самия дизайн на колата който е с повече ламарина и по-малко прозорци ако мога така да се изразя по-разбираемо отиват и подобни джанти. С повече метал (по-дебели лъчове) и по-малко празни пространства при тях. Говоря конкретно за най-често срещания модел джанта при 8p ето този, но това в малко по-малка степен е валидно и за 8l според мен и този модел джанти който постнаха колегите по-горе наистина отива на колата. Пак казвам това е само мое мнение и не искам да ти влияя.

Щом вече си взел тези а и на теб си ти харесват карай си и се кефи и не се занимавай с тъпотий :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези повече ми допадат, сега ако вкараш и един хубав цвят на апаратите или пък капаци на брембо :D Направо си мееден, както се казва по Варненски :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...