Jump to content

ударено ауди


dani1222

Recommended Posts

Колеги ремонта на тази кола колко ще излезне грубо да я правя или да купувам друга 
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/10390948_574540515998141_5004524169287404285_n.jpg?oh=19d09e0092239c8296c9515c2f39b063&oe=539AABB5&__gda__=1402637194_04169ccc641fc1a9d61746cd3e48a052

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Зависи какво е повредено от удара, като гледам -капак, броня,калник=400лв(с бояджилъка), фар с мигача=120лв, не знам в моторния отсек какво е счупено,предполагам че и двата радиатора са за смяна=400лв. При цена на пазара около 3500-4000лв ремонт струващ до около 1500-2000лв е оправдан стига двигателя да е здрав

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе за радиаторите не съм сигурен но рога е направо смлян. също въпроса е какво е станало отзад в дясно. че обикновенно при такъв удар малко се посуква и на обратната страна също излизат дефекти. което ако е станало вече ремонта не си струва. ако е само това на снимката бих си го оправил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя година е и с кой двигател? Според мен я разпродай на части и вложи малко пари ( който си спестил от ремонта) и вземи друга. Горе долу едни 1700 до 2000 се очертава да вземеш от частите в това състояние ( е зависи и с кой двигател е ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

аербеците не се отвориха... колата е 97 1.9tdi 90 коня ... колата е при един майтор днес утре ще каже какво и има и струва ли си да се прави 

Редактирано от dani1222
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги всеки съветва да я разпродава на части да я бракува и да взема друга,а задава те ли си въпроса дали колегата разполага със финансови средства за да доплати за друга кола,да я регистрира,обслужи и т.н.Все пак всичко е пари нали!!! Ако все пак ремонта не е толкова скъпо струващ и си заслужава да я прави по преценка на майстора да си реши дали да я възстановява или не, в противен случай може доста да се вкара доста откъм финанси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си колега за сега щетите вън са :

ляв фар и мигач , броня капак и предно стъкло ако ги намеря тези части от някоя морга,по двигателя още не съм гледал 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво му е на предното стъкло? Ако е посукана рамката въобще не се захващай да я правиш. По-малко от 1500 не виждам как ще минеш, а мнението ми по този въпрос съвпада напълно с това на колегата Passi.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе за радиаторите не съм сигурен но рога е направо смлян. също въпроса е какво е станало отзад в дясно. че обикновенно при такъв удар малко се посуква и на обратната страна също излизат дефекти. което ако е станало вече ремонта не си струва. ако е само това на снимката бих си го оправил.

Огледайте по-внимателно снимката.

Тая изтекла вода не говори добре за водния радиатор.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След пълен преглед се установиха следните щети: 
1.Предна маска 
2.радиатор 
3.радиатор за интерколера 
4.преден капак с пантите 
5.броня с гредата 
6.ляв фар и мигач
7.предно стъкло 
Горе долу колко ще излезне и има ли смисъл да се прави ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предното стъкло как се е счупило? Защото ако има усукване просто няма смисъл да се прави. Ако търсиш бързи пари има доста морги, който веднага ще ти дадът 1000лв за нея, ако я прадаваш сам ще искараш повече, но за по-дълго време. 

Иначе за тези части, който си описал цената ако ги вземеш накуп ще е около 450лв. Пребоядисването ще ти е около 300лв. Радиатора на климатика здрав ли е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стъклото не е чупено,но е напукано и щом ще я правя я искам в предишния вид,радиатора на климитика е здрав(да попитам сега като стана на въпрос,нали когато е в режим H1 е парно смисъл духа топло,но преди няколко дни спря да духа топло от какво ли е)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От много неща. От клапи до запушен радиатор :)

Предното стъкло как се е счупило? Защото ако има усукване просто няма смисъл да се прави.....

Обърна ли внимание на това дето те пита колегата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...