Jump to content

Предложете Xenon


yavkatapk

Recommended Posts

Колеги искам да си сложа ксенон ако може ми предложете нещо добро което да не създава ядове и да не изписва грешки вътре, че е изгоряла крушка. Същото така искам да питам монтирането става ли без да се реже и разпробиват капаците на фаровете и баластрите да се монтират на достъпно и практично място. 

Също така ксенона какъв трябва да е 55 w или 35 w 

 

Колета е b6 2003

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета разни разлики за DC и AC видовете ксенон, като AC го давали като по-надежден( и по-скъп) ? Колегите които слагате неоригинален ксенон, обръщате ли внимание на тея работи или хакате там некъв колкото да има? С canbus баласти би трябвало да не дава грешка за изгоряла крушка,  но може и да излязат други грешки свързани с ABS ако ксенона е прекалено ментак и няма добра изолация на кабелите и баластите. Ако слагаш оригинален под фаровете има место специално пригодено за баластите, ако слагаш китайски пак може да се монтират там , но трябва да са slim баласти и по една дупка за кабелите да се направи, обикновените баласти мисля не се събират там. Виж ,тук е описано с картинки 

http://www.audi-sport.net/xf/threads/slimline-hid-ballasts-now-fitted-in-headlight.70212/

Аз също мисля да слагам, но трябва да вида дали са ми читави рефлекторите на фаровете.

Редактирано от kx3m
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xenon.bg са супер точни и коректни.Инъче ако ти се дават повече парички " Luxima"

Да супер точни са, ама с малки изключения!

Харесах си от техния сайт цял коммплект H7 - говорих по телефона с представителя - оказа се, че нямат такъв в наличност и щели да имат чак след близо два месеца. Така минах на друг комплект малко по-скъп, от този естествено имат. Ползвам сега него, но се наложи да пускам отделна маса към баласта от шофьорската страна, че даваше грешка за ABS-a модула. Иначе проблеми с баласт или крушка от към изгаряне нямам - това поне е моето впечатление от Xenon.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един + за xenon.bg . ползвам АС варината 35вата 5000к и свети идеално.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги заводския ксенон при Б6ците само на късите ли е или е би-ксенон? И ако е би-ксенон, то крушката е на лупите или дългите са пак отделно като при стандартните фарове с халогенни крушки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и друго се сетих да питам когато се монтира обикновен ксенон с stop eror като изгори крушка или трафа вътре на дисплея ще ме предупреждава ли 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...